Featured

Leszcze, Kryszak i Duo Italiano na Jubileuszu w Mieścisku

Mieścisko będzie świętować jubileusz nadania praw miejskich. W piątek, 20 czerwca 2026 roku, mieszkańcy spotkają się w Parku św. Huberta, gdzie od godziny 18:00 zaplanowano koncerty, występy, pokaz fajerwerków i zabawę taneczną.

Organizatorzy przygotowali program, który ma połączyć muzykę, rozrywkę i rodzinny charakter wydarzenia. Na scenie pojawią się Duo Italiano, Jerzy Kryszak oraz Maciej Miecznikowski z zespołem Leszcze. To właśnie koncert Miecznikowskiego i Leszczy zapowiadany jest jako główny punkt wieczoru.

Jubileusz rozpocznie się o godzinie 18:00 występem Cherry Dance. Kwadrans później publiczność usłyszy koncert Duo Italiano. O godzinie 19:30 zaplanowano recital Jerzego Kryszaka, jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich artystów kabaretowych i estradowych. O 20:45 na scenę wejdą Maciej Miecznikowski i Leszcze.

Na zakończenie wieczoru przewidziano pokaz fajerwerków, który rozpocznie się o godzinie 22:00. Dziesięć minut później ruszy zabawa taneczna.

Wydarzenie będzie miało także część rekreacyjno-handlową. Podczas jubileuszu dostępne będą stoiska gastronomiczne i handlowe, a dla najmłodszych przygotowane zostaną dmuchańce. Organizatorzy liczą, że impreza przyciągnie zarówno mieszkańców Mieściska, jak i gości z okolicznych miejscowości.

Jubileusz odbędzie się w Parku św. Huberta w Mieścisku. Wydarzenie finansowane jest przez Samorząd Miasta i Gminy Mieścisko.


REKLAMA

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
  • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
  • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
  • Telefon: +48 503 142 937
  • mail: [email protected]
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

Na skróty