• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 3869

Program Jarmarku Świątecznego w Wągrowcu

Po raz kolejny na wągrowieckim Rynku odbędzie się Jarmark Świąteczny. Wszystkich mieszkańców Wągrowca oraz gości zapraszamy do odwiedzania stoisk i obejrzenia, a także wysłuchania artystów w dniach 13-15 grudnia.

Jarmark rozpoczniemy w piątek, 13 grudnia o godz. 17:00. Po uroczystym otwarciu na scenie pojawią się dzieci z Przedszkola nr 2 w Wągrowcu, a następnie odbędzie się inne ciekawe wydarzenie dla najmłodszych pod nazwą „W krainie lodu”. Potem na scenie wystąpi kapela góralska KARPATI. Jej występ zaplanowany jest na godz. 18:30. Dodajmy, że artyści niedawno wystąpili w ćwierćfinale popularnego programu telewizyjnego „Mam Talent”.

W sobotę (14 grudnia) artyści i wystawcy czekają na wszystkich od godz. 11:00 do godz. 20:00. W tym czasie na scenie zaprezentują się lokalni wykonawcy. Około godz. 18:30 na scenie odbędzie się koncert pn. „Kolędy, Covery i Karp… „. Tego dnia o godz. 12:00 jarmark odwiedzą również motocykliści, którzy podobnie jak co roku organizują akcję zbierania słodyczy dla dzieci pn. „Gwiazdory na motocyklach”.

Ostatnim dniem jarmarku będzie niedziela (15 grudnia), a stoiska będą czynne w godzinach 11:00-17:00. Na scenie ponownie pojawią się młodzi artyści m.in. ze scholek parafialnych, Chór No Name czy zespół Fart. Ponadto chwilę przed oficjalnym zakończeniem jarmarku odbędzie się spotkanie z druhami z wągrowieckiego Hufca ZHP. Harcerze i w tym roku podzielą się z mieszkańcami Wągrowca Betlejemskim Światłem.

Ponadto w sobotę i niedzielę, na najmłodszych czekać będzie pracownia Św. Mikołaja, w której odbędą się warsztaty produkcji świątecznych mydełek oraz dekorowania ciasteczek. Miejski Dom Kultury przygotuje również domek przybysza z Laponii, w którym będzie można zrobić sobie zdjęcia ze św. Mikołajem i wrzucić list do specjalnej skrzynki. (sobota, godz. 14:00-17:00 oraz niedziela, godz. 13:00-16:00). Gdy rodzice będą rozglądać się za ciekawymi produktami w domkach, dzieciom z pewnością chwile umili karuzela wenecka, z której będą mogły bezpłatnie skorzystać.

A co w domkach? Wiele różnorodnych produktów, które przydadzą się podczas organizacji świąt oraz na prezenty dla najbliższych. W ofercie znajdą się m.in. ozdoby świąteczne, odzież, pierniki artystyczne, miód i przyprawy, chleb wiejski, rękodzieło, wędliny. Nie zabraknie również biżuterii z drewna,  koralików i zabawek, a także wina grzanego, bigosu i ciastek. Jednym słowem, każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy serdecznie.

Komentarze   

honoratka
+3 #2 RE: Program Jarmarku Świątecznego w Wągrowcuhonoratka 2019-12-11 23:17
Berent też bedzie czy już się okupił we Francji ?
Xyz
+4 #1 Bez komentarzaXyz 2019-12-11 17:32
Nawet nie chce mi się komentować tych,, atrakcji "

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.