• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 5656

W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"

W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet". Start zaplanowano 31 października na wągrowieckim Rynku.

"Spacer w imię praw kobiet" to protest przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego, który zakazał przerywania ciąży w przypadku ciężkiego uszkodzenia płodu.

- W sobotę 31 października o godzinie 18:00 ruszamy z wągrowieckiego Rynku, będziemy spacerować ulicami Wągrowca — poinformowała Klaudia Smykowska, organizatorka akcji w Wągrowcu.

Trybunał Konstytucyjny orzekł, że przepis zezwalający na usunięcie płodu obarczonego poważnymi wadami jest niekonstytucyjny, tym samym wprowadził niemal całkowity zakaz legalnej aborcji. Ponad 90 procent zabiegów usunięcia ciąży w Polsce odbywało się z tego powodu.

Już dzisiaj zdeklarowało się ponad 800 osób, które planują udać się na "spacer". Link do wydarzenia: TUTAJ.

To nie jedyny zaplanowany protest w Wągrowcu.

Już w najbliższą środę (21 października) zaplanowano "POGRZEB PRAW KOBIET". Tutaj podobnie jak w sobotę spotkanie odbędzie się na Rynku o godzinie 19:00.

Organizatorem środowej akcji "POGRZEB PRAW KOBIET" jest Iza Michalska. Link do wydarzenia: TUTAJ.


Warto dodać, że organizacja takich wydarzeń oficjalnie jest nielegalna. Zgodnie z restrykcjami jakie aktualnie obowiązują w kraju, grupowanie się powyżej 5 osób, jest zabronione.

Organizatorki zapewniaj jednak, że organizowane przez nie wydarzenia odbędą się z zachowaniem reżimy sanitarnego. Zachowanie reżimu w trakcie takich protestów może okazać się bardzo trudne.


Komentarze   

Pis-Janowy
-2 #142 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"Pis-Janowy 2020-11-12 15:11
Renia - tyllko tyle zrozumiałaś? To nie sa "protesujace kobiety" - to sa kurwiszony ze wscieklymi macicami - tle razy tłumaczylem a ty swoje. A w twoim przypadku działa takie stare, bardzo stare przysłowie - baba nie jebnieta w ryj od czasu do czasu głupieje kompletnie. Dlugo z toba mąż wytrzymał ... ? Bo podejrzewam, ze dziecka sobie nie dałas zrobić, co ...? "Spełniałaś" sie a teraz kwiczysz za czymś ?
RENIA
+2 #141 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"RENIA 2020-11-12 14:41
Janowy, tobie rozum całkiem odebrało? Tylko współczuć twojej kobiecie. Nie trudno sobie wyobrazić cię jako poilicanta palujacego protestujace kobiety.
Pis-Janowy
-2 #140 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"Pis-Janowy 2020-11-12 13:19
Renio, volkswagenie - te marsz i marsze kurwiszonów to to samo. Z tą róznicą, ze kurwiszonow z wsciklymi macicami nie wolno ruszac a ich marsze "spontaniczne", niszczenie kosciołow pomników to samo dobro i policja do nich zacheca a ten marsz, organizowany co roku i co roku bardzo spokojny juz nie jest spontaniczny i policja warszawska, zidnoktrynowana jak cala warszawka, po agidą czaszkowskiego zrobila wszystko aby prowokowac tych chlopaków. Nie dostrzegacie tego ...? Az tak tepi jesteście..?
GOLEM
+2 #139 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"GOLEM 2020-11-12 12:05
Pis-Janowy przygłupie jaki volkswagen? Ja tam nie pracuję i jeszcze raz przypomnę tobie idioto że ja prowadzę działalność gospodarczą! Kiedy wreszcie to do ciebie zakuty łbie dotrze!
A teraz napisz coś o marszu podłości jaki przeszedł wczoraj przez Warszawę. Też tam byłeś z kolesiami pseudo patriotami? Kolejny raz chamstwo i pospólstwo typu Pis-Janowy wylazło na ulice stolicy i zaprezentowali jak świętują prawdziwi niby patrioci. Kaczyński, jako wicepremier ds. bezpieczeństwa odpowiada za bezpieczeństwo nas Polaków. Wczoraj było to widać w Warszawie, jak Polacy mogą się czuć bezpiecznie, kiedy Kaczor odpowiada za nasze bezpieczeństwo.
RENIA
+5 #138 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"RENIA 2020-11-12 09:34
Janowy, wczoraj też miło oglądałeś marsz narodowców.Podpalanie mieszkań,bijatyki z policją .To cię jara.
Pis-Janowy
-6 #137 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"Pis-Janowy 2020-11-11 23:03
Alez sie milo patrzy jak Golem pod nickime VVV* i renia wylizuja sobie tylki. Ą, ę, że tę ...ha, ha, ha .... Golem, daj sobie juz spokoj - czy ty myslisz, ze wszyscy sa tacy glupi jak ty? Nir trzeba byc ekspertem, zeby stwierdzic ze ty i volkswagen to ta sama osoba. Naprawdę .Jak dzieci - ty faktycznie jednak zostale zlepkiem plemnika z .. plemnikiem chyba, co ...? Taka lampert na pewno by cie wyskrobala gdyby wiedziala ze takie cos tepe ma ma swiat przyjść.
VVV8
+2 #136 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"VVV8 2020-11-11 22:30
Das, z całym szacunkiem, ale nie podzielam poglądów Andrzeja, o czym on wie. Kilka lat temu wymienialiśmy się poglądami i doszło między nami do nieprzyjemnej wymiany zdań. Potrafię mu to powiedzieć prosto w oczy. Ja chodziłem z nim do jednej klasy, a nie do szkoły i stąd go znam. Ktoś się rozpędził w ocenie mojej osoby i rozpowszechnianiu nieprawdziwych informacji na mój temat.
Andrzeja pozdrawiam przez ciebie Das, bo osobiście nie mogę mu ich przekazać, jak również poglądów. Ostatnio widziałem się z nim w Netto, gdzie był chyba z córką. Pozostawmy osobę Andrzejka osądowi historì, bo historia oceni ciebie i Andrzeja. Obyście byli po właściwej stronie.
RENIA
+3 #135 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"RENIA 2020-11-11 22:23
VVV8 przeprosiny przyjęte.Co do Janowego i jego popleczników to przykład na to że tylko oni mają rację a inni mają im przyklaskiwac.
VVV8
+1 #134 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"VVV8 2020-11-11 21:48
Renia, nie sugerowałem w swoim wpisie, że pisałaś o mnie. Czytam to jak staracie się obalać kłamstwa Pis-Janowy. Zapewne czerpie wiedzę z publicznej TV i weryfikuje wiedzę w mediach, o których mówią w publicznej TV. Razem z żoną podziwiamy was za cierpliwość do jego wpisów, ale jednocześnie mamy z nich ubaw.
Przepraszam, jeżeli źle sformułowałem zdanie i odebrałaś to, że się o mnie wypowiadałaś, Ty i Golem. Nie chcę, aby jakiś das lub Pis-Janowy,, wplatali mnie w swoje wątki i szkalowali mnie, moją rodzinę i moich najbliższych.
Das
-4 #133 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"Das 2020-11-11 16:10
Pis Janowy = Golema rozpracowuje od dłuższego czasu = pierwszy mój strzał był na syna jednego z byłych esbeków ale to był ślepy strzał Jstem cierpliwy i pisałem różne podpuszczające , nie zawsze prawdziwe komentarze i myśle że jestem blisko . Golem jest mi obojętny ale nie mogę ścierpić jak obrażał mojego kolege o którym były artykuły Stąd moje dociekanie aby mu też dopiec .Nawet wszedłem z butami w jego prywatne sprawy jak on wchodził z buciorami w sprawy innych wymyśliłem coś z kapelusza i czekałem na reakcje . Zobaczymy dalsze efekty czy się opamięta czy nadal będzie pluł jadem na osoby prywatne bo swoje poglądy może wyrażać jakie chce ? Jak nadal będzie pluł to nie bede mu dłłużny obojętnie kim jest .Golem pozdrowienia od Andrzeja
GOLEM
+3 #132 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"GOLEM 2020-11-11 15:51
Pis-Janowy, to się przygłupie rozbujałeś i nieźle wmanewrowałeś das. W swoim szale skrajnego debilizmu zapomniałeś, że pisałem tobie, że ja prowadzę działalność gospodarczą, a nie pracuję w firmie. Zapomniałeś jak to wyśmiewałeś mnie, że taki światowy jestem, bo jeżdżę do Niemiec, Francji, Włoch. Ja współpracuję z firmami z poza Wągrowca. Nie przypominam sobie, żeby jakiś Maciej W. pracował w spółdzielni inwalidów. Do twojej zakutej pały niewiele trafia.
Pis-Janowy
-8 #131 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"Pis-Janowy 2020-11-11 13:48
Drhab - cieszy mnie, ze ktos jeszcze to zauwaza. Najbardziej mnie rozpierdala 100% pensji wiecej dla lekarzy. Przeciez ci szmaciarze zrobia teraz wszystko aby wirusozjeb panowal jak najdluzej ... A w Szwecji efekty lepsze i gospodarka nienaruszona.
Ale ludzie powoli zaczynaja sie budzić. Rozgladaja sie dookola i widzą, ze te cale wrzaski, ta cala panika nie pasuje do rzeczywistości. Wczoraj rozmawialem z pracownikiem w warsztacie w Poznaniu. Gość pokaszliwał i zazartowałem, ze korone roznosi. Odpowiedził, ze nawet gdyby mial to do lekarza sie nie zglosi bo miesiąc wczesniej jego kolega poszedl, oczywsicie wykryli mu koronkę, caly zaklad na kwarantannę i pensja prawie 40% mniejsza. A ten "ciężko chory" już po 2 dniach naprawial auta u siebie na podwórku. POJEBANE! Nawet Górniak zaczęłą to dostrzegać, czym oburzyła osranych wirusem ...
RENIA
+6 #130 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"RENIA 2020-11-11 13:03
vvv8 czy kim tam jeszcze jesteś.Nigdy nie wypowiadalam się na twój temat i ty nie wypowiadaj się na mój.Swoje komentarze na temat osób trzecich zachowaj dla siebie.I jeszcze jedna uwaga,"im wyżej wejdziesz tym bolesniejszy będzie upadek"i tyle w temacie.
VVV8
0 #129 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"VVV8 2020-11-11 10:41
das, zabieram głos bo piszesz o mnie, a nie Golemie. Ze mną pracowałeś i mnie nazwałeś niedorajdą i wypisując nieprawdziwe informacje. Nie obchodzi mnie kim jest Golem i że połączyłeś go ze mną. Przykro mi, że masz o mnie takie zdanie, bo ja o pracownikach spółdzielni inwalidów mam dobre zdanie.
Misio
-5 #128 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"Misio 2020-11-11 10:09
Protest się nie odbył bo prawdziwego mężczyzny zabrakło????gdzie się schował tchórz?
Drhab
-2 #127 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"Drhab 2020-11-11 06:39
Janowy teraz może urząd na tapetę. W ramach oszczędności obniżyć pensję do połowy( brak osobistej obsługi interesantów) zwolnić LGBT( partia rządząca tego nie akceptuje) odebrać nagrody nauczycielom i dyrektorom( nie pracują w 100%, płacić połowę pensji podczas nauki zdalnej- brak kontaktu osobistego z uczniami), żadnych nagród w urzędzie( nikt nie robi nic wyjątkowego) Nic się nie dzieje w miescie- zaprzestać działalności rady miasta. .Zlikwidowac część stanowisk,głównie zastępców .
W tak małym mieście administracja jest zbyt rozbudowana.
PIS-Janowy
-6 #126 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"PIS-Janowy 2020-11-11 00:05
Das, gosc z postu 121 to Golem na 100%! Mozna od razu mozna poznac po chwaleniu sie co to nie jestes i czego nie robiles, gdzie nie byles. Sposob pisanie, dobor slow identyczny jak u Golema. A w dodatku te grozby, administrator itd. - a moze Golem ma brata bliznaka albo klona w Wagrowcu?
Golem, gdybys byl nieco madrzejszy i napisal 2-3 zdania to ciezko byloby wyczuc ze to ty. Ale tys trak glupi jak but lampert i nawet tego nie wiesz...
Na wniosek sadu administrator ustali co...? No nie ... takie debilizmy to tylko golem co projektowal drzwiczki do paczkomatow moze tylko napisac
Kluczyk
-7 #125 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"Kluczyk 2020-11-10 23:10
Golem zapedzil się w kozi róg
Kluczyk
-7 #124 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"Kluczyk 2020-11-10 23:10
Golem zapedzil się w kozi róg
janowy pis
-3 #123 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"janowy pis 2020-11-10 22:37
Golem ten idiota używa kilku nick .
das
-3 #122 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"das 2020-11-10 22:14
Ja pisze o Golemie i do Golema a ty kim jesteś to mi zwisa . Ja go nazwałem jako Maciejem w Vel Golem a ty niby jAK nie jesteś Golemem to po co zabierasz głos . Akurat nie pracuje i nie pracowałem w spółdzielni to Golem pisał że tam pracował a ja go podpuszczałem . A ty skoro nie jesteś Golem to mnie wogóle nie interesujesz i twj życiorys . Co do Golema to kij ma dwa końce
VVV8
+5 #121 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"VVV8 2020-11-10 19:03
das to ja pracowałem w spółdzielni inwalidów i to o mnie się tak czule rozpisujesz. Nie wiem, kto tu jest większą łajzą i łamagą skoro nadal tkwisz nadal w spółdzielni inwalidów. Pisałeś już, że podobno mnie wypierdolono ze spółdzielni inwalidów, a ja poprostu złożyłem wypowiedzenie, bo dostałem inną propozycję pracy. Po odejściu z WSI pracowałem jako specjalista projektant w dużej firmie w Bydgoszczy i tam uczestniczyłem w projekcie paczkomatów. Projektowałem cały system drzwiczek do tego projektu. Jako nieudacznik pracowałem w dwóch firmach na stanowiskach dyrektorskich. Obecnie pozostaję nadal nieudacznikiem i pracuję w Niemieckiej firmie jako ich przedstawiciel w Polsce i nadzoruje kooperantów. Zarabiam kilkanaście tyś. PLN, jak pr,ystało na ogólnego niedorajdę i jeżdżę służbowym samochodem na niemieckich rejestracjach.
Kolejna sprawa, to nie ja mieszkam u ojca, lecz ojciec mieszka u mnie.
A na koniec ostrzegam, że jeżeli dalej będziesz mnie szkalował i rozpowszechniał nieprawdziwe informacje na mój temat, to sprawa znajdzie finał w sądzie. Na wniosek sądu, administrator tej strony ustali, kto ty jesteś. Po tym jak sąd ustali kim jesteś, zostanie złożony pozew z powództwa cywilnego o znisławienie i rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji.
Nie wiem, czy będzie ciebie stać na zapłacenie mi zadośćuczynienia. Mam nadzieję, że to co napisałem jest jasne.
Golem napisał tobie, że źle wpisał, bo nie pracował, ale współpracował z WSI, czyli mógł to być jakiś dostawca lub odbiorca, który miał kontakt z magazynem.
Oświadczam wszyskim, których das wprowadził w błąd, że GOLEM, to nie ja, czyli Maciej W.
Życzę dalszej udanej wymiany zdań z Golem i Renia. Jest niezły ubaw. Tylko proszę już mnie nie tykać.
kolo
+7 #120 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"kolo 2020-11-10 18:47
Pomyliłeś się, oni (Janowy, das, cvbg, git...) mogą wypierdalać do Rosji lub Korei PN. Z resztą jacy oni, to przecież Janowy pod kilkoma nickami i może jeszcze jeden przygłup.
papa
-8 #119 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"papa 2020-11-10 18:14
Janowy ma przekaz z Nowogrodzkiej a Renia i spółka z tvn . Idioci jak wam tak żle to wypierdalAĆ DO Niemiec
kolo
+7 #118 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"kolo 2020-11-10 18:05
Renia, masz rację, PIS-Janowy znany z tego, że jest wielbicielem pedofili w sutannach i nierządu, który ich wspiera czeka na przekaz z Nowogrodzkiej. A może nic jeszcze nie wie bo on ogląda tylko TVPiS i Trwam?
iuhy
-7 #117 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"iuhy 2020-11-10 17:40
Wystarczy że tvn zrobi reportaż a już Renia i spółka wiedzą że to prawda . Droga Reniu a jakby tvp nakreciło reportaż że ty molestujesz nieletnich itp. czy też byś w to uwierzyła . Wam idioci za dużo nie potrzeba aby kogoś opluć gównio wiedząc Ja nie jestem ani za ani przeciw bo od tego są sądy a nie tvn czy tvp
das
-7 #116 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"das 2020-11-10 17:36
Do # 113 to że ktoś pracuje w spółdzielni to nie znaczy że musi być inwalidom a takim też nie jest Maciej W vel Golem Ja nabijam się z tego jełopa że tu udaje takiego mądrego a ogólnie to życiowy niedorajda co mieszka u tatusia TaKże nie naciągaj faktów jak Maciej W . chyba że nim jesteś.
Pis-Janowy
-11 #115 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"Pis-Janowy 2020-11-10 14:11
Renio - ty zalosnoe kwoko - dwa dnie temu krytykowalas kogoś za zla odmianę imienia .... Pouczałaś, wykazywalas sie "wysokiej klasy wiedzą ekspercką" .
RENIA
+7 #114 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"RENIA 2020-11-10 12:57
Rzadnych komentarzy największego katolika RP, na temat reportażu o "Don Stanislao". Czyżby brak przekazu dnia z Nowogrodzkiej w tej sprawie?
#@#@#
+11 #113 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"#@#@# 2020-11-10 08:40
Po wpisach przeciwników strajku twierdzę, że rodzenie kalek, upośledzonych, zdeformowanych ludzi, w ogóle ich istnienie jest potrzebne po to, by ubliżać, znęcać się , pastwić nad nimi, by pokazać i odwodnić sobie swoją wyższość. Taki DAS np.caly czas naśmiewa się z jakiegoś Golema, że pracował w spółdzielni inwalidów, nazywając go upośledzonym, przyglupem, mniej wartosciowym.....itp. PYTAM CZY PO KOBIETY MAJA TRACIC ZDROWIE, ZYCIE PRYWATNE, NIEKIEDY ŻYCIE, ABY TAKI NIEDOWARTOSCIOWANY CHORY CZLOWIEK MOGŁ WYŻYWAC SIE NAD NIEPEŁNOSPRAWNA OSOBĄ?
GOLEM
+8 #112 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"GOLEM 2020-11-10 01:59
git - ktoś kto podziwia Kaczyńskiego, pisząc jego nazwisko z małej litery odpowiednio daje wyraz szacunku wodzowi. Zostaniesz pijaczku zwolniony z funkcji PiSdowatego trolla :)
Przygłup pozostanie tylko przygłupem, a trzeba było się uczyć w podstawówce, podstawowych zasad.
GOLEM
+8 #111 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"GOLEM 2020-11-10 01:54
das - a o ja niby miałem robić w spółdzielni inwalidów.Pracujesz tam, amebo niepełnosprawna intelektualnie, że chcesz na siłę mnie tam wstawić? Oceniając twoje wpisy, myślę, że pracują tam ludzie bardziej sprawni intelektualnie, niż ty!!! Nie obrażaj swoją osobą innych Polaków!!!!!!! ***** ***
das
-8 #110 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"das 2020-11-09 22:27
Golem pajacu pamiętam cię doskonale ze spółdzielni jaki byłeś idiota . Widze że nic ci się nie polepszyło .
GOLEM
+6 #109 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"GOLEM 2020-11-09 22:27
Pis-Janowy, cieszysz się że Matołuszek nie pozamykał kościołów, bo stwierdził, że w kościołach sufity są wysoko. Ten przekaz to chyba z reżimowej TVPiS lub TVP INFO, a poza ty, to ty masz nierówno pod sufitem.
Żałosne są te twoje wpisy naczelny fanatyku religijny. Idź bzyknąć jakąś kozę albo krowę na swojej wiosce. No chyba że lubisz blondynki, to wybierz się do najbliższej chlewni.
GOLEM
+4 #108 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"GOLEM 2020-11-09 22:23
das - fasady kościołów pomalowali prowokatorzy z bojówek PiSdzielców. Co do kopa w dupę i fangi, to zapraszam. Masz to w gratisie i to bez prowokacji. Takie prostackie przygłupy to obecnie w Polsce, bezmuzgi prezentujące zaofanie. Zabawni są te bojówki zadymiarzy, którzy mają bronić kościołów. Zabawnie te cioty wyglądały, kiedy pilnowała ich policja. Ośmieszyli się tylko. Ich liczba w stosunku do protestujących, świadczy ilu takich zwyrodnialców jest w naszym społeczeństwie. Nie będzie nam margines społeczny mówił, jak mamy żyć. ***** ***
GOLEM
+5 #107 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"GOLEM 2020-11-09 22:08
Pis-Janowy, nie podejrzewaj że wpisy innych krytykujących twoją zwyrodniałą postawę, to moje wpisy. Twój poziom debilizmu jest na tyle duży, że czasami nie chce mi się odpisywać na twoje kretyńskie wpisy.
Jesteś wielkim obrońcą życia i przeciwnikiem aborcji. To napisz ile dzieci urodziła twoja żona, które zmarły krótko po porodzie? A może wychowujesz niepełnosprawne dziecko? Jeżeli żaden z tych przypadków tobie się nie zdarzył, to nie masz moralnego prawa wypowiadać się w temacie kompromisu aborcyjnego. Swoją drogą gdyby twoja matka ciebie wyskrobała, to nie było by dziś problemu z taką patologią jak ty. Niestety, twoja matka napchała sobie do pochwy mnóstwo śniegu i dlatego urodził się taki bałwan. Tyle w temacie przygłupie. ***** ***
nh
-4 #106 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"nh 2020-11-08 21:48
Cichodajki dziś macie słabsze wyniki 24 tyś zakażonych i 236 zgonów
git
-3 #105 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"git 2020-11-08 21:32
Według debili to kaczynski jak Bóg podejmuje wszystkie decyzje za wszystkich w kraju , co gdzie nie jest na ręke opozycji to kaczynski Szczerze podziwiam tego człowieka jak w kraju podejmuje się setki tysiące decyzji to dzwonią do kaczynskiego Many zapewne to że twój stary cie zrobił to wina dyrektora elektrowni bo kazał wyłączyć prąd w twoim domu i stary z nudów cię spłodził chyba że to wina cioci bo wysłała list do mamy a listonosz przyniósł ten list zapiął twoją matke. Paranoja Obym jutro nie spóżnił się na samolot bo to będzie wina kaczorka
Many
+6 #104 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"Many 2020-11-08 20:47
To, że ludzie wyszli na ulice to tylko i wyłącznie wina Kaczyńskiego, który nakazał miernocie Przyłębskiej wydać taki a nie inny "wyrok" - w cudzysłowiu bo ten trybunał jest nielegalny. Dziad Kaczyński myślał, że taka decyzja przykryje bezradność rządu odnośnie pandemmi, elity będą to komentować i na tym koniec a tu ZONK, ludzie wyszli na ulice i powiedzieli co myślą o rządzących.
Miejmy nadzieję, że społeczeństwo zmądrzeje jak w USAi pogoni tych nieudaczników.
Pis-Janowy
-13 #103 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"Pis-Janowy 2020-11-08 20:15
Kraj sie zadluza - i to jest najbardziej przerazające. Co ten Marowiecki odpierdala!! Szwecja nie wlozyla grosza w sraj pidemie a ma takie same efekty jak w krajach gdzie poszły setki miliardów! Gdzie jest ta kasa?! Za rok nie bedzie 150- 200 umarlych z powodu koronoswirusa, za rok będzie 300 z powodu braku kasy na lekarstwa, samobójstw braku pracy i srodkow na utrzymanie. Ale wtedy pierdolone media nie wspomna slowa o tych smierciach bo nie bedzie takiej potrzeby ...
Aloa
-6 #102 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"Aloa 2020-11-08 19:20
Kraj się zadłuża, przyszłość jest niepewna ale to nic brońmy aborcji bo to jest pierwsza potrzeba. Najważniejsze że sobie 500+ odbiorą a potem na marsze krzyczeć jak to źle, himalaje hipokryzji.
Pis-Janowy
-12 #101 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"Pis-Janowy 2020-11-08 13:46
Post #99, wykonany pewnie przez Kola czy Golema, przyglupow skonczonych swiadczy, ze sa tak wybitnie "inteligentnych" ze wobec brakow argumnetów jedyne co potrafia wymyslec to podszywanie sie pode mnie. Ale z czego sie cieszy przyglup jeden czy drugi? Z czego chichocze? Usiadł , pomyslał choc przez chwile? Zastanówmy sie chwile - amerykanie "wybrali sobie" (to znaczy, wiodące, lewackie koncerny medialne z CNN na czele wybraly przez walenie czym sie da w Trumpa od poczatlku jego prezydentury - tak jak u nas wszelkie lewackie Onety, TVN, Wyborcze non stop walili w Kaczynskiego). Wybrali Bidena, niesamodzielnego starca (78 lat), w zaawansowanym stadium demencji. Nie jest dla nikogo specjalną tajemnicą, że Biden nie zawsze wie gdzie jest i co mówi, nie odróżnia żony od siostry, wszystko mu się myli i nie jest w stanie składnie sklecić kilku zdań. Wystarczylo kilka minut popatrzec na jego debate. Porównac z tym jak mowi, CO mowi Trump i Biden. PRZEPASC na korzysc Trumpa!! U Bidena z każdym dniem obwody grzeją się coraz bardziej, przewody przepalają, procesor się zawiesza. TO NIE BIDEN BĘDZIE RZĄDZIL. Jego postawią w foteliku w rogu, CNN pokaze zdjecie staruszka z przyklejonym usmieszkiem i tyl amerykanom wystarczy. Rzadzić będzie bezdzietny potwór komunistyczny Kamala Hariss. A ta ma swoją wizję taką, ze gdy tak sie spojrzy dokładnie to juz trzeba współczuc amerykanom - tym rodowitym, ktorych dziadkowie i pradziadkowie tworzyli amerykę, bo ci napływowi, szukajacy zasilkow (które im Biden obiecal) są wniebowzięci. To jest okolo 15 mln - Biden obiecsal im amnestię .... wszystkim ...chore . Widziałeś chociaz progarm Harris, pajacu-podszywaczu? Myslałeś nad nim? A dla Polski - jak za Obamy - problem Rosji dla ameryknów zniknie, Nord Stream 2 zostanie skonczony, ucieszy się Putin, Merkel i prezydent Chin na pewno. O skali wzrostu przestepczosci nie wspomnę (Biden planuje zabrac kase policji i silom bezpieczenstwa). A na koniec - staruszek Biden uznal Polske z kraj z rezimem totalitarnym. Skala zdurnienia nieopisana, albo swiadczy tylko o tym kto mu doradza .... Ty z tego tez sie cieszysz zapewne jak oglupialy murzynski małolat z blantem w pysku i spodniami na wyskosci krocza ... Ten sam poziom intelektualny.
cvbg
-7 #100 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"cvbg 2020-11-08 13:20
Do # 99 jak ty się zlejesz to twoja stara już jest w ciązy Nikt nie pisze nie neguje wyników ale Bidon prezydentem Usa jeszcze nie jest Co do kurwizji to nigdy nieprzerwała przemówienia żadnego znaczącego polityka , tak njak niby demokratyczne media w USA przerwały wystąpienie obecnego prezydenta usa Zapewne tvnowcy powiedzą że to było ok jak Lempart mówiła że niszczenie pomników jid jerst ok . Zacznijcie sami myśleć bo was ubezwłasnowolnią niektóre media
Pis-Janowy
0 #99 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"Pis-Janowy 2020-11-08 06:33
Hehehe, i co wy narodowo-socjalistyczni pokurwieńcy? Okazało się że Biden jednak wygrał, wasz skowyt tego nie zmieni hehehe.
Myslicie że stany to taka polska gdzie Kurwizja zafałszuje wyniki i ciemny lud uwierzy?
Hehehe, jasne, że zgromadzenie elektorów wybiera prezydenta w stanach, ale z głosowania wyraźnie wynika że większość elektorów poprze Bidena.
Hehehe hahahahah!!!!!
John
-6 #98 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"John 2020-11-07 21:05
Prezydenta w Stanach Zjednoczonych nominuje kolegium elektorów a nie media .Zapewne w tvn tego nie mówili.
Pis-Janowy
-12 #97 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"Pis-Janowy 2020-11-07 20:56
Z przedostatniej chwili - lewackie i pedalskie demokratyczne media w USA przerywają wystapienie aktualnego prezydenta ktory wygral wybory 4 lata temu i który ma wciąż poparcie polowy amerykanów. Takiego czegoś nie bylo nawet z ZSRR chyba. NIE DO POMYSLENIA. Dziennikarze decyduja kogo maja ludzie sluchac a kogo nie. Widac wyraznie skad wzorce bierze nasz "eurpejska
TVN. A tymczasame USA bedzie mial swojego tuska - marionetke CNN i innych takich. Kto ogladal debate w USA to mogl zobaczyc, jakim ulomeme intelektualnym jest Biden przy Trumpie
das
-2 #96 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"das 2020-11-07 20:51
Debile może któryś mi wytłumaczy kto w USA ogłasza wyniki wyborów prezydenckich bo według debili to media.? Co za idioci
das
-8 #95 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"das 2020-11-07 20:47
Do #94 każda wymówka jest dobra Czyli jak dam ci kopa w dupe i fange w ryj to też powiem że mnie sprowokowałeś bo żle na mnie spojrzałeś i ty zapewne to zrozumiesz Ty jesteś tak głupi jak ta Lempart gdy powiedziała że można niszczyć fasady kościołow itd Niewiem gdzie widziałeś papiewry że Kaczyński jest psychiczny ja też mogę to samo powiedziec o Tobie Także wyłacz tvn poczytaj różne media i sam wyciągaj wnioski Jak nie potrafisz poproś mamusie może ci pomoże
$$$$$$$$$
+11 #94 das-IDIOTO$$$$$$$$$ 2020-11-07 20:04
Gdyby psychicznie choremu Kaczyńskiemu-nie odjebało-problemu z marszami by nie było.To nie kobiety są winne-tylko PIS.Dziś odwracanie kota ogonem jest standartem partii rządzącej.Wpierw się wprowadza szkodliwe ustawy-a pózniej winę się zwala na protestujących,którzy walczą o normalność.
das
-7 #93 RE: W Wągrowcu odbędzie się "Spacer w imię praw kobiet"das 2020-11-07 19:33
Paniom które zorganizowaqły marsz i Narcyzowi dziekujemy za prawie 28 tyś chorych i 349 zmarłych Wraz z inymi organizatorami w Polsce zrobiliście wspaniałą robote

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.