• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 1578

Koncert zespołu MIG w Zbyszewicach... na Dzień Dziecka

1 czerwca 2024 roku w Zbyszewicach odbędzie się koncert zespołu MIG. Z okazji Dnia Dziecka, Stowarzyszenie Sołectwo Zbyszewice zaprasza wszystkich mieszkańców oraz gości na festyn pełen atrakcji.

Impreza rozpocznie się o godzinie 16:00 na terenie przy sali wiejskiej w Zbyszewicach, a główny punkt programu, czyli koncert zespołu MIG, zaplanowany jest na godzinę 20:30.

Zespół MIG, znany z takich hitów jak "Wymarzona" czy "Miód Malina", to gwarancja doskonałej zabawy i niezapomnianych emocji. Członkowie grupy: Dorota Gwiazdowska, Sławomir Gwiazdowski, Krzysztof Gwiazdowski i Marek Gwiazdowski, obiecują, że tego wieczoru dostarczą publiczności niezapomnianych wrażeń.

Festyn z okazji Dnia Dziecka to także mnóstwo dodatkowych atrakcji. Organizatorzy przygotowali animacje dla dzieci, pyszne jedzenie oraz wyjątkowe wyzwanie – rodeo dla twardzieli. Będzie to doskonała okazja, by spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, ciesząc się nie tylko muzyką, ale także różnorodnymi formami rozrywki.

Zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania Dnia Dziecka w Zbyszewicach. To wydarzenie, którego nie można przegapić!


 

 

Komentarze   

Miro
+1 #5 ImprezyMiro 2024-05-14 20:34
Idźcie do BURMISTRZA niech da kasę na imprezy bo zapewne nie daje i będziecie mieć imprezy
Kolo
0 #4 RE: Koncert zespołu MIG w Zbyszewicach... na Dzień DzieckaKolo 2024-05-14 16:37
Do # 2 Przecież Wrc to jak wieś 25 tys ludzi , połowa z okolicznych wsi.Potrzeba kilku pokoleń żeby tu była inteligencja . Jeszcze do niedawna mieszkali na wsi w czworakach beż toalety itd.
Margonin The Best
+3 #3 RE: Koncert zespołu MIG w Zbyszewicach... na Dzień DzieckaMargonin The Best 2024-05-14 15:30
MojeMiasto odpowiadam. W Margoninie wiedzą jak to robić, tam jest współpraca, zaangażowanie i pomysł. W Wągrowcu myślą, że jak zrobią twarde projekty typu: chodnik, droga, to wystarczy, aby wygrać wybory i mieć spokój. U nas urzędnicy biorą wypłaty za siedzenie, w Margoninie za pracę, bo gdyby siedzieli tak jak u nas, już by umowy zostały wypowiedziane. Ale to wszystko zależy od szefa - burmistrza, skoro włodarz miasta nie widzi problemu, to jest jak jest.
MojeMiasto
+4 #2 RE: Koncert zespołu MIG w Zbyszewicach... na Dzień DzieckaMojeMiasto 2024-05-14 15:10
Niestety w Wągrowcu to są tacy, którzy uważają, że takie koncerty oraz imprezy to nie jest kultura, i że tak mogą się bawić tylko na wsi, bo tylko tam są wieśniacy, alkoholicy i różnego autoramentu patusy. Zupełnie jakby w miastach ich nie było. Chyba nawet więcej, i wcale niekoniecznie jest to ludność napływowa. Tacy którzy uważają, że w naszym mieście kultura i MDK funkcjonują przez duże "Q" i są na najwyższym poziomie. Tylko niestety finansów im brakuje. A ja zadam kilka prostych pytań... Jeśli jakieś niezbyt duże i nie zbyt bogate sołectwo stać na zorganizowanie takiej imprezy, z topowym zespołem z gatunku discopolo, to dlaczego na coś podobnego nie stać Naszego miasta przynajmniej raz w roku? W końcu kultura ma być dla wszystkich a nie tylko dla jakiejś niszowej grupy osób. Dlaczego w Wągrowcu nie można zorganizować 2-3 podobnych imprez przeznaczonych właśnie dla ogółu? Przecież okazji nie brakuje (majówka, imieniny miasta, sylwester). Dlaczego mieszkańcy Naszego miasta mają jeździć na koncerty po okolicznych miejscowościach, albo do Poznania? Dlaczego u nas nie może być normalnie? I dlaczego nasze władze i instytucje kulturalne nie biorą dobrego przykładu z ościennych gmin, czy powiatów?
Kumatka
+1 #1 RE: Koncert zespołu MIG w Zbyszewicach... na Dzień DzieckaKumatka 2024-05-14 13:12
No to Margonin szaleje, w każdej wsi Dzień Dziecka z dużą gwiazdą. 25 maja - Lipiny, zespół BOYS, 1 czerwca - Zbyszewice - zespół MIG, takie imprezy to rozumiem. W Wągrowcu pewnie jeden dmuchany zamek na całe miasto :cry:

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2023 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.