• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 1422

Nabór do wszystkich grup młodzieżowych MKS Nielba Wągrowiec

MKS Nielba Wągrowiec prowadzi nabór chętnych do wszystkich drużyn młodzieżowych. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 października.

W związku z rosnącym zainteresowaniem grą w drużynach młodzieżowych Nielby Wągrowiec, Zarząd Klubu wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich chętnych, zarówno dzieci, jak i młodzieży, organizuje nabór do wszystkich drużyn młodzieżowych.

Rodzice lub opiekunowie mogą zapisywać swoje dzieci, wysyłając zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wiadomość musi zawierać następujące informacje:

 • imię i nazwisko dziecka
 • rocznik dziecka
 • telefon kontaktowy do rodzica/opiekuna

Termin zgłaszania dzieci upływa 31 października 2019 r. Po tym terminie Klub skontaktuje się z zainteresowanymi osobami, w celu zorganizowania treningu organizacyjnego w określonych grupach wiekowych.


Komentarze   

Grało sie
-3 #11 RE: Nabór do wszystkich grup młodzieżowych MKS Nielba WągrowiecGrało sie 2019-10-19 15:54
Kosi....sport to zdrowie. Ale jak ktoś chce być zawodowcem musi być zdrowy. Do seniorów zawsze dostaje się 1-2zawodnikow. To miasto ma przewagę że można grać noga ręka na wysokim poziomie ligi. Nie wszyscy spełniają swoje plany Ale bez przesady. Nielba wychowała setki zawodników i grały pokolenia oraz rodziny. Polecam ten klub bo od lat jest duma Miasta. 28tys ludzi i 4liga wygrana oraz 1reczna ostatnio 2razy. Grają wychowankowie. Polecam Kibicowanie
Kosi
+3 #10 RE: Nabór do wszystkich grup młodzieżowych MKS Nielba WągrowiecKosi 2019-10-19 14:45
Szczerze odradzam! Trenowałem kiedyś w Nielbie 13 lat, w wieku 8 lat zaprowadziłem syna i również 12 lat grał w ręczną. Podstawówka, gimnazjum , szkoła zawodowa........ i koniec!!! Ja i syn kolana w różnym stopniu można powiedzieć rozwalone, ale nie to mnie wku...a. Olewactwo i brak jakiejkolwiek pomocy ze strony klubu w okresie zatrudnienia. Syn pracuje na 2 zmiany i niestety w okresie całotygodniowych popołudniówek brak możliwości ternowania a w szatni głupie docinki "co nie chcało się chodzić na treningi". Klub z każdego rocznika ma 1,2 może 3 osoby które dotrwają do grupy seniorów i mimo sponsorów i przychylności wągrowieckich pracodawców nie potrafi tego załatwić!!! Żenada!!! Zawsze i wszędzie będę odradzał trenowania w Naszym klubie. Sytuacja nie zmieniła się nic od 1985 roku nie mówiąc o poprzednim prezesie który miał wszystko i wszystkich w dupie a teraz po koleżeńsku z burmistrzem został prezesem TBS i oczywiście pierwsze co zrobił? Podniósł czynsze. Nie polecam nikomu patrzeć jak syn czy córka z dnia na dzień musi przestać robić to co kocha przez wiele lat. Pozdrawiam
Kibic
+2 #9 RE: Nabór do wszystkich grup młodzieżowych MKS Nielba WągrowiecKibic 2019-10-19 12:44
nie każdy jest godny nosić żółto czarne barwy. Myśle ze każdy kibic Nielby wie o kim mowa. Nie ma I nie będzie miejsca w tym klubie dla takich ludzi.
Znajomki
+4 #8 RE: Nabór do wszystkich grup młodzieżowych MKS Nielba WągrowiecZnajomki 2019-10-19 10:54
Co Radek K potrzebuje 2eg do palenia głupa w 3lidze i teraz pod przykrwkami ma Calcio grabic Nielba. Ruchu na rower lepiej wsiadaj i przemyślenia zalecamy.
Rodzice NielBa
+3 #7 RE: Nabór do wszystkich grup młodzieżowych MKS Nielba WągrowiecRodzice NielBa 2019-10-19 10:52
Teraz nasze dzieciaki na bruk bo jasinakasina musi się przenosić. Niech zostanie gdzie jest i wałki wali
Dla szacuna
+4 #6 RE: Nabór do wszystkich grup młodzieżowych MKS Nielba WągrowiecDla szacuna 2019-10-19 10:41
To ucieczka bo projekt Calcio nie wychodzi przy Grabieniu rodziców od starszych dzieci. Duże boiska i już ferajnie nic nie zostaje w kieszeni. Wracacie bo kasa i Jasina szuka roboty. A Konwiny dzieciaki nie mają gdzie grać. Niszczyliscie MKS ostatnie lata. Teraz powroty?
brawo
-4 #5 RE: Nabór do wszystkich grup młodzieżowych MKS Nielba Wągrowiecbrawo 2019-10-19 10:36
Czy to prawda, że są toczone rozmowy z Calcio i Szkółka Goool w sprawie fuzji z Nielbą?
Jeśli jest to prawda to szacun dla Rysia Kolackiego! Jedyna osoba w całym mieście która daje coś od siebie i nie bierze nic w zamian. Nielba jest w jego sercu i jesli ktoś nie zgadza się z jego decyzją to musi być to jakiś prostak, którego ego jedynie pozwala pisać komentarze na portalu... A te komentarze powyżej to z pewnością osób które boja się ze ktoś przypilnuje ich prace? A może zastąpi ich miejsce? Nie wiem do końca na czym ma to polegać, ale dla dzieci z Wągrowca i klubu NIELBA WAGROWIEC jest to najlepsze rozwiązanie, które powinno być już kilka lat temu zrobione. Lepiej zbudować Akademię z prawdziwego zdarzenia niż być jednym z wielu... W Wągrowcu Nielba byłaby potęga szkolenia.
X
+4 #4 9X 2019-10-19 10:34
Gdzie oni to już było źle się skończyło. Niech swoje robią w Sralcio!
Trenerzy
+4 #3 MksTrenerzy 2019-10-19 10:14
To początek końca już raz MKS rozwalali A teraz powroty bo kasy brak i dupa się pali.
Rycard
+3 #2 RE: Nabór do wszystkich grup młodzieżowych MKS Nielba WągrowiecRycard 2019-10-19 10:12
Co te perssssssony znowu w Nielbie! Chyba Rychu na głowę dostał. Nigdy
Kibicce
+4 #1 NWKibicce 2019-10-19 10:10
Popieramy Takie Działania. Ale NIE mówimy dla Jasiny i Konwiny w klubie. Wara!

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.