• Wyświetlono: 2514

Nielba przegrała z Jarotą Jarocin 2:4

W sobotę 15 sierpnia piłkarze nożni MKS Nielba Wągrowiec rozegrali u siebie mecz z Jarotą Jarocin. Nielba przegrała 2:4.

Nielbiści przegrali kolejny mecz u siebie. Mimo prowadzenia Nielby od 28 minuty nie udało się dowieźć tego wyniku do końca pierwszej połowy. Końcówka należała do Jaroty, która po błędach naszych zawodników w obronie, zdołała strzelić dwie bramki.

Początek drugiej połowy również należał do gości, którzy dołożyli jeszcze dwie bramki i prowadząc trzema golami, kontrolowali przebieg spotkania. Trener Nielby w trakcie drugiej połowy dokonał kilku zmian, które bardzo pozytywnie wpłynęły na grę gospodarzy. Nielba próbowała atakować, ale mimo kilku dogodnych sytuacji zdołała odpowiedzieć tylko jednym trafieniem, z rzutu karnego.

Mecz zakończył się wynikiem 2:4. Bramki dla Nielby strzelili: Bzdega, Leśniewski.