• Media
  • Wyświetlono: 6717

Nielba gra dalej!

Piłkarze wągrowieckiej Nielby wygrali w meczu Rundy przedwstępnej z Cuiavią Inowrocław 2:1.

Żółto-czarni objęli prowadzenie w siódmej minucie. Po zagraniu Łukasza Spławskiego piłkę do pustej bramki wpakował Paweł Nawrocki. Dziesięć minut po przerwie gospodarze doprowadzili do wyrównania. Marka Bihuna pokonał Krzysztof Kretkowski. Dziesięć minut później drużyna z Wągrowca zdobyła zwycięskiego gola. Zdobył go Krzysztof Gryszczyński popisując się pięknym uderzeniem bezpośrednio z rzutu rożnego.

Cuiavia Inowrocław – Nielba Wągrowiec 1:2 (0:1)

Bramki: Krzysztof Kretkowski 50 - Paweł Nawrocki 7, Krzysztof Gryszczyński 60.

Cuiavia: 87. Filip Skory – 3. Mateusz Kucharski, 13. Adrian Raszka, 18. Borys Modracki, 15. Rafał Matusiak (7. Dawid Zdrojewski 56’), 17. Sebastian Hulisz, 8. Paweł Mądrzejewski, 6. Radosław Mazurowski, 10. Krzysztof Kretkowski, 4. Szymon Maziarz, 21. Mikołaj Plewa (11. Borys Klimczewski 74’).

Nielba: 1. Marek Bihun – 11. Artur Bartkowiak, 4. Dawid Jasiński, 8. Patryk Sergiel, 14. Rafał Weyer, 2. Adrian Mikołajczak, 13. Krzysztof Gryszczyński, 10. Jacek Figaszewski (3. Łukasz Cyruk 66’), 9. Paweł Nawrocki (15. Maciej Klawiński 54’), 6. Jakub Mrozik (7. Michał Tomczak  90'), 17. Łukasz Spławski.

Żółte kartki: Mikołaj Plewa (Cuiavia) – Paweł Nawrocki, Jakub Mrozik, Adrian Mikołajczak (Nielba).

Sędziował: Tomasz Marciniak (Płock).