• Media
  • Wyświetlono: 7622

Wisła Kraków zagrała towarzysko z Nielbą

23 czerwca, na stadionie imienia Stanisława Bąka rozegrany został mecz towarzyski MKS Nielba - Wisła Kraków. Dla Wisły był to pierwszy mecz pod wodzą nowego trenera Franciszka Smudy.

Mecz z Białą Gwiazdą był ukoronowaniem kończącej się ligi. Wydarzenie to zgromadziło na stadionie ponad 2 tysiące kibiców. Wisła Kraków wygrała z Nielbą zaledwie jedną bramką. Nielbiści mieli szansę na wygranie tego spotkania, jednak nie wykorzystali kilku akcji w drugiej połowie meczu. Mecz zakończył się wynikiem 4:3 dla Wisły.

Na schodzących z boiska piłkarzy i trenera Franciszka Smudę czekali kibice. Piłkarze Wisły Kraków rozdawali autografy i pozowali do zdjęć. Mecz Nielby z Wisłą Kraków to bez wątpienia największe wydarzenie piłkarskie w tym roku.

Już jutro, 25 czerwca zapraszamy obszerną relację wideo jaka została przygotowana przez Portal WRC. Film dostępny będzie na stronie MKS Nielba oraz Portalu WRC.

rafafałko
#8 debile z tzw. klubu kibicarafafałko 2013-06-28 10:20
mimo super piłkarskiego swięta był mały zgrzyt, debile (bo inaczej ich nie można nazwać) z tzw. klubu kibica po zakończeniu meczu spiewali coś na temat Cracowi, której kibice są skonfliktowani z kibicami Wisły, niestety dla mnie było to zepsucie całej tak wspaniałej imprezy. ci idioci mają napis na fladze WIELKA NIELBA i z tym się zgodzę, ale pod spodem powinni dopisać "mali, bezmózgowi kibice z tzw. klubu kibica". policja powinna spuścić im wpierdol, przegonić 20 razy wokół stadionu żeby im w gardłach zaschło i swoich głupich pysków więcej nie otwierali bo zatruwają powietrze i wspaniałą atmosferę piłkarskiego święta
Fan
+2 #7 MaskotkaFan 2013-06-26 08:53
Cytuję Klemens:
Wiosna sie skończyła a maskotki klubu nie widać !!

Jak zwiększy się zaangażowanie kibiców to pojawi się maskotka. Dodatkowe koszty są z tym związane to raz, dwa zaraz jakiś baran przywali się do Naszego Klubu skąd wziął na to pieniądze.
Klemens
+1 #6 RE: Wisła Kraków zagrała towarzysko z NielbąKlemens 2013-06-25 23:23
Fan
+6 #5 :)Fan 2013-06-25 18:28
To było piłkarskie święto. Brawa dla organizatorów, brawa dla piłkarzy Nielby za ambitną walkę. :)
JACA
+11 #4 żenadaJACA 2013-06-25 13:04
masz mózg to go użyj a zaorać to sobie możesz pole na tej wiosce z której jesteś baranie jak nie chcesz to nie chodz na mecze i siedz w domu tam się napijesz piwa
ja
+8 #3 RE: Wisła Kraków zagrała towarzysko z Nielbąja 2013-06-25 10:51
Cytuję Orka:
W sumie to bilety były za drogie, za dużo ludzi na stadionie, do przerwy było 0:4, nie było piwa, w sumie daliby sobie spokój, niech miasto i sponsorzy przestana płacić na to, bo to bez sensu, lepiej zaorać stadion, zboże posiać, chleb będzie. Niech Nielba się chociaż przyzna ile kasy mieli z tego meczu.

Milion !!! :lol:
Orka
-21 #2 problemOrka 2013-06-25 10:47
Subiektywny
+9 #1 Fajny meczSubiektywny 2013-06-25 08:36
Super wydarzenie udało się zorganizować, Wisła ze wszystkimi zawodnikami, dziękuję za niedzielne popołudnie.