• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 8800

Dittmajer i Kamiński w Warcie Poznań

Maciej Dittmajer nowym wiceprezesem Warty Poznań. Warta ma też nowego trenera został nim Marek Kamiński dotychczasowy trener Nielby Wągrowiec.


Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Izabella Łukomska-Pyżalska, prezes Warty Poznań, przedstawiła nowego wiceprezesa, Macieja Dittmajera, który będzie odpowiadał w piłkarskiej Warcie za wszelkie kwestie sportowe.

Zaprezentowano także nowego trenera, którym został Marek Kamiński, ostatnio pracujący w charakterze szkoleniowca zespołu Nielby Wągrowiec.

Co dalej z wągrowieckim klubem Nielba?

Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że Maciej Dittmajer nadal zamierza finansować wągrowiecki klub. Z pewnością zrezygnuje z funkcji wiceprezesa, mówi się, że do Nielby na to stanowisko ma wrócić Ryszard Kołacki.

Wraz z wiceprezesem i trenerem do Warty ma odejść Tomasz Barylski, Public Relations Manager. Trudno na obecną chwilę stwierdzić, co z zawodnikami, może okazać się, że część czołowych zawodników Nielby Wągrowiec od nowego sezony zacznie grać w barwach II ligowej Warty Poznań.

Warta jeszcze do wczoraj borykała się z problemami związanymi z uzyskaniem licencji. Komisja do spraw Licencji Klubowych PZPN, 27 czerwca, na posiedzeniu przyznała Warcie Poznań licencję z nadzorem finansowym i infrastrukturalnym na grę w II lidze. Klub ukarano także karą 2000 złotych za naruszenie kryteriów finansowych.

Maciej Dittmajer mówi o nawiązaniu współpracy między klubami.

- Nie wyobrażam sobie, aby dotychczasowy rok został zmarnowany – mówi Dittmajer. – Udało się zrobić wiele ciekawych rzeczy. Stworzyliśmy fajny zespół i atmosferę wokół Niego. W najbliższym czasie spotkam się z Zarządem Nielby, aby zaproponować współpracę, która zapewni korzyści obu klubom – dodaje.

Obydwaj Panowie, Maciej Dittmajer i Marek Kamiński, dziękują za współpracę z wągrowieckim klubem i życzą mu powodzenia.

Nowego wiceprezesa i trenera poznamy już 15 lipca, tego dnia odbędzie się posiedzenie Zarządu MKS Nielba Wągrowiec.


Komentarze   

ramzes
-1 #48 RE: Dittmajer i Kamiński w Warcie Poznańramzes 2013-07-06 21:34
MŁocie na komuchów-Walnij sobie barana=tak będzie lepiej dla ciebie.To jest jedyne możliwe wyjście dla kretyna
młot na komuchów
-1 #47 RE: Dittmajer i Kamiński w Warcie Poznańmłot na komuchów 2013-07-02 23:10
Ramzes stary komunistyczny pierdzielu. Weź ty już nic nie pisz. Tak będzie lepiej dla ciebie. :lol:
Klemens
+2 #46 RE: Dittmajer i Kamiński w Warcie PoznańKlemens 2013-07-02 22:27
Cytuję ramzes:
Piłkarze?Przepraszam co to są piłkarze?W Nielbie to raczej kopacze.Piłkarze to byli za Knychusa.Hala,Kotar Aciu Jarząb,Zieniuk,Klawik Figaś,Laczek,Grycha,Górol,Filinger.Chłopaki,przed którymi Polonia Warszawa-ówczesny lider extraklasy gaciami trząsł.Co było w III lidze?Tylko nazwiska.Siedem nazwisk mających przeszłość w extraklasie i co?Jak napisałem wcześniej-to tylko nazwiska.Miał być obiecany awans-i co?Prezes nie odpowiedział na pytania dotyczące obietnic.Ale ma nowych wolnych słuchaczy,którzy łykają wszystko.Jak długo?Czas pokaże.

Ramzes daj śe siana idź już spać , wyluzuj !! Odszedł jeden Prezes i myślisz że Nielba zginie !!! Będzie biedniej ale normalniej ....mogli tylko nie rozbić kibicom apetytów
juras
+1 #45 ramzesjuras 2013-07-02 21:32
Ty ramzes to ich ściągnij i grajcie. Nie ma problemu. Po co piszesz, od pisania nic jeszcze nie wynikło. Czekam na konkrety na Nielba TV.
ramzes
-1 #44 RE: Dittmajer i Kamiński w Warcie Poznańramzes 2013-07-02 21:27
Piłkarze?Przepraszam co to są piłkarze?W Nielbie to raczej kopacze.Piłkarze to byli za Knychusa.Hala,Kotar Aciu Jarząb,Zieniuk,Klawik Figaś,Laczek,Grycha,Górol,Filinger.Chłopaki,przed którymi Polonia Warszawa-ówczesny lider extraklasy gaciami trząsł.Co było w III lidze?Tylko nazwiska.Siedem nazwisk mających przeszłość w extraklasie i co?Jak napisałem wcześniej-to tylko nazwiska.Miał być obiecany awans-i co?Prezes nie odpowiedział na pytania dotyczące obietnic.Ale ma nowych wolnych słuchaczy,którzy łykają wszystko.Jak długo?Czas pokaże.
piłkarze
0 #43 Dittmajer i Kamiński w Warcie Poznańpiłkarze 2013-07-02 21:11
Rejsik daj już spokój bo czytac się nie chce. pewnie dlatego że nie będzie kasy i z wałeczkami koniec to jesteś.hahahahaha. I ostatnie - zmieniaj IP. hahahahhahahah
kibic
0 #42 ramzeskibic 2013-07-02 21:00
Ale pociągnąłeś temat. Tylko śmiać mi się chce. To już historia kolego. Teraz też mógł przyjść Knychas i co wybrał Obrę Kościan. Nikt nie chce z Wami pracować taka jest prawda panowie. Wydaj coś z własnej kieszeni na piłkę a potem dyskutuj. W takim układzie jak teraz to u Nielbie nikt nie będzie chciał zostać.
ramzes
0 #41 RE: Dittmajer i Kamiński w Warcie Poznańramzes 2013-07-02 19:27
MIESZKANIEC 1251-widać,że mało mnie znasz.Nigdy nie byłem w zarządzie Nielby,chociaż ten klub rósł w siłę na moich oczach i po części wraz ze mną.Widziałem wiele meczy począwszy od klasy okręgowej gdy jako wierny kibic,za moją Nielbą jezdziłem wszędzie.Pózniej jako ten co pomaga w szkoleniu młodzieży,zjezdziłem całe województwo wielkopolskie wraz z juniorami grającymi w lidze między-wojewódzkiej.Tylko,że wtedy wszystko robiło się za Bóg zapłać.Siedziałem wiele razy,na ławce z chłopakami,którzy nie mieli nazwisk,ale dzięki Knychale rozbijali w pył inne zespoły nawet te bardziej te utytuowane.A co zawdzięczamy tym co do Warty uciekli?Ja jak nie umiem lub nie mam czasu to po prostu się nie zabieram za coś.A Dittmajer?Opowieści o trenerach Juventusu,którzy mieli szkolić młodzież w W-cu.Opowieści o budowie wielkiego stadionu.Ludzie-od bajek to Andersen był.O Kamińskim to raczej nic dobrego nie da się napisać.Ja nie widziałem tak słabego szkoleniowca w Nielbie-nigdy.Dziś utrzymanie zespołu w III lidze jest droższe niż było wtedy gdy graliśmy na wysokim poziomie w II lidze.Więc za co mamy tym panom dziękować?Za spadek z ligi?A po za tym-tak postępuje poważny człowiek,że za plecami wszystkich załatwia sobie w innym klubie stanowisko?I to jeszcze prawnik,dla którego czyste ręce i jasność oraz prawda powinny być wartością najważniejszą.Kibice nie mają im za co dziękować.A Ty jeśli mnie znasz to podejdz kiedyś-pogadamy o Nielbie.Na pewno znajdę czas.
Mieszkaniec1251
+1 #40 Dopięli swego!Mieszkaniec1251 2013-07-02 12:27
Teraz od zdrajców ich wyzywacie, a tak to byście utopili ich w łyżce wody. Banda niespełnionych wąsatych maruderów. Ramzes - taki mądry jesteś to zostań Prezesem i zajmij się klubem. Przed laty byłeś w Zarządzie i co? Gówno zrobiłeś, więc siedź cicho. Rzygać mi się chce patrząc na Wasze wpisy - kibice sukcesu.
kibic8
+1 #39 zdradakibic8 2013-07-02 11:36
ludzie puknijcie się mocno w głowę, sami nie wiecie czego chcecie - nigdy dobrego słowa nie powicie na prezesa i trenera a teraz to zdrada, nie chcieliście ich to sobie poszli i bardzo dobrze, że nie zostaliw tej dziurze pełnej maruderów
kibic
+1 #38 zdradakibic 2013-07-02 08:42
Ale wam odbiło kompletnie. Przecież i tak nie chcieliście ich w Wągrowcu no to ich niema. Może to dla was zrobili.
zdrada
-1 #37 RE: Dittmajer i Kamiński w Warcie Poznańzdrada 2013-07-02 06:49
ZDRADA !!!
WIELKA NIELBA
+2 #36 szookWIELKA NIELBA 2013-07-02 00:08
Cytuję kibic:
Przysiuda ? a nie Knychała ?

Knychała podobno podpisał kontrakt z Obrą Kościan
WIELKA NIELBA
+2 #35 szookWIELKA NIELBA 2013-07-02 00:04
Cytuję tylko czytam:
Nigdy nie udzielam sie na forum zawsze tylko czytam ale mam wrażenie ze oni sprzedali nielbe tym bardziej ze to rodowici mieszkancy

Dokładnie masz racje Marek Kamiński i Ditmajer już nie mają co szukać w Wągrowcu rozpoczeli wojne między Kibicami a samymi sobą i ta wojna się tak szybko nie skończy .
tylko czytam
+3 #34 >tylko czytam 2013-07-01 23:18
Nigdy nie udzielam sie na forum zawsze tylko czytam ale mam wrażenie ze oni sprzedali nielbe tym bardziej ze to rodowici mieszkancy
nielba
+1 #33 sssssnielba 2013-07-01 07:49
olac nozna liczy sie tylko raczka
Vojo
+1 #32 RE: Dittmajer i Kamiński w Warcie PoznańVojo 2013-06-30 23:04
Faza na trenera !!!
Marcin Nielba
+1 #31 III ligaMarcin Nielba 2013-06-30 19:17
Facet idiotą raczej nie jestem. Nie chodzi o Golinę ale np. o Jasia i innych wartościowych chłopaków których ten duet nam wyciągnie. III liga ok tylko żeby było kim grać. Kim dla ciebie są prezes klubu i trener, którzy po sezonie uciekają do wielkiego Poznania i powiedzmy wprost porywają wypróbowanych graczy!?Dla mnie i wielu innych zdrajcami i mataczami! Trenerem to Kamiński nigdy nie był a prezesik naopowiadał o awansie i innych takich, a faktycznie zostawił Nielbę w szarek d...
kibic
-2 #30 żenadakibic 2013-06-30 07:42
Skandal prawdziwi kibice traktują to jak zwykłą zdradę. Połowa czołowych i wartościowych zawodników Nielby ma oferty z Warty. To co ci kolesie zrobili z klubem i kibicami = temu co Bekas zrobił w meczu z Jarotą. Jak się mają czuć kibice? I jeszcze PR Tofik który uciekł jak szczur. Mam nadzieję że w przyszłym sezonie da się to jakoś poukładać. Może Knychała to ogarnie? Młodzi wywalczyli awans i co dalej? Nie tak to sobie wyobrażałem.

kolego idiota kompletny jesteś. Jest III liga i gramy dalej. Nie ma już Goliny i innych ale i tak nie byłoby kasy na nich.
hm
+2 #29 RE: Dittmajer i Kamiński w Warcie Poznańhm 2013-06-30 00:29
Cytuję Marcin Nielba:
Skandal prawdziwi kibice traktują to jak zwykłą zdradę. Połowa czołowych i wartościowych zawodników Nielby ma oferty z Warty. To co ci kolesie zrobili z klubem i kibicami = temu co Bekas zrobił w meczu z Jarotą. Jak się mają czuć kibice? I jeszcze PR Tofik który uciekł jak szczur. Mam nadzieję że w przyszłym sezonie da się to jakoś poukładać. Może Knychała to ogarnie? Młodzi wywalczyli awans i co dalej? Nie tak to sobie wyobrażałem.

Jaka zdrade na litosc boska? dostal lrpsza propozycje to idzie. a co ma za darmo lub za 2 stowy pracowac? zrozumnie
Marcin Nielba
-3 #28 żenadaMarcin Nielba 2013-06-29 23:16
Skandal prawdziwi kibice traktują to jak zwykłą zdradę. Połowa czołowych i wartościowych zawodników Nielby ma oferty z Warty. To co ci kolesie zrobili z klubem i kibicami = temu co Bekas zrobił w meczu z Jarotą. Jak się mają czuć kibice? I jeszcze PR Tofik który uciekł jak szczur. Mam nadzieję że w przyszłym sezonie da się to jakoś poukładać. Może Knychała to ogarnie? Młodzi wywalczyli awans i co dalej? Nie tak to sobie wyobrażałem.
kibic7
+1 #27 do pisarczykówkibic7 2013-06-29 19:14
dziękuję za fajny mecz z Wisłą! fajne zakończenie! szacun Panowie!
a wieczne narzekanie w Wągrowcu na wszystkich i na wszystko!! bardzo dobrze zrobili, że odeszli ile można znosic takie mędzenie, rejsik i ramzes teraz to się rozpiszecie buha ha ha :) może teraz Wy wyłożycie swoją kasę na klub??? albo wyjdziecie na boisko i zorganizujecie drużynę? droga wolna :) nie! lepiej pisac tylko na kogo ojej...
ja
+2 #26 nielbaja 2013-06-29 15:59
pan Andrzej, pan kaminski - olo i lolo dwaj bracia
lolo
+4 #25 RE: Dittmajer i Kamiński w Warcie Poznańlolo 2013-06-29 14:52
No i krzyż na drogę panu Kamińskiemu, gorszego trenera w Nielbie nigdy nie było. Szkoda tylko, że jeśli pogłoski o Przysiudzie się sprawdzą to czeka nas kolejne beztalencie trenerskie prowadzące Nielbę. Szkoda również, że ubędzie kasy od pana Ditmajera. No i tego, że połowa obecnego pierwszego składu Nielby przejdzie do Warty a w zamian otrzymamy jakieś odpady piłkarskie z Warty.
Mimo wszystko trzymam jednak kciuki za zespół.
OloMłyn
+5 #24 RE: Dittmajer i Kamiński w Warcie PoznańOloMłyn 2013-06-29 14:50
Akurat sie sklada ze pan Andrzej zostanie . Wiec Ty wyluzuj :) kolego ...
iza
+11 #23 fajnaiza 2013-06-29 13:36
Oni odeszli do IZY bo z niej fajna laska jest, Lepiej patrzeć na Izę niż na Mietka:)
kibic
+4 #22 nielbakibic 2013-06-29 13:06
ty kolego a poprzedni prezes też skończył finansowanie z dniem 30 czerwca, podobnie jak dittmajer, no i rejsik też napisał że nie będzie pracował w nielbie od 1.07. Więc wyluzuj.
OloMłyn
+2 #21 RE: Dittmajer i Kamiński w Warcie PoznańOloMłyn 2013-06-29 12:24
Po panu Macieju nie spodziewalem sie takiego czegos. Teraz widac komu zalezy i zawsze zalezalo. Został tylko pan Andrzej i WIELKI SZACUNEK DLA NIEGO.


WIELKA NIELBA !!!
kibic
-1 #20 nielbakibic 2013-06-29 11:15
Przysiuda ? a nie Knychała ?
nielba-kibic
+1 #19 RE: Dittmajer i Kamiński w Warcie Poznańnielba-kibic 2013-06-29 10:57
Z nieoficjalnych źródeł wiem, że jednym z kandydatów na trenera Nielby jest Waldemar Przysiuda.
Klemens
-3 #18 RE: Dittmajer i Kamiński w Warcie PoznańKlemens 2013-06-29 08:58
Cytuję Warka:
Oby tylko kierownik nie zaczął swoich rządów, bo będzie tragedia, mam nadzieja, że nikt rejsika nie dopuści do kasy z miasta, byłoby źle.

Żeby nie rejsik to kasy wogóle byśmy nie widzieli , jedyny który dba o klub , młodzież i rodziców .
ja
+4 #17 nielbaja 2013-06-29 00:07
w wrc nie opłaca się inwestować w sport profesjonalny, to bez sensu, lepiej szkolić młodzież, powinny być tylko akademie. To moje zdanie.
smuda 2
+8 #16 merxsmuda 2 2013-06-28 22:10
Panie Prezesie Kołacki proszę nie wchodzić do tej rzeki Nielby, my pracownicy tego nie chcemy.
smuda
+10 #15 RE: Dittmajer i Kamiński w Warcie Poznańsmuda 2013-06-28 21:52
Teraz pracownicy firmy Merx będą sponsorować nożną
pusia
+7 #14 lopusia 2013-06-28 21:26
pamietam ich oboje z liceum, jak widac ich przyjazn byla prawdziwa...
antyramzes
+7 #13 ramzesantyramzes 2013-06-28 21:13
Ramzes chyba powinieneś dać na tace i przede wszystkim zgolić wąsa.
Warka
+7 #12 kieroWarka 2013-06-28 21:08
Oby tylko kierownik nie zaczął swoich rządów, bo będzie tragedia, mam nadzieja, że nikt rejsika nie dopuści do kasy z miasta, byłoby źle.
papa
+6 #11 la lapapa 2013-06-28 20:29
Jeszcze niech Kamiński zabierze swojego nadętego braciszka i będzie miło w WRC. Nieźle z Nielbą pojechali jak z G.... wielkie obietnice wywiady nadzieje tra la la i PA PA. Ciekawa za rok jaki klub przejmie ta dwójka Lech? może BVB - wywalą KLOPA:)
Fan
-3 #10 ...Fan 2013-06-28 19:45
Cytuję ramzes:
Dam na mszę,za to że nie będę się więcej męczył oglądając Nielbę prowadzoną przez Kamińskiego.Tej gry nie dało się oglądać.Nigdy nie było w klubie tak słabego trenera.Kołacki będzie musiał wyprowadzić ten klub na prostą.Mam tylko nadzieję,że Kamiński jak i Dittmajer zamkną na zawsze drzwi za sobą i nie będzie żadnej współpracy z naszym klubem.My już jedną współpracę z Lechem podpisaliśmy.Wystarczy.


Masz rację Ramzesie. Oby teraz było lepiej.
ramzes
-4 #9 RE: Dittmajer i Kamiński w Warcie Poznańramzes 2013-06-28 19:36
Dam na mszę,za to że nie będę się więcej męczył oglądając Nielbę prowadzoną przez Kamińskiego.Tej gry nie dało się oglądać.Nigdy nie było w klubie tak słabego trenera.Kołacki będzie musiał wyprowadzić ten klub na prostą.Mam tylko nadzieję,że Kamiński jak i Dittmajer zamkną na zawsze drzwi za sobą i nie będzie żadnej współpracy z naszym klubem.My już jedną współpracę z Lechem podpisaliśmy.Wystarczy.
Fan
+9 #8 RE: Dittmajer i Kamiński w Warcie PoznańFan 2013-06-28 19:34
Cytuję Klemens:
Manager Tomasz Barylski .Ja pier...le . Śmiech mnie pusty ogarnia ... To będzie największa strata dla klubu .

Żebyś wiedział cymbale, że starta - nie poczytasz sobie najnowszych informacji z Klubu. Dziwna sytuacja z tym odejściem tej dwójki. Oby tylko Nielba nie straciła na tym.
juras
+6 #7 ale jajajuras 2013-06-28 19:07
Ja tam im życzę jak najlepiej. Co mieli siedzieć w Wągrowcu i słyszeć wasze ciągłe narzekania i mieszanie z błotem. I jeszcze jedno co teraz będą pisać ramzesy i rejsiki mistrzowie komentarzy.
Miras
+5 #6 Brawo Prezes !!!Miras 2013-06-28 17:02
Dobrze zrobili, nożna zawsze była gorzej traktowana niż ręczna, wieczne problemy ile można to znosić.
Dittmajer chce się rozwijać a nie tkwić w miejscu, niestety w Nielbie to nie było możliwe.
Arango
+8 #5 RE: Dittmajer i Kamiński w Warcie PoznańArango 2013-06-28 16:40
Ale wycyckali kibiców. Mam nadzieję, że sekcja piłki nożnej nadal będzie się rozwijać, jak dotychczas.
Ciekawe kto będzie trenerem.
Klemens
-7 #4 RE: Dittmajer i Kamiński w Warcie PoznańKlemens 2013-06-28 16:28
Czy ktoś może się orientuje , który z tych panów jest mężem a który żoną ? :lol:
BRO
+8 #3 RE: Dittmajer i Kamiński w Warcie PoznańBRO 2013-06-28 16:26
Nielba zaczęła się odradzać, było naprawde świetnie głównie przez tę dwójkę... A teraz wszystko jebnie z gracją dziewoji uderzonej sztachetą :(
hm
-3 #2 RE: Dittmajer i Kamiński w Warcie Poznańhm 2013-06-28 16:21
barylski menager klubu ? buhahahahaah do wart? buhahahaha! nie no panowie nie robcie jaj
Klemens
-2 #1 RE: Dittmajer i Kamiński w Warcie PoznańKlemens 2013-06-28 16:21
Manager Tomasz Barylski .Ja pier...le . Śmiech mnie pusty ogarnia ... To będzie największa strata dla klubu .

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.