• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 8854

Oświadczenie Andrzeja Reis w sprawie Nielby

Oświadczenie Kierownika sekcji piłki nożnej MKS Nielba Wągrowiec Andrzeja Reis.

Zapewniam wszystkich Naszych Kibiców, że wbrew doniesieniom lokalnych i regionalnych mediów MKS Nielba Wągrowiec przystąpi do rozgrywek III ligi gr. kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. W związku z zaistniałą sytuacją drużyna Rezerw Naszego Klubu z przyczyn głównie finansowych oraz kadrowych nie przystąpi do rozgrywek IV ligi wielkopolskiej gr. północnej.

Wszyscy zawodnicy, którzy występowali w Rezerwach mają się stawić na pierwszym treningu zaplanowanym na 9 lipca (wtorek) o godz. 17:00. Również z przyczyn głównie finansowych pierwszy zespół będzie oparty na wychowankach MKS Nielba. Do dyspozycji trenerów będzie 20-22 zawodników. Jednocześnie chciałbym prosić Kibiców o wyrozumiałość. Dla części zawodników Naszej Drużyny będzie to debiut na poziomie trzecioligowym.

Trwają także prace nad powołaniem nowego Zarządu sekcji piłki nożnej w którym ponownie zasiądę. Jak się okazało funkcja Radnego Miejskiego nie stanowi konfliktu interesów z działalnością społeczną na rzecz Stowarzyszenia jakim jest MKS Nielba Wągrowiec. Nazwiska nowych członków Zarządu poznamy do 15 lipca br. Będą to ludzie związani z Naszą sekcją, którzy swoim zaangażowaniem i pracą przyczynią się do rozwoju sekcji piłki nożnej w tym trudnym dla Nas okresie.

Dzisiaj poznaliśmy nazwiska nowych trenerów Radosław Kołacki i Łukasz Mendel. Są to również osoby związane z Nielbą od wielu lat. Przed trenerami postawiono jasny cel w rozgrywkach III ligi gr. kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej – grać i walczyć o zwycięstwo w każdym meczu.

Andrzej Reis
Kierownik sekcji piłki nożnej MKS Nielba Wągrowiec

Zobacz też: Kołacki i Mendel poprowadzą MKS Nielba


Komentarze   

łukasz
+2 #18 tak trzymaćłukasz 2013-07-08 21:59
wielki szacunek Andrzeju...
kusy
+8 #17 RE: Oświadczenie Andrzeja Reis w sprawie Nielbykusy 2013-07-07 17:59
Panie Andrzeju pamiętam jak Pan grał był Pan niesamowicie skuteczny - pamiętam też że była to zaledwie okręgówka i 4 liga miejmy nadzieje że Pana oświadczenie nie jest zapowiedzią powrotu do tego poziomu rozgrywek bo jak je czytam to mam wrażenie że w przypadku spadku z ligi powie Pan, że ostrzegał wszystkich przed sezonem :) Na szczęście w porę wyniosłem się do miasta w którym normalnie patrzy się na sport i od tego sezonu będę chodził na 1 ligę :-)Pozdrowienia z Chojnic które kilka lat temu były słabsze od Nielby.
oli
+6 #16 RE: Oświadczenie Andrzeja Reis w sprawie Nielbyoli 2013-07-07 17:38
Tak to jes tjak prezes ogródków działkowych bierze się za sport
kusy
+11 #15 RE: Oświadczenie Andrzeja Reis w sprawie Nielbykusy 2013-07-07 15:23
Dwa lata temu wyprowadziłem się z Wągrowca i nie mogę uwierzyć jak Nielba się stoczyła od tego czasu - rok temu dwa spadki i rozpad ręcznej teraz praktycznie jeszcze większa czystka w nożnej i zastanawiacie się czy na 3 ligę wystarczą juniorzy. Jak tak dalej pójdzie to za rok będziecie chodzić jak 10 lat temu na derby z Damasławkiem , Wapnem i Gołańczą w nogę a w ręczną na derby z Grunwaldem i Spartą Oborniki - wstyd jak możnabyło tak wszystko rospiepszyć w tak krótkim czasie!
juras
0 #14 Prostejuras 2013-07-06 07:21
Zgadzam się z jaca wsc w 100 %. Niech się cieszą u Nielbie że większości zawodnikom pokończyły się kontrakty, bo tak byłaby masakra dla Nielby. Współpraca może się udać tylko trzeba mieć głowę otwartą.
JACA WSC
+4 #13 PROSTEJACA WSC 2013-07-06 02:43
Ja się nie dziwie dittmajerowi że odszedł chciał coś tu zrobić nawet za bilety nie brał całą wiosne i co ? garstka kibiców a wyniki były wygrywali znane nazwiska piłkarzy i nic można tylko podziękować byłemu viceprezesowi że próbował coś tu zrobić no ale jak on coś dał od siebie to my też musimy dać coś od siebie czyli chodzić na mecze a na meczechodziły jednostki a jak wisła przyjechała to nagle 2 tysiące kibiców a nie mogło być tak zawsze ?
OloMłyn
0 #12 RE: Oświadczenie Andrzeja Reis w sprawie NielbyOloMłyn 2013-07-05 21:06
Na wsparcie kibców chłopaki mogą liczyc !!
Miejmy nadzieje ze zagraja rozsadna pilke z ambicjami :)
lolo
+1 #11 RE: Oświadczenie Andrzeja Reis w sprawie Nielbylolo 2013-07-05 19:23
Połowa pierwszego składu już w Warcie a to z pewnością nie koniec. Ale cóż, trzeba będzie grać takim składem jaki pozostanie w Nielbie. Więc w najbliższym sezonie trzeba będzie ostro walczyć o utrzymanie w III lidze, a każdy zdobyty punkt będzie na wagę złota. Mam nadzieję, że się chłopakom uda i nie spadną niżej.
WIELKA NIELBA
+1 #10 ZawodnicyWIELKA NIELBA 2013-07-05 00:34
A co z Spławikiem , Mrozikiem , Nowakiem, Ankiem , Mikołajczakiem , i wieloma młodymi którym zostały kontrakty ?
lol
+1 #9 RE: Oświadczenie Andrzeja Reis w sprawie Nielbylol 2013-07-04 22:52
pamiętaj, że po zawodówce można napradę daleko zajść np. Prezydent RP Lech Wałęsa, burmistrz to pikuś :)
nielba
-1 #8 że conielba 2013-07-04 22:38
Kampania na burmistrza?!. Dobre sobie. gość po zawodówce hehehehehehehe.
Dario7604
+5 #7 RE: Oświadczenie Andrzeja Reis w sprawie NielbyDario7604 2013-07-04 21:39
...no i gitara... myślę ,że na obecną chwile to najlepsze rozwiązanie. Kiedy już Kiero ułoży te wszystkie klocki (sztab , zarząd ewentualnie sponsorzy) to później na spokojnie w przerwie zimowej można się rozejrzeć za jakimiś wzmocnieniami. Jak obstawiacie kto na wiceprezesa? Jak dla mnie któryś z Kołackich lub sam Kiero to idealne rozwiązanie;)
Musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na lepsze czasy dla naszej Nielbeczki;)
ja
-1 #6 RE: Oświadczenie Andrzeja Reis w sprawie Nielbyja 2013-07-04 21:29
Ja też, to już dwa głosy.
KIBIC
-3 #5 TO JEST MYSL!!KIBIC 2013-07-04 21:23
ENDRIU NA BURMISTRZA!!!!ja oddaje swoj głos!!!reszta w naszej pilce to przypadkowe osoby!!!
ja
+3 #4 RE: Oświadczenie Andrzeja Reis w sprawie Nielbyja 2013-07-04 20:58
Oświadczenie nie jest bez sensu, to jest rozpoczęcie kampanii wyborczej Andrzeja Reisa na Burmistrza ....
kibic 1
-3 #3 Nielbakibic 1 2013-07-04 20:24
No zobaczymy. W sumie oświadczenie bez sensu. Kiero sprowadzony do parteru podnosi się.
kibic
+9 #2 RE: Oświadczenie Andrzeja Reisa w sprawie Nielbykibic 2013-07-04 18:48
dajmy szansę młodzieży. Jak dla mnie młodzież ma w sobie więcej energi, czyli powera. W piłce to potrzebne. Dla Nielby to będzie korzystne. Po 1 nie wyda siana na transfery, a po 2, to zawodnicy, którzy się wypromują w III lidze, będą zapewne sprzedawani. Nielba to niestabilny i nieprzyszłościowy klub, więc pochwalam rozwiązanie. Mendel prowadził młodych chłopaków w V lidze, więc zna ich i ogarnie temat! :) POWODZENIA!
Realnie
+4 #1 RE: Oświadczenie Andrzeja Reisa w sprawie NielbyRealnie 2013-07-04 18:10
Za rok spadek do 4 ligi,bo z juniorami nic nie ugrają na tym poziomie!!!

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.