• Wyświetlono: 5056

Nielba pokonała Lecha Poznań

W rozegranym w minioną niedzielę meczu 5. kolejki III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej piłkarze wągrowieckiej „Nielby” wygrali we Wronkach z drużyną Lecha II Poznań!

Od pierwszych minut tego spotkania żółto-czarni przeważali na boisku, wygrywając ostatecznie z rezerwami Lecha Poznań 1:0! Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w 14. minucie Michał Fertikowski. Wygrana z zespołem z Poznania pozwoliła naszej „Nielbie” zdobyć pozycję lidera w tabeli ligowej. Naszym zawodnikom oraz sztabowi szkoleniowemu życzymy pozostania na 1. miejscu w tabeli ligowej do końca rozgrywek.

Bramka: Michał Fertikowski 14’.

Lech II: 33.Kamil Czapla – 4. Grzegorz Rogala, 2. Tomasz Dejewski, 3. Wiktor Witt, 22. Maciej Orłowski, 5. Marcin Gawron, 8. Piotr Rymar (14. Patryk Wolski 64’), 10. Jakub Serafin, 17. Piotr Fontowicz (11. Mateusz Klichowicz 46’), 13. Dawid Juchacz (21. Miłosz Nowicki 46’), 9. Krzysztof Gładosz (18. Emil Szczupakowski 79’).

Nielba: 12. Patryk Łagodziński – 2. Adrian Mikołajczak, 3. Kacper Wierzbicki,  4. Marcin Ankudowicz, 7. Błażej Nowak (20. Patryk Polak 90’), 9. Paweł Wicher (13. Jędrzej Wiśniewski 73’), 10. Jacek Figaszewski, 15. Maciej Klawiński, 17. Michał Fertikowski (8. Marcin Sergiel 88’), 21. Michał Grzesiek (16. Łukasz Iskrzyński 86’), 27. Dawid Jasiński.

Żółte kartki: Patryk Wolski (Lech II) - Maciej Klawiński (Nielba).

Sędziował: Dawid Maciejewski (Poznań).