• Wyświetlono: 7820

I Turniej Piłki Halowej Rocznika 2004

W sobotę, 31 stycznia, odbył się I Turniej Piłki Halowej Rocznika 2004 o Puchar Dyrektora OSiR w Wągrowcu.

- Polonia Bydgoszcz

Trener Tomasz Woźniak wystawił trzy zespoły.

Nielba II - zajęła VI miejsce, najlepszym zawodnikiem w tej drużynie został Wiktor Andryszak. Strzelcy bramek: Konrad Wojczyński - 1, Wiktor Andryszak - 1, Mieszko Kapałczyński - 1.

Nielba III - zajęła IV miejsce, najlepszy zawodnik z tej drużyny to Alex Łosiński. Strzelcy bramek: Maksymilian Małacha z asystą Mateusza Sturmy, Hubert Chomko - 1, Alex Łosiński - 1

Nielba I - zajęła I miejsce wygrywając 2:0 w finałowym meczu z Owińskami. Oliwier Kijanowski i Mikołaj Stangel zostali wybrani najlepszymi zawodnikami w swojej drużynie. Strzelcy bramek: Mikołaj Stangel - 2, Bartek Kozłowski - 1, Olwier Kijanowski - 2, Mateusz Dominikowski - 2.

Najlepszym bramkarzem turnieju został zawodnik Orlików młodszych Daniel Włodarczyk.

W przerwach między rozgrywkami można było posilić się pysznym ciastem i kawą, zorganizowaną przez rodziców nielbowskich chłopców.

Impreza sportowa nie odbyłaby się bez zaangażowania rodziców, sponsorów, oraz oczywiście trenera Tomasza Woźniaka, który z dumą patrzy na sportowe wyczyny swoich wychowanków. Wszystkie drużyny zostały odznaczone medalami, dyplomami oraz wspaniałymi statuetkami.