• Wyświetlono: 7200

Nielba Wągrowiec zdobywcą Pucharu Polski OZPN Piła!

Nielba Wągrowiec zdobywcą Pucharu Polski OZPN Piła. Rywalem Nielbistów była drużyna Iskra Szydłowo.

Wczorajszy mecz zgromadził sporą widownię, która nie mogła narzekać na brak emocji. Nielba 2 drugiej minucie po strzale Michała Fertikowskiego przegrywała 0:1. Sytuacja odmieniła się w 22 minucie po strzale Rafała Leśniewskiego.

Mecz zakończył się remisem 1:1. Dogrywka 2 x 15 minut również nie wyłoniła zwycięzcy, stało się to czego nikt nie chciał - rzuty karne. Nielbiści wykorzystali swoja szansę i w karnych wygrali 4:1.

W ubiegłym roku rywalem Nielby w Pucharze Polski OZPN Piła była również drużyna Iskra Szydłowo. Wtedy mecz wyglądał podobnie, zakończył się serią rzutów karnych, wtedy przegraliśmy. W tym roku udało się wygrać.