• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 7039

Grzegorz Należyty zrezygnował

Wiceprezes sekcji piłki nożnej, Grzegorz Należyty złożył rezygnację ze sprawowanej funkcji.

- 13 listopada złożyłem pismo do zarządu klubu z rezygnacją z funkcji wiceprezesa. Ze względu na moją nie obecność  - zwolnienie lekarskie i pobyt w szpitalu zarząd nie podjął jeszcze decyzji w mojej sprawie. Głównym powodem mojej rezygnacji są aspekty zdrowotne oraz brak czasu dla rodziny. W klubie jako trener i członek zarządu przepracowałem prawie osiem lat – tłumaczy Grzegorz Należyty.

Wcześniej odeszli sponsorzy teraz wiceprezes. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że z klubem zamierza pożegnać się też dwóch zawodników: Karol Hermann i Maciej Klawiński.  

Pewne jest to, że bez sponsorów Zarząd MKS Nielba nie jest wstanie utrzymać drużyny i zawodników w III lidze.

Komentarze   

Zygmunt
0 #13 RE: Grzegorz Należyty zrezygnowałZygmunt 2015-12-16 23:17
Za co makaro coś tam daliście +5 za tę głupoty co wypisywał ludzie ogarnijcie się nie jesteście w temacie A jakieś ploty twozycie
Olek
-1 #12 NALEŻYTY ZREZYGNOWAŁ- NARESZCIEOlek 2015-12-15 23:25
REWELACYJNA DECYZJA!!!!! Szkoda, że nikt nie napisze z Nielby jaki Należyty zostawił po sobie bałagan w klubie. To nie był człowiek do rozmów a w szczególności z rodzicami. Mam nadzieję, że przyjdzie teraz ktoś świeży z super pomysłami. W naszej Nielbeczce potrzebna jest nowa i młoda krew. Panie Prezesie POWODZENIA!!!!!
igor
0 #11 RE: Grzegorz Należyty zrezygnowałigor 2015-12-13 14:02
za miast świętować 90 lecie klubu to będzie ogłoszona upadłość klubu Brawo panie burmistrzu Brawo
rulez
+6 #10 RE: Grzegorz Należyty zrezygnowałrulez 2015-12-12 19:41
Cytuję normalny:
Cytuję rulez:
Syf nie sport w tej Nielbie - w nogę zaraz kopać będą razem z Wapnem i Gołańczą jak kiedyś a w rękę też spadek się szykuje i gra z dzieciakami które nic sobą niereprezentują. Jeśli chcesz oglądać normalny sport a nie tylko zabawę to spieprzaj z tego miasta jak najdalej - tam gdzie promocja regionu przez sport jest czymś normalnym. Wągrowiec - tu kończy się sukces a zaczyna dno - nie warto trenować w tym klubie w żadnej sekcji!

Żal mi ciebie chłopku roztropku. Taki konsensus wągowieckiego człowieczka z przed kompa. Frustrat wylewający swoje żale.

Frustrat pójdzie na mecz z Wapnem w nogę lub na II ligę w rękę i będzie się pasjonował żenującym poziomem bo nic innego w sobotnie popołudnia mu niepozostaje. W Wągrowcu nie ma zbyt dużo tych frustratów bo widać że opustoszał stadion i hala w ostatnich 3 latach po rozmontowaniu obu sekcji - kibice przerzucili się na polsat sport. Moim zdaniem miasto powiatowe zasługuje przynajmniej na jedną drużynę (dyscyplinę) na wysokim poziomie sportowym. która podciąga wizerunkowo region - niestety Nielbie to nie grozi i wszyscy zdolni zawodnicy, trenerzy jak również ludzie którzy chcieliby zainwestować w sport powinni omijać ten klub i miasto z daleka, przynajmniej do czasu gdy paru ważnych decydentów nie zrozumie że wydatki na sport seniorski to inwestycja a nie bezwartościowy obowiązek.
normalny
-4 #9 nie trollujnormalny 2015-12-12 18:45
Cytuję rulez:
Syf nie sport w tej Nielbie - w nogę zaraz kopać będą razem z Wapnem i Gołańczą jak kiedyś a w rękę też spadek się szykuje i gra z dzieciakami które nic sobą niereprezentują. Jeśli chcesz oglądać normalny sport a nie tylko zabawę to spieprzaj z tego miasta jak najdalej - tam gdzie promocja regionu przez sport jest czymś normalnym. Wągrowiec - tu kończy się sukces a zaczyna dno - nie warto trenować w tym klubie w żadnej sekcji!

Żal mi ciebie chłopku roztropku. Taki konsensus wągowieckiego człowieczka z przed kompa. Frustrat wylewający swoje żale.
rulez
+3 #8 RE: Grzegorz Należyty zrezygnowałrulez 2015-12-11 19:49
Syf nie sport w tej Nielbie - w nogę zaraz kopać będą razem z Wapnem i Gołańczą jak kiedyś a w rękę też spadek się szykuje i gra z dzieciakami które nic sobą niereprezentują . Jeśli chcesz oglądać normalny sport a nie tylko zabawę to spieprzaj z tego miasta jak najdalej - tam gdzie promocja regionu przez sport jest czymś normalnym. Wągrowiec - tu kończy się sukces a zaczyna dno - nie warto trenować w tym klubie w żadnej sekcji!
Zygmunt
-2 #7 RE: Grzegorz Należyty zrezygnowałZygmunt 2015-12-11 15:30
Jeżeli nie znasz Pana Grzegorza osobiście to nie pisz ze jest kłamcą a i nie pisze sie komus tylko komuś
wiesiu
+2 #6 RE: Grzegorz Należyty zrezygnowałwiesiu 2015-12-11 11:50
Nielba to jedne wielkie bagno. Szkoda pieniędzy miasta na ten klub.
makoroniarz
+3 #5 nalezyciemakoroniarz 2015-12-10 22:13
kłamca kłamca to kolejna osoba która przyczyniła się do tej sytuacji która jest w tym klubie panowie typ reis należyty to ludzie od trzymania pyty, komus to odpowiada i rozdaje pionkom , za bardzo wymagające miejsca przacy które do tej pory od pana kołackiego lepiej niemogł wykonać lub nawet mu dorównać.
Krzysztof12
+9 #4 RE: Grzegorz Należyty zrezygnowałKrzysztof12 2015-12-10 20:50
zrezygnował, bo tam syf nieziemski... Odchodzi 2 dorosłych zawodników, którzy tam zarabiali straszne.... a w sekcji pływackiej przez ten jubel odeszło ok 40 dzieciaczków, którym rozwijanie pasji opłacali rodzice, ale to nikogo nie boli !!!
Edek
+6 #3 RE: Grzegorz Należyty zrezygnowałEdek 2015-12-10 14:03
nieobecność pisze się razem!!!
Jarek
-8 #2 RE: Grzegorz Należyty zrezygnowałJarek 2015-12-10 13:13
Tutaj nie ma co panikować ani nic , w przyszłym sezonie wschodzi nowy system rozgrywek (będą 4 grupy 3 ligi , po 4 województwa każda) także będą w tej 3 lidze grać tacy co będą mieć pieniądze a nie ten kto się utrzyma a kto spadnie. Nielba najwyżej będzie grać w 4 lidze ( tych lig w Polsce ma być 8)i na to pieniądze powinny być.
Amigos
+24 #1 RE: Grzegorz Należyty zrezygnowałAmigos 2015-12-10 12:40
Po co Nielbie 3 liga? dla tych 50 osób co chodzą na mecz? Nie grają sobie młode chłopaki w 4 i bez zadłużania klubu i miasta. To ma być zabawa

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 501 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.