• Wyświetlono: 5920

KS Łopuchowo 02:12 MKS Nielba Wągrowiec

W minioną sobotę drużyna Młodzików wągrowieckiej Nielby pod okiem trenera Roberta Szkudlarka rozegrała mecz z zespołem KS Łopuchowo.

Wyjazdowy mecz Nielbistów obfitował w grad bramek. Łącznie kibice mogli obejrzeć aż 14, z czego 12 z nich zdobyła drużyna z Wągrowca.

Nielba od samego początku przejęła inicjatywę i szybko przeniosła się pod bramkę rywala. Wyraźnie zdezorientowani rywale w 10 minucie nie byli w stanie zatrzymać Pawła Kozdęby, który rozpoczął festiwal goli. Rysująca się przewaga została w 30 minucie delikatnie zachwiana, bowiem gospodarze zdobyli pierwszego gola. Po dwóch minutach Dawid Krugiołka strzelił drugą bramkę dla Łopuchowa. Goście jednak po minucie odpowiedzieli, a trafieniem popisał się Tomasz Korbal. Po przerwie młodzi nielbiści podkreślili swoją dominację, śrubując wynik. W szczególności w drugiej połowie dało się zauważyć solidną grę zarówno ofensywną jak i defensywną, czego następstwem było czyste konto wągrowieckiego bramkarza. Mecz zakończył się wynikiem 02:12 dla MKS Nielby.

Strzelcy bramek:

MKS Nielba: 10' Paweł Kozdęba, 11' Paweł Kozdęba, 17' Błażej Gruchała, 21' Błażej Gruchała, 20' Dariusz Wyka, 33' Tomasz Korbal, 34' Natan Królczyk, 37' Tomasz Korbal, 43' Tomasz Korbal, 45' Kewin Dembny, 51' Tomasz Korbal, 56' Tomasz Korbal

KS Łopuchowo: Krzysztof Przysucha 30', Dawid Krugiołka 32'

tekst, zdjęcia: Adrian Wrzesień / Portal WRC