• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 2693

Nielba poknała lidera OKPR Warmia Energa Olsztyn

Nielba pokonała lidera OKPR Warmia Energa Olsztyn. 60 minut meczu nie dało rozstrzygnięcia, podyktowano rzuty karne.

Po zimowej przerwie Nielba wróciła do rozgrywek w ramach I ligi gr. A. Pierwszy mecz odbył się w Wągrowcu.

Zespół MKS Nielba Wągrowiec nie przestraszył się wyżej notowanego przeciwnika. To gospodarze po pierwszej części meczu do szatni schodzili z wynikiem 15:13.

Po zmianie stron parkietu oglądaliśmy wyrównany przebieg pojedynku. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 27:27. Aby wyłonić zwycięzcę tego spotkania, zarządzono rzuty karne.

Pierwsza kolejka rzutów karnych zakończyła się remisem 4:4. W drugiej rundzie Nielbie udało się pokonał drużynę OKPR Warmia Energa Olsztyn 6:5.

W trakcie meczu zawodnik Nielba Mateusz Pacała, doznał urazu lewego stawu skokowego.