• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 680

Liga Centralna. Nielba przegrała z drużyną z Sosnowca

W sobotę 12 listopada piłkarze ręczni Nielby Wągrowiec przegrali kolejny mecz. Rywalem żółto-czarnych była drużyna z Sosnowca.

Drużyna Zagłębie Handball Team Sosnowiec pokonała w sobotę drużynę MKS Nielba Wągrowiec 29:37 (15:19). Mecz rozegrano w Wągrowcu.

Bramki dla Nielby zdobyli:

▫️Filip Drobik - 5
▫️Igor Drzazgowski - 5
▫️Patryk Skrzypczak - 4
▫️Dariusz Widziński - 4
▫️Łukasz Hoffmann - 3
▫️Karol Przychodzeń - 3
▫️Andrzej Duszyński - 3
▫️Jakub Świątkiewicz - 2

Aktualnie w klasyfikacji generalnej na 14 drużyn Nielba znajduje się na 12 miejscu, gorsze są tylko dwie drużyny Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź i KPR Padwa Zamość.


Komentarze   

Zulu
+1 #13 RE: Liga Centralna. Nielba przegrała z drużyną z SosnowcaZulu 2022-11-25 15:14
Temat jest prosty , dlaczego deweloperzy dają pod zarząd bloki miejskim spółkom Myślę że wtedy liczą że wyrobią sobie oko u włodarzy miasta czy radnych h77hm
Zulu
+1 #12 RE: Liga Centralna. Nielba przegrała z drużyną z SosnowcaZulu 2022-11-25 15:11
Jolka przecież tam tylko połowa jest elascicielami , resztę ma bank pod lspa a rzucają się jakby to były na sto procent ich mieszkania. Nawet idioci nie xnsja przepisów ruchu drogowego i debile nie potrafią parkować w strefie zamieszkania Regula jest taka czym większy kredyt tym głupszy właściciel.
Mink
+1 #11 RE: Liga Centralna. Nielba przegrała z drużyną z SosnowcaMink 2022-11-25 15:06
Tyminski masz rację, skoro mieszkania są własnością dewelopera to on jest ich właścicielem i wynajmuje za ile chce .Proste jak but.Ale inny temat jest na ul Wegnera bo tam mieszkania deweloper sprzedał a tbs wziol do zarządzania Choć mógł się spytać elascicieli czy im ta firma odpowiada Bo jsk narazie to tbs tylko kasujesz opłaty a juz sprzątać wokół bloku nie ms kto . Ciekawe co kierowało deweloperem że akurat wybrał spółkę miejska Czy to jakaś transakcja wiązana? Na koniec nie wierzcie w to co WAM obiecuje prezes tbs Jego wiarygodności jest taka jak naprawa daszków nad balkonami. Nic nie zrobił z tego co mówił Skończy się gwarancja i zapłacimy za nie sami .Także prezesie albo Pan wyegzekwuje naprawę gwarancyjna albo zsplaci Pan że swojej kieszeni skoro nie potrafi Pan zadbać o interes właścicieli.
Tez mieszka
-2 #10 JolkaTez mieszka 2022-11-25 11:36
Chorzy Ludzie mieszkają na Nowych blokach. Dorobili się M3 i zwariowali. Najpierw zapoznać się z prawem a później egzekwować i wymagać. Ludziska Mniej pyska
Stan
0 #9 Tymiński z WegneraStan 2022-11-25 11:33
Kogoś ładnie pojebało. Właścicielami Budynków na Średniej są Deweloperzy i to oni ustalają czynsze na lokalach. Ich sprawa może chcą mieć puste lokale mają prawo. A Administrator nie ustala wysokości jest od sprzątania i administracji. Kogoś Dupa boli znowu. Radzę doczytać tematy a nie poerdolic co slina przyniesie
Jarek wf
+2 #8 RE: Liga Centralna. Nielba przegrała z drużyną z SosnowcaJarek wf 2022-11-15 15:38
Korytarzu tam chyba budowali te bloki ludzie od cioci Kasi Dziwne ze jeszcze spółka miejska tam działa Ale co tam najwyżej kolejny będzie jeździł do Bydgoszczy.
Bartas
0 #7 RE: Liga Centralna. Nielba przegrała z drużyną z SosnowcaBartas 2022-11-15 15:30
Do # 5 może tbs dostały od kolegi dewelopera w zarząd ten blok , tak samo było na Wegnera , deweloper dogadał duet z miejska spółka brz zgody właścicieli i tbs kasują teraz pieniądze za zarządzanie bo jak dbają o blok to już ktoś napisał poniżej jaki jest syf przy garażach i ile liści leży w odpływie deszczówki, Później będą zdziwieni że trzeba wuko nająć ślę to już zapłacą mieszkańcy.Co do wiaty to faktycznie Ci z Wegnera sponsorują tym z Wroblewskiego utrzymanie wiaty śmietnikowej Nie mówiąc o wykorzystywaniu drogi prywatnej do dojazdu na parking wspolnoty obok Nie wiem kto tam mieszka ślę Ci ludzie z Wroblewskiego żyją jak za komuny , wszystko chcą ale płacić za nich mają Ci z Wegnera
Kibic
+9 #6 RE: Liga Centralna. Nielba przegrała z drużyną z SosnowcaKibic 2022-11-15 07:01
Panowie to nie wy powinniście przepraszać, jak to mówią jaka płaca taka praca.
A przepraszać to powinni koniuszy i prezes Zbychu, i trener zulus powinni stanąć przed nami przeprosić i w trybie natychmiastowym się odwołać ze stanowisk i trzymać się jak najdalej od Wągrowieckiego sportu. Zresztą to że już dawno nie powinno ich w Nielbie być to widać gołym okiem już od przynajmniej trzech sezonów. Także panowie głowy do góry to nie wasza wina przynajmniej nie do końca.
Kory
+3 #5 RE: Liga Centralna. Nielba przegrała z drużyną z SosnowcaKory 2022-11-15 06:00
Jak już o TBS to ja chciałbym się zapytać, czy bloki na średniej tak gdzie był smakuś to też TBS. Bo podobno TBS tak dojebał za czynsz i wystawił fakturę że smakuś szybko musiał się zawinąć i przenieść kilkadziesiąt metrów dalej gdzie macki TBS nie sięgają. Więc o co chodzi bo przecież obiekty były prywatne dewelopera a TBS wystawia faktury za wynajem. No chyba że miasto wykupiło te bloki,a to w takim razie o nic jie pytam.
Jaca
+3 #4 RE: Liga Centralna. Nielba przegrała z drużyną z SosnowcaJaca 2022-11-15 01:32
Do poprzednika , masz rację , syf przy tych garażach do tego zatkany odpływ. Tu pisanie nic nie daje trzeba samemu zadzwonić i zjeb tego z tbs .Tylko kasę chcą brać, Przy swojej wiecie niech sobie sami sprzątają, wszystko chcą mieć za darmo, nawet za parking nie zaplacili a korzystają. Co za ludzie
Cxzzxc
+4 #3 RE: Liga Centralna. Nielba przegrała z drużyną z SosnowcaCxzzxc 2022-11-14 20:55
Ten z tbs to niech lepiej dopilnuje dozorcę na ul Wegnera bo zapomina że do jego obowiązków należy sprzątanie wkolo bloku a nie tylko od frontu i przy klatkach schodowych .Chłopie rusz dupe I zrób porządek przy garażach .Także prezes zajmnij się najpierw swoimi obowiązkami jak dozorca nie daje rady yo bierz miotle i zamiataj z nim .Po drugie ludzie obudźcie się a nie ze płacicie podatek odgruntu za altanę śmietnikowa wspolnoty obok I jeszcze im dozorcę opłacania który sprząta ta altanę Oczywiście mądra pani Ania o płaceniu zapomniała Nie róbcie z siebie debili jak Was dmuchają .
Luki
+7 #2 RE: Liga Centralna. Nielba przegrała z drużyną z SosnowcaLuki 2022-11-14 20:46
Nielba na dnie a jedynymi wygranymi są Ci co mają super płatne posadki w samorządzie czy yo miasta czy powiatu .6
Wic
+13 #1 RE: Liga Centralna. Nielba przegrała z drużyną z SosnowcaWic 2022-11-14 18:30
Oprócz tego że z naszej miejskiej kasy i naszych podatków rocznie wycieka kilkaset tysięcy złotych, na tzw. klub prywatny o nazwie jednej z rzek, to reszta i wyniki już mało kogo obchodzą od przynajmniej 4 lat.
A ile powtarzać że czas na zmiany od samej góry po papataja włącznie.

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.