• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 2725

Zarząd Nielby ostro krytykuje sędziów i delegata

Zarząd MKS Nielba Wągrowiec zajął stanowisko po sobotnim meczu pomiędzy Nielbą a Real Astromal Leszno. Nielba przegrała 28:29 (13:13), Zarząd ostro krytykuje sędziów i delegata.

Zarząd MKS Nielba Wągrowiec nie mógł przejść obok wydarzeń, do których doszło w trakcie i po spotkaniu Nielby z Real Astromal Leszno. Głównie chodzi o pracę pary sędziowskiej z Poznania i obserwatora Pana Piotra Brenka. Arbitrzy Bartosz Kowalak i Wojciech Marciniak w naszej opinii skandalicznie prowadzili sobotni mecz, będąc przez całe widowisko negatywnie nastawieni do drużyny gospodarzy. Delegat Związku Piłki Ręcznej w Polsce, aby zaistnieć, zdecydował o bezpodstawnym wyrzuceniu z parkietu grającego trenera Nielby, Bartosza Świerada, jednocześnie nie reagując na prowokowanie ze strony sędziów w kierunku kibiców. To zachowanie znalazło ujście po meczu, kiedy wywiązała się awantura. Trzeba w końcu, o tym powiedzieć, że także sędziowie są odpowiedzialni za poziom widowiska sportowego.

Zarząd MKS Nielba, sponsorzy, jaki i kibice wierzą w to głęboko, że Związek Piłki Ręcznej w Polsce dostrzeże i zweryfikuje niski i żenujący poziom zachowania, jak i sędziowania. To nie pierwszy przypadek, w którym Nielba Wągrowiec jest krzywdzona.

Nielba charakteryzuje się jedną z największych frekwencji na meczach pierwszej ligi w Polsce. Zarząd i sponsorzy zawsze wychodzili frontem do kibica, organizując ciekawe widowiska i konkursy. Dzisiaj jest duża obawa o to, aby utrzymać dużą frekwencję na spotkaniach, które odznaczają się skandalicznym sędziowaniem i brakiem reakcji ze strony delegata, jak również Związku.

Z poważaniem: Zarząd, sponsorzy i kibice MKS Nielba Wągrowiec.


Komentarze   

Kibic wrc
-2 #4 RE: Zarząd Nielby ostro krytykuje sędziów i delegataKibic wrc 2017-10-06 22:01
Cytuję Nielba:
zachowanie skandaliczne... nie sedziów tylko wlodarzy ;/ Sponsorzy są dumni z zachowania dzialaczy, podpisuja sie pod takim buractwem ? Zachowanie prezesa ponad wszelkie oczekiwania... dziecinada. Fakt sedziowie popelniali bledy, ale bez przesady. Z dzieckiem na mecz juz nie przyjde ... a dzialacze niech sie wezma za robote!

I bardzo dobrze jednego buraka z potokiem pyry będzie mniej wypad dziadu
Kibic
-4 #3 NielbaKibic 2017-10-05 22:57
Za robotę to Ty się Zabieraj bo tak się znasz ze .....
Nielba
+9 #2 ...Nielba 2017-10-04 20:39
zachowanie skandaliczne... nie sedziów tylko wlodarzy ;/ Sponsorzy są dumni z zachowania dzialaczy, podpisuja sie pod takim buractwem ? Zachowanie prezesa ponad wszelkie oczekiwania... dziecinada. Fakt sedziowie popelniali bledy, ale bez przesady. Z dzieckiem na mecz juz nie przyjde ... a dzialacze niech sie wezma za robote!
LIM.
+7 #1 RE: Zarząd Nielby ostro krytykuje sędziów i delegataLIM. 2017-10-04 15:49
Właśnie dzięki dziwnemu sędziowaniu przestałem chodzić na mecze.

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: redakcj[email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.