• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 8482

Tylko nie mów nikomu. Szokujący dokument o pedofilii w Kościele

Po filmie "KLER" nadszedł czas na dokument. Bracia Sekielscy nakręcił szokujący film "Tylko nie mów nikomu" o pedofilii w Kościele.

Dokument "Tylko nie mów nikomu" autorstwa Tomasza Sekielskiego i Marka Sekielskiego od wczoraj jest dostępny w serwisie YouTube. Tylko w ciągu doby zobaczyło go ponad 2,5 MILIONA widzów.

Przygotowany dokument szokuje, przedstawia wstrząsające historie osób molestowanych seksualnie przez duchownych oraz przebija przez niego przygnębiający obraz polskiego Kościoła.

Autor pokazuje nie tylko przypadki molestowania dzieci, ale również metody tuszowania tych spraw przez Kościół. W filmie nie chcieli się wypowiadać hierarchowie — Sekielskiemu odmówili m.in. prymas ks. Wojciech Polak i abp Sławoj Leszek Głódź.

Po wczorajszej premierze najwyżsi kościelni hierarchowie jednak przemówili.

Abp Wojciech Polak powiedział, że jest nim "głęboko poruszony" i zapewnił, że Kościół nie będzie uchylał się od odpowiedzialności.

Z kolei abp Stanisław Gądecki podziękował Sekielskiemu oraz "w imieniu całego Episkopatu" przeprosił ofiary, dodając, że rozumie, że "nic nie jest w stanie wynagrodzić im krzywd, jakich doznali".

Obraz braci Sekielskich powstał w nietypowy sposób — produkcja została sfinansowana z pieniędzy zebranych poprzez portal Patronite.pl. W zbiórce brało udział blisko 2,5 tys. osób, które przekazały łącznie ponad 450 tys. zł. - To przełom w niezależnym polskim dziennikarstwie — ocenił Tomasz Sekielski.

Dokument "Tylko nie mów nikomu" to historie dziewięciu księży-pedofilów. Poznajemy je najczęściej z relacji samych ofiar, ale i sami oprawcy w paru miejscach zabierają głos. A gdy już mówią, to tak, że nie sposób przyjąć tego ze spokojem.

W filmie jeden z księży przyznał się do pedofili.

Chodzi o księdza Jana, który przyznał się do wykorzystywania ośmioletnich dziewczynek. Ofiara księdza, wtedy siedmioletnia dziewczynka, dziś 39-letnia kobieta, najpierw powiedziała swojemu oprawcy prosto w oczy, co o nim myśli. Następnie wybiegła z Domu Księży Emerytów, zanosząc się przejmującym płaczem.


Zobacz szokujący dokument
"Tylko nie mów nikomu"


Komentarze   

@@@@@@@@@
0 #124 Ola-masz rację-ale?@@@@@@@@@ 2020-05-21 21:04
Ola masz racje,ale nie oczekuj od Golema niczego innego jak tylko krytyki PIS.To człek chory-syn SB-eka,który jezdzi do Warszawy na protesty pseudo przedsiebiorców-a właściwe KOD-u.Jego staremu-byłemu milicjantowi zmniejszono emke-a ta gnida teraz robi to co wszyscy ci co im koryta spod ryja PIS zabrał.Golem-a teraz dekonspiracja-pytanie dla ciebie geniuszu.Jak potocznie nazywamy smród wydalany z D...y?Chyba cie rozpracowałem
RENIA
-4 #123 RE: Tylko nie mów nikomu. Szokujący dokument o pedofilii w KościeleRENIA 2020-05-21 18:32
ola.Ja już wypowiadałam się na temat pedofili w kościele i nie tylko.Nie bende się w tym temacie powtarzać i tłumaczyć że nie jestem wielbładem.
Należy odszukać wpis i przeczytać.
ola
-2 #122 RE: Tylko nie mów nikomu. Szokujący dokument o pedofilii w Kościeleola 2020-05-21 16:18
Pedofil to jest ksiadz a np celebryta to już pedofilem nie jest tak myślą obrońcy polanskiego i spółki. Reansumując jakby ksiądz zgwałcił dziecko to księdza trzeba powiesić ale jakby to zrobił celebryta to trzeba od niego wziąść autograf
Odmieniony
+1 #121 RE: Tylko nie mów nikomu. Szokujący dokument o pedofilii w KościeleOdmieniony 2020-05-21 14:43
Ola , to jest chyba oczywisty dowód na to co PIS-Janowny napisał kilka dni temu pod artykułem promocyjnym filmu Sekielskiego. Ksiądz i kościół do kopania bo nie ma obawy o żadną rekację i karę. W przypadku "celebrytów" juz tak łatwo nie jest - wczoraj film a dziś podstarzały gimbas Wojewodzki kupa zapowiedział pozew w sądzie. I wszystko jest jasne.
ola
0 #120 RE: Tylko nie mów nikomu. Szokujący dokument o pedofilii w Kościeleola 2020-05-21 14:17
Na portalu cisza w lokalnym radyjku cisza , Golem i Rnia też siedzą cicho także
wszyscy zboczeńcy śpią spokojnie .
ola
+3 #119 RE: Tylko nie mów nikomu. Szokujący dokument o pedofilii w Kościeleola 2020-05-21 11:20
Na portalu jakoś cicho o wczorajszym filmie Latkowskiego. Czyżby zboczeni celebryci mogli ?
James B.
+9 #118 RE: Tylko nie mów nikomu. Szokujący dokument o pedofilii w KościeleJames B. 2019-12-03 20:01
Wjechały argumenty, więc PiS-Janowy wymięka. Inteligencja na poziomie Suskiego, wychowanie na poziomie Pawłowicz. Z ciągłymi majakami o lewakach proponuję do psychiatry. Jak wolisz to do księdza ale ostrzegam, że na głowę nie pomoże, a siedzenie będzie ostro piekło... :lol:
PIS-Janowy
-8 #117 RE: Tylko nie mów nikomu. Szokujący dokument o pedofilii w KościelePIS-Janowy 2019-12-03 10:50
Juras - proponuje odpuscić Jamesowi. Z goscie który twierdzi , że w Izraelu "religia działa w słuzbie państwa" I klechy sie nie panoszą nie ma absolutnie zadnych powodów dyskutować. Brak PODSTAWOWOEJ wiedzy na temat roli religi wśród Zydów. Nawet tej z Wikipedi. Naprawdę szkoda czasu na tłumaczenie - niech zyje sobie w tym lewackim swiatku i sie w nim tapla do woli na spedach tęczowych - to takie lewackie msze dziśiaj . Zamiast procesji.
jurasa
-7 #116 RE: Tylko nie mów nikomu. Szokujący dokument o pedofilii w Kościelejurasa 2019-12-03 00:08
James b -nie jestem żydem nie mieszkam w Izraelu nie interesuje się żydami ani pedofilami ani inymi pedofilami w innych grupach zawodowysh to skąd ja mogę coś wiedzieć na ten temat jak nie z internetu czy mediów Wiem że pedofile są w każdej grupie a że może jest ich więcej wśród chrześcijan niż żydów to proste bo chrześcijan ijest więc ej i co tu dociekać Karać powinni wszystkich czy to pec czy polański
James B.
+9 #115 RE: Tylko nie mów nikomu. Szokujący dokument o pedofilii w KościeleJames B. 2019-12-02 19:05
No i widzisz juras, to że musisz coś tam wpisywać i szukać najlepiej świadczy o tym, że problem w Izraelu jest niszowy. Tylko w kościele katolickim pedofilia była wspierana systemowo na taką skalę, a księżą chronieni. Nic dziwnego, że ksiądz katolicki to w dzisiejszej świadomości potencjalny pedofil-gwałciciel.
Janowy-PIS
-15 #114 RE: Tylko nie mów nikomu. Szokujący dokument o pedofilii w KościeleJanowy-PIS 2019-12-02 18:55
Dobra - James - możesz sobie pogadać z Golemem tutejszym. To odpowiedni partner dla ciebie. Żyd i świeckość. Żyd srający na swoja religię. Ręce mi opadaja gdy to czytam ...Chłopie oni są bardzo mądrzy i wiedzą, ze to ich jednoczyło przez setki lat kiedy nie mieli panstwa to własnie była religia! Szkoda czasu tylko na ciebie tak jak na słuchanie jahiry ...
juras
-12 #113 RE: Tylko nie mów nikomu. Szokujący dokument o pedofilii w Kościelejuras 2019-12-02 18:39
James B czy ty głupi jesteś czy tylko innych masz za głupich Wpisz sobie cepie w internecie hasło Rabin pedofil i poczytaj idioto a póżniej pisz swoje wypociny
kolo
-12 #112 RE: Tylko nie mów nikomu. Szokujący dokument o pedofilii w Kościelekolo 2019-12-02 18:34
Sakielski czekamy na film o Polańskim
James B.
+1 #111 RE: Tylko nie mów nikomu. Szokujący dokument o pedofilii w KościeleJames B. 2019-12-02 18:19
Z tym Izraelem to się dzieciaku zaorałeś! Bo choć to bardzo religijny kraj, to religia działa tam w służbie państwa,a nie odwrotnie jak w Polsce. Izraelczycy nie pozwalają tamtejszym klechom się panoszyć, doić państwa ani gwałcić dzieci. Słyszałeś o jakiś skandalach seksualnych z żydowskimi duchownymi? Izrael akceptuje związki partnerskie i chojną ręką wspiera in-vitro (im więcej obywateli, tym lepiej). Polska jest jeszcze daleko, daleko za Żydami!
edward
-14 #110 RE: Tylko nie mów nikomu. Szokujący dokument o pedofilii w Kościeleedward 2019-12-02 11:22
Ateiści chcą żeby wszyscy byli tak jak oni Czy ja katolik mowie że oni muszą być katolikami Nie wierzą w nic i to ich sprawa ja mam to w du Co do pieniędzy kościoła to w kraju jest większość wierzących i to z ich podatków idzie na kościół a te podatki co płacą niewierzący to ledwie starczą na 500 plus dla nich Na koniec to co ma kościół to na to pracowały pokolenia
Janowy-PIS
-17 #109 RE: Tylko nie mów nikomu. Szokujący dokument o pedofilii w KościeleJanowy-PIS 2019-12-02 09:10
James - pogonisz kościoły i to da ci pełnie szczęścia. Drugie Czechy...? Patrz no taka prosta recepta na szczęście ... A może jeszcze zaproponujesz żydom, najinteligentniejszemu i jednemu z najbogatszych krajów na świcie aby to tez aby porzucili judaizm? A może to jest tez lek na problemy Bawarii? Islam nie przyjdzie - spojrz w pierwsze dane historyczne na ten temat we Francji, Szwecji, USA, UK ... Tam wilków nie ma - są czyste fakty.
James B.
+23 #108 RE: Tylko nie mów nikomu. Szokujący dokument o pedofilii w KościeleJames B. 2019-12-01 10:25
Jak nie katolicyzm to zaraz islam? Przestań straszyć dorosłych ludzi wilkami! Nie musimy wybierać między dżumą i cholerą, możemy pogonić wszystkie kościoły i być prawdziwie niepodległym krajem. Jest coraz więcej państw, które tak zrobiły i są szczęśliwsze, najbliższy przykład to Czechy. Czas, byśmy i my wyzwolili się od ostatniego okupanta, który bezlitośnie okrada nasze państwo na gruube miliardy i bezkarnie gwałci polskie dzieci.
PIS-Janowy
-22 #107 RE: Tylko nie mów nikomu. Szokujący dokument o pedofilii w KościelePIS-Janowy 2019-11-27 07:51
Ana - tak, tak - w Opolu, Tarnowie, Wagrowcu, Pisdowie ... budza sie stare, bedzietne dewoty przypominjąc sobie historyjki sprzed 40 lat ... Cale szczęście , ze nie ma takich przypadków sód sedziów, prawników, aktorów, celebrytów ... A juz najlepsze jest srodowisko LGBT - tam to w ogóle pedofili nie ma. Normanie nie ma o czym filmów robić. Tak, tak pani Aniu - zzdelegalizować kościół - Islam juz czeka za drzwiami na pani wnuczki - tak jak w "świeckiej" Francji, Szzwecji czy Norwegii ...
AnnaP
+24 #106 RE: Tylko nie mów nikomu. Szokujący dokument o pedofilii w KościeleAnnaP 2019-11-26 20:52
Kolejny tydzień i kolejne przypadki księży pedofilów. Tym razem w Nowym Targu i Opolu Lubuskim. Kiedy rodzice przestaną posyłać dzieci do tych zboczeńców? Żadne dziecko nie powinno być zabierane do kościoła, by nie prowokować księży, nie mówiąc już o posyłaniu ich na chóry i spotkania czy zapisywaniu na ministrantów! Żadne polskie dziecko nie jest bezpieczne skoro tylu wokół księży-zwyrodnialców :sad:
January .
+22 #105 Tylko nie mów!!!.January . 2019-05-21 00:06
Ludzie sami wychodować tą organizację pod nazwą kler i nadal ją utrzymują finansowo więc zakon kawalerów do wzięciaa się bardzo dobrze i tak już zostanie bo wiara wieży w cuda .Wierzyć znaczy płacić a co ?.
Janowy
-25 #104 RE: Tylko nie mów nikomu. Szokujący dokument o pedofilii w KościeleJanowy 2019-05-18 19:28
Cytuję PanKracy:
Najgłośniejszą aferą pedofilską ostatnich dni nie jest wcale ta z udziałem księży, tylko z udziałem drugiej osoby w państwie. Marszałek Sejmu, główny polityk PiS miał uprawiać seks z 14-latką z Ukrainy. Prokuratura powinna wszcząć śledztwo z urzędu, ale sprawa jest przez PiS ukręcana, a wszyscy piszący o tym ryzykują bardzo dużo. I ta partia ma ścigać pedofili??? Wypełnią więzienia murarzami i bezrobotnymi, a grube koty pozostaną nietknięte... :-|

Za ta "afrerę: NIE Urbana beknie na pewno (juz Kuchcinski postepowanie wytoczył). Ponadto nie ma zadnych dowodów (były funkcjonariusz CBA, którego wykopano ze słuzby za nedzną robotę żadnej tasmy nie miał , jak się okazało) a tylko puste słowa... Jak zawsze.
Janowy
-18 #103 RE: Tylko nie mów nikomu. Szokujący dokument o pedofilii w KościeleJanowy 2019-05-18 19:22
Cytuję January .:
Największe żniwo zbierają młodzi księża na wioskach i małych miasteczkach ,gdzie wiara w Boga jest wielka a naiwność i ciemnota jeszcze większa może nie wszyscy

Ta ciemnota w tych wioskach jest "górą madrości" z ciemnota jaką teraz mozna dostrzec w takiej warszfce czy Gdańsku ...
ewqrtysj
+22 #102 RE: Tylko nie mów nikomu. Szokujący dokument o pedofilii w Kościeleewqrtysj 2019-05-18 19:21
DZIADY
olo
-18 #101 RE: Tylko nie mów nikomu. Szokujący dokument o pedofilii w Kościeleolo 2019-05-18 19:18
Pankracy skoro to prawda i masz jaja to idż zgłoś sprawe do prokuratury a nie tylko piszesz na forum
January .
+24 #100 Tylko nie mów !.January . 2019-05-18 17:56
Największe żniwo zbierają młodzi księża na wioskach i małych miasteczkach ,gdzie wiara w Boga jest wielka a naiwność i ciemnota jeszcze większa może nie wszyscy
PanKracy
+27 #99 RE: Tylko nie mów nikomu. Szokujący dokument o pedofilii w KościelePanKracy 2019-05-18 16:37
Najgłośniejszą aferą pedofilską ostatnich dni nie jest wcale ta z udziałem księży, tylko z udziałem drugiej osoby w państwie. Marszałek Sejmu, główny polityk PiS miał uprawiać seks z 14-latką z Ukrainy. Prokuratura powinna wszcząć śledztwo z urzędu, ale sprawa jest przez PiS ukręcana, a wszyscy piszący o tym ryzykują bardzo dużo. I ta partia ma ścigać pedofili??? Wypełnią więzienia murarzami i bezrobotnymi, a grube koty pozostaną nietknięte... :-|
Janowy
-22 #98 RE: Tylko nie mów nikomu. Szokujący dokument o pedofilii w KościeleJanowy 2019-05-18 13:32
Cytuję Siara:
Cytuję gruby:
Pis rzadzi 4 -rok a pedofile w kościele są o wiele dłużej Wychodzi na to że przedtem za innej władzy ksiadz pedofil był ok Gdzie byliście wcześniej zwolennicy PO itd ?

Nie dość, że gruby to jeszcze głupi. Musisz być chłopie żałosny dupkiem.

W tym jestesci ebardzo dobrzy. W obrazaniu nie przebije was nikt, inteligenci klasy Niesiolowski czy Nitras . Gruby zadał ci zasadne pytanie - a ja ci podpowiem, ze PIS gdy rządziła zgraja PO/PSL podała kilka projektów walki z pedofilami na które tuskoszmacirze odlali sie kompletnie. Ty nawet o tym nie wiesz, fanie Kopaczowatej ...
Janowy
-21 #97 RE: Tylko nie mów nikomu. Szokujący dokument o pedofilii w KościeleJanowy 2019-05-18 13:28
Cytuję Jehowy:
Tyle pytań i mało odpowiedzi. Na przykład: ile jeszcze brudnych interesów w swoim życiu zrobił Kaczyński? Ilu pedofili będzie bronić jego partia dla uzyskania głosów?

Ile tych interesów zrobił? mozesz nam podac jakies konkrety? I kase wydal na co - na dziewczyny, rodzinę, willę ...? Jakies szczególiki a nie tylko pierdy jak KOD-owiec POsrany? PIS nie broni żadnego pedofila, biedaczku jeden. Pedofilów tpo bronił taki Biedroń czy Palikot swego czasu. Ten ostatni chciał nawet aby wiek karania za pedofilię obnizyć ...
Próby utworzenia prawa zezwalającego na publikowanie danych osób skazanych prawomocnie za pedofilię PiS podejmowało jeszcze w 2010 roku, gdy rządziła koalicja PO-PSL. Większość parlamentarna nie poparła jednak uchwalenia tych przepisów i projekt przepadł. Niejaka kwoka Pitera mówiła tak:"...Sześć lat temu Julia Pitera, europosłanka PO, na antenie TVN24 tak argumentowała tę decyzję: "Skutki rejestru pedofilów odczują sąsiedzi. Spadnie cena wszystkich nieruchomości dookoła. Nikt nie będzie chciał mieszkać w sąsiedztwie osoby, która obciążona jest takim wyrokiem. Do szkoły w pobliżu nikt nie będzie chciał oddawać swoich dzieci". SLD mówiło, ze to nagonka na ludzi, Twoj Ruch określił to jako "polowanie na czarownice" ... Mało ci? PO wykazuje się hipokryzją, mówiąc o walce z pedofilią, bo w 2015 roku - za sprawą nowelizacji Kodeksu karnego - skrócono dodatkowy okres przedawnienia spraw do pięciu lat (!!! - z dzisieciu wczesniej), niezależnie od wagi czynu. W 2016 roku PIS uchwalił ustawę wprowadzającą rejestr pedofilów. Wtedy niemal wszyscy politycy PO wstrzymali się od głosu. Kilka dni temu było głosowanie za zaostrzeniem kar dla pedofili - PO i Nowoczesna wstrzymały sie od głosowania. Mozesz sobie wnioski, panie Jechowy , sam wyciagnąć (jesli potrafisz jeszcze, przesiąkniety nienawiścia do Kaczyńskiego i PIS)...
mnki
+21 #96 RE: Tylko nie mów nikomu. Szokujący dokument o pedofilii w Kościelemnki 2019-05-18 12:06
Ktoś może wie o jakiego proboszcza chodzi w artykule ostatniego Tygodnika Wągr?
Jehowy
+28 #95 RE: Tylko nie mów nikomu. Szokujący dokument o pedofilii w KościeleJehowy 2019-05-18 08:25
Tyle pytań i mało odpowiedzi. Na przykład: ile jeszcze brudnych interesów w swoim życiu zrobił Kaczyński? Ilu pedofili będzie bronić jego partia dla uzyskania głosów?
REALISTA
-11 #94 REALISTAREALISTA 2019-05-17 22:19
PAN SAKIELSKI SIĘ NIE POCHWALIŁ ŻE TE FILMY NAKRĘCIŁY SŁUŻBY SPECIALNE I ŻE CELOWO TAKIM LUDZOM KAZANO IŚĆ DO SEMINARIŁÓM PO TO ŻEBY ŻNYSZCZYĆ KOŚCIÓŁ A POWIEDZIAŁ TO PO EMISJI FILMU NIE OFICJALNIE ,JEST POKAZANA CZĘŚĆ PRAWDY A NIE CAŁA,ILU PEDOFILI JEST RZĄDZIE ,SZKOŁACG I WSZYSTKICH INNYCH ZAWODAŁ , O POLAŃSKIM JUŻ ZAPOMNIELIŚCIE JAK UCIEKAŁ Z USA
oli
-31 #93 RE: Tylko nie mów nikomu. Szokujący dokument o pedofilii w Kościeleoli 2019-05-17 19:42
Ciekawe jaka była pełna treść rozmowy z tym księdzem ile z rozmowy nie pasowało do filmu ?
Janowy
-23 #92 Problemy z prostatąJanowy 2019-05-16 21:34
Ciekawe też, że nigdzie też nie piszą o tym, jak wielką ulgą przy problemach z prostatą jest seks analny. Penis musi być słusznych rozmiarów, żeby sięgnął prostaty. Może też być dildo, ale trzeba ostrożnie, żeby nie zassało.
Janowy
-32 #91 RE: Tylko nie mów nikomu. Szokujący dokument o pedofilii w KościeleJanowy 2019-05-16 20:57
Cytuję bubu:
Cytuję Janowy:
Cytuję Maksiu:
Wysil Janowy na chwilę te swoje trzy zwoje mózgowe - tłumaczę, że nawet najbardziej surowy sąd nie wyda wyroku bez oskarżenia z prokuratury. Jeśli materiał jest słaby, to też niewiele może, bo musi wydać wyrok na podstawie dowodów. Nie wiem, co ma Palikot do pedofili w kościele, ale Piotrowicz ma już bardzo dużo. Najpierw bezwględnie służył komunistom, a teraz PiSlamistom i pedofilskiej mafii w koloratkach.

Nie dowiedziałeś sie czego Palikot chciał. Oczywiscie. Twoje bozyszcze wszakże ...A wyroki sądów POwskich (nie tych teraz) to jest własnie efekt tego o czym piszesz. Dla przykładu - wyrok za zaijania karpia bez ogłuszania (gilotyną) - "...To pierwszy taki wyrok w Polsce. Sąd Rejonowy w Krotoszynie (woj. wielkopolskie) skazał 59-letniego sprzedawcę karpi na trzy miesiące bezwzględnego więzienia za zabijanie ryb bez ich wcześniejszego ogłuszania....", i wyrok za machinacja "reprytwatyzacyjne" na szkode panstwa przez "byznesmyna" z warszafki:
"...Wojewódzki Sąd Administracyjny odrzucił we wtorek skargi na decyzję komisji reprywatyzacyjnej w sprawie Łochowskiej 38.
Sebastian Kaleta (radny Prawa i Sprawiedliwości, członek komisji) ocenił, że wtorkowe orzeczenie WSA jest bezprecedensowe. - Jest to ważna decyzja, ponieważ sąd po raz pierwszy badał decyzję komisji i uznał, że komisja zgodnie z prawem potwierdziła nieprawidłowość reprywatyzacji, w tym przypadku reprywatyzacji na stukilkudziesięcioletnią osobę - mówił Kaleta...." - Dalej - "...Zapadł pierwszy wyrok sądowy w sprawie nieprawidłowości podczas reprywatyzacji w Warszawie. Marek M., znany kolekcjoner kamienic, został skazany na 60 tys. zł grzywny. Do tego sąd orzekł, że musi zapłacić 31 tys. zł kosztów sądowych i adwokackich. ..." -JAJA ! Po prostu jaj z ludzi sobie "sendzia robi"! A wyroki uniewinniające sędziow z kradzieży? Nie widzisz ze sa moze wydac obojetnie jaki wyrok bez wzgledu na dowody? Nie pamietasz sedziego który czekał ze słuchawka na słowa tuska odnosnie wyroku? Człowieku - gdzie ty zyjesz, co ty pieprzysz?

Sekielski zapomniał dodać, że ci księża to TW SB. Typowa ustawka tvn-owska. Z tym zabijaniem karpi to jakoś nikomu nie przeszkadza ubój rytualny bez ogłuszania. Z resztą ludzi przed zabiciem też nie ogłuszają.

Ten pan szczególnie zasłynał z "ujawnienie" teczki TW SB Chrisa Cieszewskiego, polskiego naukowca mieszkającego na stałe w USA, który podważał raport MAK i Komisji Millera. Jak się okazało teczka została sfałszowana i Cieszewski nigdy TW nie był, ale to właśnie do takiej „teczki” pierwszy dotarł Sekielski, wówczas pracownik TVP, skąd też wyleciał. Oczywiście nie przeprosił, nie starał sie wyczyścić błota którym rzucil - taka praca. I to nie moje "zeznanie" czy zeznanie - to fakt do sprawdzenia.
bubu
+11 #90 RE: Tylko nie mów nikomu. Szokujący dokument o pedofilii w Kościelebubu 2019-05-16 20:40
Cytuję Janowy:
Cytuję Maksiu:
Wysil Janowy na chwilę te swoje trzy zwoje mózgowe - tłumaczę, że nawet najbardziej surowy sąd nie wyda wyroku bez oskarżenia z prokuratury. Jeśli materiał jest słaby, to też niewiele może, bo musi wydać wyrok na podstawie dowodów. Nie wiem, co ma Palikot do pedofili w kościele, ale Piotrowicz ma już bardzo dużo. Najpierw bezwględnie służył komunistom, a teraz PiSlamistom i pedofilskiej mafii w koloratkach.

Nie dowiedziałeś sie czego Palikot chciał. Oczywiscie. Twoje bozyszcze wszakże ...A wyroki sądów POwskich (nie tych teraz) to jest własnie efekt tego o czym piszesz. Dla przykładu - wyrok za zaijania karpia bez ogłuszania (gilotyną) - "...To pierwszy taki wyrok w Polsce. Sąd Rejonowy w Krotoszynie (woj. wielkopolskie) skazał 59-letniego sprzedawcę karpi na trzy miesiące bezwzględnego więzienia za zabijanie ryb bez ich wcześniejszego ogłuszania....", i wyrok za machinacja "reprytwatyzacyjne" na szkode panstwa przez "byznesmyna" z warszafki:
"...Wojewódzki Sąd Administracyjny odrzucił we wtorek skargi na decyzję komisji reprywatyzacyjnej w sprawie Łochowskiej 38.
Sebastian Kaleta (radny Prawa i Sprawiedliwości, członek komisji) ocenił, że wtorkowe orzeczenie WSA jest bezprecedensowe. - Jest to ważna decyzja, ponieważ sąd po raz pierwszy badał decyzję komisji i uznał, że komisja zgodnie z prawem potwierdziła nieprawidłowość reprywatyzacji, w tym przypadku reprywatyzacji na stukilkudziesięcioletnią osobę - mówił Kaleta...." - Dalej - "...Zapadł pierwszy wyrok sądowy w sprawie nieprawidłowości podczas reprywatyzacji w Warszawie. Marek M., znany kolekcjoner kamienic, został skazany na 60 tys. zł grzywny. Do tego sąd orzekł, że musi zapłacić 31 tys. zł kosztów sądowych i adwokackich. ..." -JAJA ! Po prostu jaj z ludzi sobie "sendzia robi"! A wyroki uniewinniające sędziow z kradzieży? Nie widzisz ze sa moze wydac obojetnie jaki wyrok bez wzgledu na dowody? Nie pamietasz sedziego który czekał ze słuchawka na słowa tuska odnosnie wyroku? Człowieku - gdzie ty zyjesz, co ty pieprzysz?

Sekielski zapomniał dodać, że ci księża to TW SB. Typowa ustawka tvn-owska. Z tym zabijaniem karpi to jakoś nikomu nie przeszkadza ubój rytualny bez ogłuszania. Z resztą ludzi przed zabiciem też nie ogłuszają.
olas
-22 #89 RE: Tylko nie mów nikomu. Szokujący dokument o pedofilii w Kościeleolas 2019-05-16 20:22
Teraz wyszło na jaw że Lisicki z fundacji nie lękajcie się chciał 200 tyś od Diecezaji Płockiej wzamian chciał nawet rozwiązać fundacje
Janowy
-25 #88 RE: Tylko nie mów nikomu. Szokujący dokument o pedofilii w KościeleJanowy 2019-05-16 20:15
Cytuję Janowy:
Cytuję Maksiu:
Wysil Janowy na chwilę te swoje trzy zwoje mózgowe - tłumaczę, że nawet najbardziej surowy sąd nie wyda wyroku bez oskarżenia z prokuratury. Jeśli materiał jest słaby, to też niewiele może, bo musi wydać wyrok na podstawie dowodów. Nie wiem, co ma Palikot do pedofili w kościele, ale Piotrowicz ma już bardzo dużo. Najpierw bezwględnie służył komunistom, a teraz PiSlamistom i pedofilskiej mafii w koloratkach.

Nie dowiedziałeś sie czego Palikot chciał. Oczywiscie. Twoje bozyszcze wszakże ...A wyroki sądów POwskich (nie tych teraz) to jest własnie efekt tego o czym piszesz. Dla przykładu - wyrok za zaijania karpia bez ogłuszania (gilotyną) - "...To pierwszy taki wyrok w Polsce. Sąd Rejonowy w Krotoszynie (woj. wielkopolskie) skazał 59-letniego sprzedawcę karpi na trzy miesiące bezwzględnego więzienia za zabijanie ryb bez ich wcześniejszego ogłuszania....", i wyrok za machinacja "reprytwatyzacyjne" na szkode panstwa przez "byznesmyna" z warszafki:
"...Wojewódzki Sąd Administracyjny odrzucił we wtorek skargi na decyzję komisji reprywatyzacyjnej w sprawie Łochowskiej 38.
Sebastian Kaleta (radny Prawa i Sprawiedliwości, członek komisji) ocenił, że wtorkowe orzeczenie WSA jest bezprecedensowe. - Jest to ważna decyzja, ponieważ sąd po raz pierwszy badał decyzję komisji i uznał, że komisja zgodnie z prawem potwierdziła nieprawidłowość reprywatyzacji, w tym przypadku reprywatyzacji na stukilkudziesięcioletnią osobę - mówił Kaleta...." - Dalej - "...Zapadł pierwszy wyrok sądowy w sprawie nieprawidłowości podczas reprywatyzacji w Warszawie. Marek M., znany kolekcjoner kamienic, został skazany na 60 tys. zł grzywny. Do tego sąd orzekł, że musi zapłacić 31 tys. zł kosztów sądowych i adwokackich. ..." -JAJA ! Po prostu jaj z ludzi sobie "sendzia robi"! A wyroki uniewinniające sędziow z kradzieży? Nie widzisz ze sa moze wydac obojetnie jaki wyrok bez wzgledu na dowody? Nie pamietasz sedziego który czekał ze słuchawka na słowa tuska odnosnie wyroku? Człowieku - gdzie ty zyjesz, co ty pieprzysz?

Zeby był jeszcze komplet - w sprawie tego Marka od kiciela kamiennic - Prokurator Izabela Szumowska z Prokuratury Okręgowej w Warszawie domagała się dla Marka M. kary roku i sześciu miesięcy pozbawienia wolności oraz grzywny w wysokości 50 tys. zł. ...O skazanie M. wnosił także adwokat Bartosz Przeciechowski, pełnomocnik stołecznego ratusza, który w sprawie Targowej 66 występował w charakterze oskarżyciela posiłkowego... I tyle o dowodach prokuratorach i wyroków sądow "warszafki" ...
Janowy
-26 #87 RE: Tylko nie mów nikomu. Szokujący dokument o pedofilii w KościeleJanowy 2019-05-16 19:50
Cytuję Maksiu:
Widze Janowy, ze jak ci argumentów brak to zmieniasz nicki... Sciganie pedofilow w sutannach bylo trudne, bo ich kryła potezna instytucja - o tym jest ten film. Ta produkcja to jednak nic - dopiero jak powstanie dokument o uwikłaniu naszego "santo subito" w ochrone pedofilów to ludziom szczeki opadną...

Nigdy nie zmienima nika. To mojego nika czasami uzywa jakis przygłup z twojej strony - wiele razy o tym pisałem ... Co do grubego - poczytaj pod spodem.
Acha - jaka to jest ta potezna instytucja? Napisz mi co mi ta "potezna instytucja" moze zrobić? Wysilisz te swoje miliony zwojów i wskazesz mi? Bo z tego co ja widzę - NIC!! Dokładnie NIC!! Moge na nią naszczać, poobrazac, nakręcieic film, jeden , drugi, trzecie, wyzywac od najgorszych i ...NIC mi ta "potezna instytucja" nie moze zrobić. Mylę się? Ja bronie kopanego!! A napisz tylko (nawet tutaj na forum) cos ostrzej o LGBT - trzeba sie dwa razy zastanowić, co sie pisze - takie mamy czasy dziś - drukarz odmawia wydruku bo nie pasuje mu do jego przekonan - do sądu, piekarz nie chce tortu wypiec na wesele dwóch narzedzi do opoychanie korby roweru - do sadu. Widzisz różnice?
Janowy
-26 #86 RE: Tylko nie mów nikomu. Szokujący dokument o pedofilii w KościeleJanowy 2019-05-16 19:43
Cytuję Marek_S:
Cytuję gruby:
Drodzy rodacy jestem za tym aby ściągnąc jak najwiekszą liczbe muzułmanów i oni zrobią porzadek z kościołem a że sami lubią dzieci to wezmą je pod swoją opieke razem z partią Wiosna

Ksiądz, imam, rabin... wszyscy są po jednych pieniądzach. Zależy im tylko na władzy, kasie i seksie. W zamian opowiedzą każdą bajkę.

Artysta, nauczyciel , celebryta, polityk, pedał , dziennikarz, itd - ci na pewno nie. To juz jest inna bajka- tam wszystkim zalezy na szczęściu świata a zdrozne mysli? Ale gdzie tam...? Poczytaj sobie o elitach w UK - krystaliczni ... :"...Sierocińce w Anglii były supermarketami, w których politycy wybierali sobie dzieci do pedofilskich orgii. Proceder był ukrywany przez 30 lat. Z archiwum MSW w Londynie zniknęły kompromitujące dokumenty.
Zaczęło się od informacji, że brytyjski Home Office, czyli resort spraw wewnętrznych, zniszczył 114 teczek akt związanych z wielką aferą pedofilską. Zniknął również bez śladu raport posła z lat 80. demaskujący jako pedofilów grupę brytyjskich parlamentarzystów. Skandal rzuca ponury cień na elitę epoki Margaret Thatcher – zamieszani są brytyjscy posłowie, lordowie, sędziowie, nauczyciele prywatnych szkół i celebryci...." Był jakis film o tym?
Janowy
-28 #85 RE: Tylko nie mów nikomu. Szokujący dokument o pedofilii w KościeleJanowy 2019-05-16 19:37
Cytuję Rhhi:
Wlasnie trzeba zapytać ich rodzicow i opiekunow dlaczego nie reagowali Mysle ze teraz chodzi. ttlko o kase bo to jest temat na topie Nie neguje że takie przypadkow nie bylo Ta kobueta tez sie ismiesxa skoro bydzi sie po tylu latach jak jsuadz jedt jedna noga w grobie i

Absolutnie racja!! Teraz? Teraz to byle przygłup może wstać i oskarżac - a co mu zrobicie ? A błoto rzucone pozostanie na człowieku niewinnym. Tak jestw 95 % przypakdów tych "zeznań" - bez dowodów, bez pokrycia, tylko słowa ...Polowanie na czarownice rozpoczęte !
Janowy
-28 #84 RE: Tylko nie mów nikomu. Szokujący dokument o pedofilii w KościeleJanowy 2019-05-16 19:34
Cytuję Maksiu:
Wysil Janowy na chwilę te swoje trzy zwoje mózgowe - tłumaczę, że nawet najbardziej surowy sąd nie wyda wyroku bez oskarżenia z prokuratury. Jeśli materiał jest słaby, to też niewiele może, bo musi wydać wyrok na podstawie dowodów. Nie wiem, co ma Palikot do pedofili w kościele, ale Piotrowicz ma już bardzo dużo. Najpierw bezwględnie służył komunistom, a teraz PiSlamistom i pedofilskiej mafii w koloratkach.

Nie dowiedziałeś sie czego Palikot chciał. Oczywiscie. Twoje bozyszcze wszakże ...A wyroki sądów POwskich (nie tych teraz) to jest własnie efekt tego o czym piszesz. Dla przykładu - wyrok za zaijania karpia bez ogłuszania (gilotyną) - "...To pierwszy taki wyrok w Polsce. Sąd Rejonowy w Krotoszynie (woj. wielkopolskie) skazał 59-letniego sprzedawcę karpi na trzy miesiące bezwzględnego więzienia za zabijanie ryb bez ich wcześniejszego ogłuszania....", i wyrok za machinacja "reprytwatyzacyjne" na szkode panstwa przez "byznesmyna" z warszafki:
"...Wojewódzki Sąd Administracyjny odrzucił we wtorek skargi na decyzję komisji reprywatyzacyjnej w sprawie Łochowskiej 38.
Sebastian Kaleta (radny Prawa i Sprawiedliwości, członek komisji) ocenił, że wtorkowe orzeczenie WSA jest bezprecedensowe. - Jest to ważna decyzja, ponieważ sąd po raz pierwszy badał decyzję komisji i uznał, że komisja zgodnie z prawem potwierdziła nieprawidłowość reprywatyzacji, w tym przypadku reprywatyzacji na stukilkudziesięcioletnią osobę - mówił Kaleta...." - Dalej - "...Zapadł pierwszy wyrok sądowy w sprawie nieprawidłowości podczas reprywatyzacji w Warszawie. Marek M., znany kolekcjoner kamienic, został skazany na 60 tys. zł grzywny. Do tego sąd orzekł, że musi zapłacić 31 tys. zł kosztów sądowych i adwokackich. ..." -JAJA ! Po prostu jaj z ludzi sobie "sendzia robi"! A wyroki uniewinniające sędziow z kradzieży? Nie widzisz ze sa moze wydac obojetnie jaki wyrok bez wzgledu na dowody? Nie pamietasz sedziego który czekał ze słuchawka na słowa tuska odnosnie wyroku? Człowieku - gdzie ty zyjesz, co ty pieprzysz?
z
-21 #83 RE: Tylko nie mów nikomu. Szokujący dokument o pedofilii w Kościelez 2019-05-16 16:32
Gdyby zrobiono sondaż i porównano liczbę ofiar pedofilii z liczbą ofiar śmiertelnych błędow lekarskich to ta druga lista byłaby dłuższa ,ale lekarze odpowiedzialności nie ponoszą
Nie-wierny
+25 #82 RE: Tylko nie mów nikomu. Szokujący dokument o pedofilii w KościeleNie-wierny 2019-05-16 13:44
Cytuję olo:
Informacja - pedofilia w kościele nie dotyczy kościoła tylko hierarchów kościelnych czyli księży bo kościół to są wierni

I to jest właśnie największa bajka jaką karmi nas duchowieństwo - że kościół to wierni. Dowód? Proszę bardzo. Wierni (także w Polsce) od dawna mają dość liberalny stosunek do środków antykoncepcyjnych, stosują je na potęgę i od dawna chcieliby złągodzenia stosunku kościoła w tej sprawie. Podobnie w kwesti aborcji - zdecydowana większość Polaków jest zadowolonych z obecnych rozwiązań. Ale tu kościół nagle przestaje być wspólnotą i kilku starszych panów decyduje odgórnie jakie jest stanowisko kościoła. Kościół to naprawdę wierni? Aż dziw, że dorosła osoba w to wierzy...
olo
-25 #81 RE: Tylko nie mów nikomu. Szokujący dokument o pedofilii w Kościeleolo 2019-05-16 09:45
Informacja - pedofilia w kościele nie dotyczy kościoła tylko hierarchów kościelnych czyli księży bo kościół to są wierni
m
+22 #80 RE: Tylko nie mów nikomu. Szokujący dokument o pedofilii w Kościelem 2019-05-16 08:06
Sama sobie winna ,bo na plebanię chodzić nie powinna
Ksiądz Paweł
+27 #79 CiumkanieKsiądz Paweł 2019-05-15 22:24
Janowy, mój chłopcze, o co chodzi z tym ciumkaniem przez księży? Czy to coś złego? Przecież ty uwielbiałeś się ciumkać! Pamiętasz jak cię zabraliśmy na obóz księży do Rabki? Wszyscy księża cię ciumkali, że ho ho! I tylko ksiądz Wacek nie był zadowolony, mu to było mało! Złapał cię wieczorem i nieźle w łóżku WYGILGAŁ! :PByłeś potem trochę poobijany, ale rano znów ciumkałeś jak mały glonojad! :-*
gruby -
-32 #78 RE: Tylko nie mów nikomu. Szokujący dokument o pedofilii w Kościelegruby - 2019-05-15 21:15
Siara czekam na merytoryczną odpowiedż
Maksiu
+32 #77 RE: Tylko nie mów nikomu. Szokujący dokument o pedofilii w KościeleMaksiu 2019-05-15 20:55
Widze Janowy, ze jak ci argumentów brak to zmieniasz nicki... Sciganie pedofilow w sutannach bylo trudne, bo ich kryła potezna instytucja - o tym jest ten film. Ta produkcja to jednak nic - dopiero jak powstanie dokument o uwikłaniu naszego "santo subito" w ochrone pedofilów to ludziom szczeki opadną...
Siara
+21 #76 RE: Tylko nie mów nikomu. Szokujący dokument o pedofilii w KościeleSiara 2019-05-15 20:49
Cytuję gruby:
Pis rzadzi 4 -rok a pedofile w kościele są o wiele dłużej Wychodzi na to że przedtem za innej władzy ksiadz pedofil był ok Gdzie byliście wcześniej zwolennicy PO itd ?

Nie dość, że gruby to jeszcze głupi. Musisz być chłopie żałosny dupkiem.
gruby
-27 #75 RE: Tylko nie mów nikomu. Szokujący dokument o pedofilii w Kościelegruby 2019-05-15 20:24
Pis rzadzi 4 -rok a pedofile w kościele są o wiele dłużej Wychodzi na to że przedtem za innej władzy ksiadz pedofil był ok Gdzie byliście wcześniej zwolennicy PO itd ?

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.