• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 2491

Prośba o ograniczenie zużycia wody

Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski apeluje do mieszkańców o ograniczenie zużycia wody.

Szanowni Państwo,

W związku z panującymi od dłuższego czasu wysokimi temperaturami i zwiększonym poborem wody, proszę Państwa o racjonalne korzystanie z wody dostarczanej z gminnej sieci wodociągowej i używanie jej wyłącznie w celach socjalno-bytowych.

Proszę nie podlewać ogródków, trawników, upraw rolnych, nie napełniać basenów i zbiorników wodnych oraz nie myć samochodów.

Nadmierne zużycie wody powoduje znaczące spadki ciśnienia wody w wodociągu gminnym, co skutkuje problemem z dostawą lub brakiem wody. Zastosowanie się do mojej prośby pozwoli na bezproblemową dostawę wody dla celów bytowych.

Przepraszam za utrudnienia.

Roman Szuberski
Burmistrz Rogoźna


 

 

Komentarze   

Rogozno
+4 #9 RE: Prośba o ograniczenie zużycia wodyRogozno 2021-06-22 17:36
Wydaje mi się że burmistrz zapomniał co w tym mieście jest najważniejsze i dla niego chyba liczą się nowe markety i nowe osiedla które powstają a zapomniał o bardzo ważnych rzeczach Czym jest woda pitna Ale co tam No z wody nie będzie pieniędzy i sympatii przedsiębiorców stawiających osiedla i budujących drogi
Kropla
+4 #8 RE: Prośba o ograniczenie zużycia wodyKropla 2021-06-22 16:33
Propozycja a zarazem apel skromnego wagrowczanina.
Pieniadze z tych odwiertow na geotermie prosze przeznaczyc na odwierty w poszukiwaniu źródeł pitnej wody dla mieszkańców miasta!!!!
Woda to zycie a w miescie nie slychac by o nie dbano nalezycie .Wodociagi stale źródlo poboru maja już od kilku dekad a w razie "W" czy alternatywne źródlo jest!!!!
Jjjjiiii
+7 #7 RE: Prośba o ograniczenie zużycia wodyJjjjiiii 2021-06-22 11:26
Naprawdę taka prośba to są chyba jakieś kpiny ze strony burmistrza traktowałem tego pana jak bardzo wykształconą osobę A wydaje mi się że ma dookoła same głupie osoby ale jak to wszyscy mówią Głupi naród wszystko kupi A więc panie burmistrzu może wystarczy zrobić nowe odwierty zadbać troszeczkę o tą wodę żeby była a nie tylko podpisywać umowy na nowe osiedla i na robienie dróg w Rogoźnie powstają nowe osiedla przyłączane są nowe okoliczne wioski do wodociągów a źródełka nikt nie reanimuje
Krzak
+5 #6 RE: Prośba o ograniczenie zużycia wodyKrzak 2021-06-22 02:23
Trawe podlewam całą noc
Rogo
+14 #5 RE: Prośba o ograniczenie zużycia wodyRogo 2021-06-21 19:01
Przez ostatnie lata żadnych modernizacji instalacji wodociągowej żadnych uruchamianych źródeł. To pytam gdzie ta cała kasa jest przez lata wpłacana z naszych kieszeni, dotacji i UNI. Co Wy qwa myślicie że studnie głębinowe z przed 50 lat gdzie mieszkało pięć tysięcy ludzi będą ciągły wodę teraz dla dwudziestu tysięcy. Do roboty nieroby a nie namawiać do oszczędzania a za chwilę podwyżki żeby kasa się zgadzała.
PIS-Janowy
-3 #4 RE: Prośba o ograniczenie zużycia wodyPIS-Janowy 2021-06-21 17:57
A co to sa, ku..a, cele socjalno bytowe? Jak napelnie basen 4 x 5 na impreze to bedzie cel socjalny, co? Mozna jakim prostszym jezykime a nie nadeteym belkotem?
A jak tam grypak-19? Co to - paski czerwone zniknely, brak naganiania do szczepien - co sie dzieje? Covid zachowuje sie tak jak grypa - slonce przypalilo i znikl. I teraz fakty, cobyscie wiedzieli jak was w ch..a, zrobiono:
smiertelnosci "zarazy" to okolo 0.2% (nizsza niz grypy), w powiecei zmarlo od ppoczatku marca 2020 do czerca 2021 (15 miesiecy) 203 osoby. W tym na czysty covid 22. Reszta w bardzo podeszlym wieku lub zabila inna choroba a dopisano covid ba kasiuta z tego wieksza. Czyli z czystegorachunku co dwa dni umierala jedna osoba (wliczajac te z chorobami). Srednia wieku zgonow to okolo 78 lat. W celu walki z ta pandemia dla idiotow, w Wagrowcu zamknieto sluzbe zdrowia, szkoly i wszelkie urzedy. Oczywiscie pensje placone bez zmian a nawet dodatki byly ... W wyniku starsznej pandemi odonotowano tylko w samym Wagrowcu 46 zgonow wiecej niz w 2019 ale tych na covid i wspolistniejace to tylko 17, a reszta to dodatkowe zgony w wyniku totalnej sraczki, pozmykania ludzi w mieszkaniach i dodatkowej kasy dla kitlarzy.
O zniszczeniach wsrod naszych dzieci pozbawionych szkoly i normalnego zycia juz nie wspomne.
Na koniec - kasiuta - rzad na tel swirowirusa wystrzeli w powietrze i do kieszeni kitalrzy 450 mld zlotych. Biorac pod uwage, ze W Polsce jest 314 powiatów oraz 66 miast na prawach powiatu, to wychodzi na to , ze powiat wagrowiecki gdzies wydal 1,184 mld zlotych do tej pory ... Widzial ktos gdzies ta kase? Ja widze - w inflacji. A poza tym ...lozko covidowe za 2000 dziennie (nawet puste - za gotowosc), do 15 tys z dyzur kitlarza na oddzile covidowym.
Czy wy to rozumiecie? Czy dalej pchacie swoej dzieci, najwazniejszy sens zycia pdo szprycowe. Przypomne - koszt samej szczepionki jednej to 20-30 dollarow, doliczajac do tego trasport, obsluge, uklucie to ile sobie NFZ zagarnie za sztuke? Z 200 z? Widzicie teraz dlaczego tak sie nagania na szcepienie ludzi ktorzy nie POTZRBUJA SZCZECPIEN I NIE MUSA SIE ABSOLUTNIE BAC wirusika? Jaka kasa za tym idzie? Juz nie wspomne nawet, ze nie wiadomo co sie moze dziac z dziecmi po tych szczepionkach genetycznych - na razie mamy wysyp problemow z sercem wsrod mlodych ludzi - a jak bedzie z plodnoscia i zdrowymi wnukami? TEGO NIE WIE NIKT na razie.
kol
+11 #3 RE: Prośba o ograniczenie zużycia wodykol 2021-06-21 17:48
Oszczędzajcie wode to wam przyłożą opłaty stałe bo w wodociągach koszty muszą się zgadzać to samo z prądem
Kropla
+7 #2 RE: Prośba o ograniczenie zużycia wodyKropla 2021-06-21 14:01
To niech kurki na dzialkach przykreca.
Ja mam studnie wykopana i w wode do podlewania niezalezny jestem.
Wodnik 111
+3 #1 RE: Prośba o ograniczenie zużycia wodyWodnik 111 2021-06-21 13:25
W dupe mnie pocałujcie, zacznijcie inwestować w poprawienie ciągów wodnych i budowy nowych ujęć wodnych, wody jest dosyć tylko trzeba się za to wziąść, a nie kasę brać o pierdzieć w stołki.

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2023 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.