• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 3269

Dzisiaj w nocy rozpadła się Zjednoczona Prawica

Można powiedzieć, że w nocy skończyła się Zjednoczona Prawica i mamy rząd mniejszościowy. Tak przyznał dzisiaj wiceszef klubu Prawa i Sprawiedliwości Marek Suski.

Suski o Solidarnej Polsce i Porozumieniu mówił "byli koalicjanci". Powtórzył też zapowiedzi rzeczniczki partii, że wobec posłów PiS głosujących przeciw noweli o ochronie zwierząt mają zostać wyciągnięte konsekwencje, a najdalej idącą jest nawet usunięcie z partii.

Wiceszef klubu Prawa i Sprawiedliwości był też pytany o ewentualne dymisje z rządu koalicjantów, ale zaznaczył, że w tej sprawie zdecyduje premier i kierownictwo partii.

Komentarze   

GOLEM
+1 #41 RE: Dzisiaj w nocy rozpadła się Zjednoczona PrawicaGOLEM 2020-09-29 01:51
PIS-Janowy, celowo użyłem w stosunku do ciebie określenia "pedał". NIe wiem, czy dotarła do ciebie informacja, że obecnie określenie pedał nie oznacza geja, lecz homofoba i rasistę. Takie info dociera do ciebie z opóźnieniem, bo ty jako naczelny przygłup i piewca głupot, zaciągniętych z reżimowej TVPiS i TVP INFO o tym jeszcze się nie dowiedziałeś. Ja tylko przeczytałem to w necie.
Ciekae jak pedalstwo z PiS , rozpęta mowę nienawiści, wobec tego określenia. Zapewne będą twierdzić, że to działanie polityczne opozycji, która wspiera osoby z ideologii LGBT.
Nie ma żadnej ideologii LGBT, to PiS tworzy ideologię nienawiści wobec wszystkiego, czego nie rozumieją. Dziś w Polsce rządzi ideologia PiS, zyli wspomniana wcześniej ideologia nienawiści i braku szacunku do drugiego człowieka. Ideologia PiS tworzy kolejne grupy społeczne, które niby są zagrożeniem dla Polski, czyli wcześniej, lekarzy, nauczycieli, emigrantów muzułmańskich. Dziś, starają się wokół osób LGBT zbudować, jakąś wyimaginowaną ideologię.
Wyznawcy PiSdzielców, muszą sobie wbić do pustych łbów, że nie ma żadnej ideologii LGBT, lecz są to organizacje reprezentujące ludzi, czyli twoich znajomych, kogoś z rodziny o czym dowiadujesz się z opóźnieniem.
PiS-Janowy, jesteś tyko mierny i wiernym wyznawcą pedalskiej ideologii PiSdzielców. Jesteś tyle wart, o twoja ideologia, czyli ideologia, braku szacunku dla drugiego człowieka.
GOLEM
+1 #40 RE: Dzisiaj w nocy rozpadła się Zjednoczona PrawicaGOLEM 2020-09-29 01:34
PIS-Janowy, ty tępa dzido, pisałem akurat o rolnikach, którzy są jednostkami i znam ich, w kontekście twojego wpisu, że niby rolnik nie siedzi w internecie. Dziś nowoczesne gospodarstwo rolne korzysta z GPS, sprzedaje bydło, trzodę i uprawy rolne na giełdzie, omijając w ten sposób pośredników. Dla takiego zacofanego i zapijaczonego PGRusa, to zbyt trudne aby zrozumieć. Małe gospodarstwa rolne mają szansę na byt specjalizując się w hodowli ekologicznych upraw i ekologicznej hodowli zwierząt. Taki mały rolnik, przetrwa siedząc również w internecie i szukając rynków zbytu dla swoich produktów.
PIS-Janowy, pieprzysz jak zawsze jak potłuczony krytykując wszystko o nowe i inne od tego co do tej pory zdążyłeś się dowiedzieć. Gdyby świat myślał twoimi kategoriami, to do dziś nie wiedzielibyśmy, że ziemia krąży wokół słońca, a za taką teorię, tacy jak ty palili by ludzi na stosie. Jesteś przedstawiciele m zacofania i uwstecznienie nie tylko rolnictwa, ale całego Polskiego społeczeństwa. Jednym słowem, niezły z ciebie pedale ogranicznik.
Pis-Janowy
-1 #39 RE: Dzisiaj w nocy rozpadła się Zjednoczona PrawicaPis-Janowy 2020-09-28 03:02
Na post 31 golema , renio sobie odpowiedz - o specjalizachji na 15 ha, sledzeniu wynikow giedlowych i pewnie pracy na maszynie w krawacie ... takie ma tepy [wpis niecenzuralny] golemowaty pojecie o zyciu ... z dziada pradziada rolnik, budowlaniec a tak naprawde syneczek jakiego milicjanta czy innej wszy czerwonej ...Nie ma co do tego watpliwosci zadnej - obrona szmta w togach, oborna zlodzieji i swietcyh nowakow i adamowiczow, wysiwecanie pedalstwa ... oto caly golem - elita wagrowiecka (za taka sie ma)
Pis-Janowy
0 #38 RE: Dzisiaj w nocy rozpadła się Zjednoczona PrawicaPis-Janowy 2020-09-28 02:59
Renio - kwoko otepiala - to teraz porozmawiaj sobie z pedalem golema - post numer - tam sie dowiesz od mistrza POkurwienstwa czym dzis zajmuje si enowoczesny rolnik w Polsce. Glownie ogladaniem wynikow giełdy, ja pierdole. Dogadajcie sie bo taka tepota jedzie od was, ze rzygac sie ch ce czytajac was ...
I napisz tej LGBT-owej glowie golemowatej, ze dla takiego smieci nie mam zadnego zamiaru poprawaic swoich literowek. Ja wiem,m ze taki debil jak on nie potrafi zgadnac jaki to wyraz (dzieci po 4 klasie podstawowki juz potrafią) ale to jest jego problem i mam to w dupie.
GOLEM
-1 #37 RE: Dzisiaj w nocy rozpadła się Zjednoczona PrawicaGOLEM 2020-09-28 01:22
Pis-Janowy, nie wiem ile wychlałeś, ale musi z tobą być bardzo źle, skoro takie literówki popełniasz, Z całym szacunkiem, wolę wymieniać swoje poglądy polityczne z kimś trzeźwym. Niw potrzebuję pijackiego bełkotu, Podejrzewam, że nikt nie chce czytać pijackiego bełkotu,
W temaie, o którym pisze Renia, ja akurat mam to szczęście mieć w rodzinie i kontakt z rolnikami z dziada pradziada, którzy w świetle 5-ki Kaczyńskiego prowadzą prowadzą duże gospodarstwa, specjalizujące się, w hodowli trzody chlewnej, drobiu lub bydła wołowego. Nikt z nich nie hoduje zwierząt futerkowych, typu tchórzofretki, króliki lub lisy. Futerkowych nie hodują prawdziwi rolnicy!!!!!
RENIA
0 #36 RE: Dzisiaj w nocy rozpadła się Zjednoczona PrawicaRENIA 2020-09-27 19:16
PIS-Janowy,Bard ziej tępego od ciebie to nie ma.Tak, mam w swojej gminie rolników w większości posiadających od 10 do15 ha.Jeżeli chcą powiększyć arreał to dzierżawią,sprz ętu mają tyle na ile ich stać.Nie jeden z nich po wprowadzeniu,,5 Kaczyńskiego''b ędzie miał problem ze zbyciem wołowiny,o trzodzie chlewnej i hodowcach drobiu nie wspomnę.A twoim zdaniem ci co ,,gospodarują'' na tych setkach ha to są jeszcze rolnikami czy już tzw.,,biznesmenami''
W mojej gminie już nawet nie próbuje tzw.,,farmer'' z Poznania po zbiorach przenicy zaorać normalnie pola tylko w ściernisko sieje kontraktowany rzepak bo tylko zysk się liczy.
Nie nazywaj tych ,,psełdorolnikó w''rolnikami bo obrażasz tych co z dziada pradziada siedzą na ojcowiznie.
Pis-Janowy
-2 #35 RE: Dzisiaj w nocy rozpadła się Zjednoczona PrawicaPis-Janowy 2020-09-27 04:21
Renio - to sie kwoko, rozejrzyj ,ku.a" (bp juz nie moge tej tepoty wytrzymac) po swojej gminie. masz tam wielu rolnikow, przez takich jak ty nazywanych bambrami, ktorzy gospodarza na setkach hekatrów, maja w ch..j sprzetu i roboty po lokcie przez 16 godzin dziennie. Tylko takie POkurwienstwo jak ty i golem moze takie banieluki wypowiadac .. malo tego - przypal Golem, twierdzi ,ze deficyt Polski na przeszlo 100 mld zl to wina rzadu, a sam chcial baran spedalony w rajtuzach,teraz "projektant budowlany" ( a niedwano po Polsce jeszcze jezdzil zalatwaic kontarkty dla firm w Wagrowcu - jak dzis pamietam ten wpis) chcual wszystkich w maskach na zamki POzamykac w osrankiu przed koronowirusem. Debil nie widzi skutku i przyczyny ... elita klasy holdys i owsik, jasny gwint...
RENIA
+1 #34 RE: Dzisiaj w nocy rozpadła się Zjednoczona PrawicaRENIA 2020-09-26 20:08
PIS-Janowy,a ci rolnicy których tu podajesz za przykład z tymi setkami hektarów to ta cześć byłych pracowników PGR Z tzw.podwórza,bo tak ich nazywano,czy raczej grupa cwaniaków byłych kierowników tych że kombinatów,któr zy obecnie nazywani są polskimi farmerami.
Pis-Janowy
-1 #33 RE: Dzisiaj w nocy rozpadła się Zjednoczona PrawicaPis-Janowy 2020-09-26 19:24
Golem - tego debilstwa co teraz napisales o pracy rolnikow to nawet taki przyglup jak ty nie strawi ... Ku..a!! Jak dobrze byc potomkiem PGR-usa niz synkiem jakiegos UB-eka jak ty , ktory absolutnie nie ma pojecia o zyciu a jest glupszy od gumiakow pgrusa. czy ty chociaz wiesz co napisales? Skontaktuje cie z kilkoma rolnikami z setkami hektarow i masa sprzetu, to moze po kilku kopach w dupe pod nich, aparatyczyku JLGBT-owski, zrozumiesz jak ten rolnik siedzi i na notowania gieldowe patrzy ...
ac\
+1 #32 RE: Dzisiaj w nocy rozpadła się Zjednoczona Prawicaac\ 2020-09-26 10:51
Golem ty naprawde jesteś głupi pisząc że pgrusy kradli a co w mieście było inaczej Wszędzie kradli ale na dużą skale to kradli ci co mieli stołki Także to co porwał robol czy pgrowiec to była znikoma ilość Dziś jest podobnie w zakładach [pr4acy kamery żeby robol śrubki nie porwał a właściciel już na początku najpierw dał w łape syndykowi żeby tanio kupić zakład po państwowy Póżniej daje w łape władzy żeby tanio kupić ziemie przy zakładzie i sprzedaje dalej z kilkukrotnym przebiciem , oszukuje skarbówke , i pracownika I to nie jest złodziejstwo ?
GOLEM
0 #31 RE: Dzisiaj w nocy rozpadła się Zjednoczona PrawicaGOLEM 2020-09-26 00:14
PIS-Janowy tych niby rolników których znasz i nie siedzą w necie, to zapewne jakieś uwstecznione ułomy, mające 10-20 ha i klepiących biedę. Z tego co pamiętam jesteś potomkiem PGRusów, tak więc postrzegasz rolnictwo z poziomu tej złodziejskiej organizacji, czyli PGRów. Od dziecka nauczono ciebie złodziejstwa i kombinatorstwa.
Dziś rolnik specjalizuje się, w hodowli, bydła, trzody lub drobiu lub uprawie ziemi. Wtedy takie rolnictwo ma sens. Ty tkwisz w komunistycznym rolnictwie, gdzie trzymano trochę świnek, trochę kurek, trochę krówek i uprawiano 10-15 ha ziemi. To dziś biedny i upadły rolnik, który prędzej czy wcześniej zbankrutuje. Dziś ronik, mając zautomatyzowaną produkcję, siedzi w internecie i śledzi notowania giełdowe trzody chlewnej, bydła lub drobiu. Zapewne do PGRusów to jeszcze nie dotarło, a co gorsza jest to nie wyobrażalne i nie mieści się w ich pustych łbach.
rolnik II
+4 #30 RE: Dzisiaj w nocy rozpadła się Zjednoczona Prawicarolnik II 2020-09-25 17:14
nie interesuje mnie co tam opozycja nie Oni maja wiekszosc i rząd
PIS-Janowy
-10 #29 RE: Dzisiaj w nocy rozpadła się Zjednoczona PrawicaPIS-Janowy 2020-09-21 02:21
Rolniku- i znow wychodzi z cibie wiecej synka ubeka czy innego golemowatefgo scierwa a nie rolnika. Z tych co ja zanm nikt w siec nie sieddzi jak ty i bzdur nie wypisuje. OPOzyjca nasza zostala zmuszona przez PIS do glosowania za ustawa szkodzaca rolnikom, powiadasz .... ? Nie mogli przeciwko zaglosowac? A skad ty takie "inteligenckie" wytlumaczenie wyciagnales? Nie widzisz, ze to co napisales to smierdzi debilizmem skonczonym? Nie widzisz "inteligencie", ze gdyby ta opozycja rzadzila to przeszloby jeszcze wiecej debilnych pomyslow - tego nie doczytales, pomimo, ze wypisalem tutaj co onie chcieli jeszcze dorzucic. To jak ta opozycje nazwiesz w koncu - wyduszisz to w koncu czy bedziesz sral wyzwiskami a nie przyznasz, ze ekipa tuskowata ma kompletnie w dupie polskie rolnictwo ...
ROLNIK
+10 #28 RE: Dzisiaj w nocy rozpadła się Zjednoczona PrawicaROLNIK 2020-09-20 18:48
PIS -Janowy-mówiłem sobie,że już nigdy z kretynem-a Ty nim jesteś polemizował nie będę,ale dla Ciebie zrobię wyjątek,bo takiego idioty jak Ty to ze świeca szukać.Opozycja ,zagłosowała tak jak PIS-dzielce,pon ieważ wiedzą,że pomysł PIS z piątką dla zwierząt,jest ich gwozdziem do trumny.Jak by nie patrzył projekt pod głosowanie złożyło PIS.Ale chyba mamusia PIS -Janowego snieg zimą musiała wpierdalać-bo takiego bałwana urodzić tu sztuka.A tak na koniec-to powinni Cie debilu po urodzeniu wykastrować,byś więcej debili swojego pokroju nie płodził.
PIS-Janowy
-6 #27 RE: Dzisiaj w nocy rozpadła się Zjednoczona PrawicaPIS-Janowy 2020-09-20 15:21
Rolnik II - skoro zli ludzie (PIS) 356 osobami nie poparlo tej ustawy , to jakimi sa ludzie z oPOzycji dzisiejszej - 100% POparlo ustawe. Moze to okreslisz rolniku 2 Bo pytam sie juz kilka razy i cisza ..
Poza tym, pisalem tutaj juz kilka razy - wywodze sie ze wsi, rolnictwo, takie starej daty zwiazane z ustawiczna orka mam wypisane na dloniach (o wiele wieksze od kolegow z miast od trzymania trzonka widel i lopaty). Wiec przestan tutaj pierdolic bzdury. Zawsze tutaj bronie rolnikow przeciw atakom wagrowieckiej "elity" wyzywajacych ich od bambrow i nerobow. Ucieklem ze wsi , udalo mi sie i za zadne skarby nie chciabym byc rolnikiem. Bo wiem jaka to orka, odpoweidzialnos c i stres. Pomimo domow, ciagnikow i aut ktorych miastowi tak im zazdroszcza i wypominaja. A ustawa ktora weszla to bije bardziej w potezne fermy (produkujace masowe gowno nie dobre mieso) niz w rolnikow. Nie iwem co ci przyszlo do glowy z tym mlekiem (ktore ma tyle wspolnego z dawnym mlekiem w Polsce co owsik z uczciwoscia).
nik
-1 #26 RE: Dzisiaj w nocy rozpadła się Zjednoczona Prawicanik 2020-09-20 12:34
ja z postu 19 ;Zapominasz ,że twoi lewaccy koledzy w całości poparli ustawę " kociego ogona " niszcząc rolników hodujących bydło. Kolejna główna gałąź polskiego rolnictwa została podcięta . Jakby co na POpierających Jarka nie zagłosuję .
rolnik II
+7 #25 RE: Dzisiaj w nocy rozpadła się Zjednoczona Prawicarolnik II 2020-09-20 12:14
rolnik daj sobie spokuj z tymi nawiedzonymi złymi ludzm[ PiS ] Oni nigdy nie zrozumieja o czym piszesz . mam dla Ciebie radę ,przestan sie denerwowac , nie rob sobie kosztow w prowadzeniu gospodarstwa , wez wszystkie mozliwe doplatyi i niech janowy i inni odczuja co to brak zywnosci i jej drozyzna. Pewnie tez nie zrozumieja .Susza jest lekarstwem na ich wizje .Mysle ze w przyszlym roku jej doswiadczymy okropnie , tylko skad janowy moze o tym wiedziec , przeciez mleko jest z Biedronki .Chcialbym miec mozliwosc bronienia swojej wlasnosci jak mnie odwiedzi janowy w celu zaspokojenia glodu .
frodo
+6 #24 RE: Dzisiaj w nocy rozpadła się Zjednoczona Prawicafrodo 2020-09-19 23:22
Założyć zrzutkę dla naczelnika na wyjazd stały do ciepłych krajów.
Dany
-2 #23 RE:Dzisiaj w nocy rozpadła się Zjednoczona PrawicaDany 2020-09-19 15:31
Rolnik jak naprawdę jesteś rolnikiem to nie jesteś obiektywny w swoim wywodzie i wyłącz tvn bo ci żyłka pęknie. Zauważyłem ze ludzie którzy za rządów pis oglądają tvn to mają w sobie dużo agresji może wyłącz po prostu tv i zacznij myśleć trzeźwo. Jak państwo wam daje to jest ok a jak coś wymaga to juz jest histeria. Kto ci płaci za te pisanie?
PIS-Janowy
-8 #22 RE: Dzisiaj w nocy rozpadła się Zjednoczona PrawicaPIS-Janowy 2020-09-19 15:04
Do ja z postu 190 - dlaczego konca Rydzyka ? W religi katolickiej nie ma mowy o uboju rytualnym - nie meczyuy zwierzat. Ale gardluj dalej przeciwko Rydzykoi to za 40--50 lat ta forma zabijanai bedzie tak powszechan jak w dzisiejszej "laickej" Francji czy nacpanej Holandii ... O to ci chodzi?
PIS-Janowy
-8 #21 RE: Dzisiaj w nocy rozpadła się Zjednoczona PrawicaPIS-Janowy 2020-09-19 14:56
Rolnik - rozumiem wiec, ze bronisz tego "...Co to jest ubój rytualny
Ubój rytualny to specyficzna, uznawana przez wielu za okrutną, metoda pozyskiwania mięsa. Zwierzętom podcina się gardło jednym cięciem i przy użyciu specjalnego noża. Nie można przy tym uszkodzić rdzenia kręgowego. Zwierzę nie może też być wcześniej ogłuszone. Do oboju rytualnego stosuje się specjalnie, unieruchamiając e klatki, lub obraca się zwierzę do góry nogami. Umiera ono, wykrwawiając się, w pełni przytomne. Tak pozyskane mięso staje się koszerne lub halal i jest spożywane przez wyznawców judaizmu i islamu..." Ja nawet nmie wiedzialem do wczoraj, ze tak sie robi ... Jestes zydkiem czy arabem? Czy moze tak zabijasz to co chodujesz dla kilku greoszy wiecej? Okrelsisz sie? Poza tym rolniku z dupy Golema czy kola (po jezyku odczytuje) - czesc PIS 35 poslow) sie sprzeciwila (o czym jest jeszcze artykul) natomiast twoja dzilen, nowoczesna KO (czy jak teraz zwac - ta przglupia opozycje) ZAGLOSOWALA W 100% ZA. To moze teraz napiszesz jaka ona jest glupia - doczekamy sie "rolniku" - obronco farm ?
ROLNIK
+7 #20 RE: Dzisiaj w nocy rozpadła się Zjednoczona PrawicaROLNIK 2020-09-19 11:46
PIS-Janowy-pisa łem wcześniej,że jeśli chcesz ze mną dyskutować o sprawach rolniczych,to masz się dokształcić.Jeż eli chcesz dyskutować o ustawie,którą ostatnio to pis-owskie oszołomstwo-prz egłosowało-to przeczytaj słowo po słowu ustawę-pózniej się skup,i staraj zrozumieć co zawiera.W Twoim przypadku to nie będzie takie proste.Jesteś tak ograniczony umysłowo,jak 90%Twoich kumpli z ław poselskich.Szko da czasu na dyskusje z kimś takim jak Ty.Tak na koniec-zamknij wreszcie swoją zaPIS-działą mordę-bo tych wywodów na wszystkie tematy,które komentujesz nie da się czytać.
ja
+4 #19 RE: Dzisiaj w nocy rozpadła się Zjednoczona Prawicaja 2020-09-19 07:31
Ja zadaję sobie pytania ,czy to będzie koniec również Rydzyka? i komu teraz będą się podlizywać BISKUPI ?.
PIS-Janowy
-7 #18 RE: Dzisiaj w nocy rozpadła się Zjednoczona PrawicaPIS-Janowy 2020-09-18 23:42
Rolniku - pies 50 cm w klebie to ile powinien miec tego kojca? 3m x 3m to za duzo ...? Na wsi? Bo w blokach to mozesz sobie go trzymac w lozku ... 40% kur z Polski idzie na uoj rytualny. Patrz - nawet nie wiedzialem, ze taki istnieje ... skad takie informacje masz..? Z ciebie faktycznie taki rolnik jak z golema facet. Ciesz sie, ze PIS troche powstrzymal KO bo wtedy swinia musialaby miec kojec 2m x2m . I wtedy nawet bys nie jeknal na pewno ...
RENIA
+4 #17 RE: Dzisiaj w nocy rozpadła się Zjednoczona PrawicaRENIA 2020-09-18 22:34
olas-masz rację.Jako pierwszy skruszony będzie błagał na klęczkach ,pan Gowin naczelnego zawiadowce kraju Jarosława o przebaczenie za głosowanie w sprawie ustawy futerkowej.Co do pana Ziobry ten może postawić na swoim ale już członkowie Solidarnej Polski z płaczem zapewniają że to oni są najwierniejsi względem PIS-u .
jarek
-6 #16 RE: Dzisiaj w nocy rozpadła się Zjednoczona Prawicajarek 2020-09-18 21:34
Rolnik ty jesteś rolnik jak Pinek który ma hektary a nic nie obrabia tylko dzierżawi wiesniakom a on bierze dopłaty. Niech wieś nie myśli ze jak dziś hoduje np świnie bo to się opłaca że tak będzie wiecznie Kolejna grupa roszczeniowa jak górnicy na dodatek prawie każdy gospodarz to miloner w majatku Także łancuch na szyje i do budy tam możesz sobie poszczekać
nik
+17 #15 RE: Dzisiaj w nocy rozpadła się Zjednoczona Prawicanik 2020-09-18 20:19
W całości popieram wpis rolnika z postu 14.Dodam tylko ,że dzisiaj Tramp ogłosił pomoc hodowcom bydła w USA . Może Pis-Janowy odpowie ; Dlaczego tak gwałtownie sejm uchwalił ustawę ?
ROLNIK
+18 #14 RE: Dzisiaj w nocy rozpadła się Zjednoczona PrawicaROLNIK 2020-09-18 19:34
PIS-Janowy-Prze czytaj oszołomie co ci twoi idioci przegłosowali.k ojec dla psa?Pies 50 cm w kłębie-9 metrów kwadratowych.Po wyżej-już 12 metrów-to strzał w schroniska dla zwierząt.O ile wiesz o czym mówię.Drób w uboju rytualnym-około 40 procent polskiej produkcji-przej mą to Niemcy.którzy mają kurniki na Ukrainie.Bydło pod ubój rytualny będą hodowali Czesi i słowacy,którzy juz dawno się trzęśli by przejąć ten biznes gdy PO-PSL chcieli to przegłosować.Je żeli spadnie produkcja zwierzęca,to producenci zboża,będą produkty do rowu sypać -bo kto od nich to kupi?Trzoda już ledwo zipie,ponieważ oszołomy z PIS nie umieją od 2015 roku rozwiązać problemu asf.Hodowcy sprzedający cielęta,także zbankrutują-bo kto od nich je kupi?człowieku- Ty masz pojęcie o rolnictwie-jak świnia o lotach kosmicznych.Jes teś zakłamanym skurwysynem,któ ry myśli,że jest nieśmiertelny-j ak Twój wódz-Kaczyński. Wierz mi-to koniec PIS-u.Nikt nie zaszkodził tak rolnictwu jak twoje oszołomstwo.Nie mam zamiaru więcej polemizować z Tobą o rolnictwie-bo w tej sprawie jesteś głupszy niż ustawa przewiduje.Pocz ytaj baranie ustawę,która dziś otwarła oczy rolnikom.
PIS-Janowy
-9 #13 RE: Dzisiaj w nocy rozpadła się Zjednoczona PrawicaPIS-Janowy 2020-09-18 18:29
Olas - a wiesz dokladnie o co ci chodzi? Przeciez PIS glosowal tak jak chcieli twoje inteletktualne Pokraki z oPOzycji? Tylko troche ich pohamowali - co wyjanilem w poprzednich mailach ... A ta oPozycja jest w stanie jakakolwiek wladze sparwowac? Kim niby? czaszkowskim czy jakim podobnym [wpis niecenzuralny]o wnia z TVN-u? Przecioez przy nich dzisaj to taki Konowicz to guru ... Cos moze o gejach przesladowanych w Polsce jak zydzi w Niemczech pod Hitlerem chcialbys dodac ...?
olas
+10 #12 RE: Dzisiaj w nocy rozpadła się Zjednoczona Prawicaolas 2020-09-18 17:03
Zjednoczone kurestwo na pewno się nie rozpadnie, wszyscy są umoczeni po równo i dobrze o tym wiedzą. Jest jeszcze jedna opcja - dojna zmiana tak zadłużyła państwo, że na rękę byłoby bandytom PISowym oddać władzę i podzielić się odpowiedzialnoś cią z opozycją. Zagłosuję na każdego kto obieca rozliczyć PISowskich bandytów.
PIS-Janowy
-8 #11 RE: Dzisiaj w nocy rozpadła się Zjednoczona PrawicaPIS-Janowy 2020-09-18 16:52
Te, rolnik - a zobacz sobie co chcieli ci z POjebanej KO i zieloni a co zostalo utracone przez PIS:
"...Poprawki, które nie przeszły
Przez cały okres procedowania ustawy liczne poprawki składała zarówno opozycja, jak i koalicjanci PiS, m.in.:
zakaz wykorzystywania koni na drodze do Morskiego Oka (KO);
obowiązkowe czipowanie psów (KO);
całkowity zakaz trzymania zwierząt na uwięzi (Zieloni);
całkowity zakaz korzystania z kolczatek;
objęcie zakazem hodowli na futra wszystkich zwierząt futerkowych – czyli z włączeniem królików (Zieloni);
odszkodowania dla cyrków za wprowadzenie zakazu używania zwierząt do wysokości trzymiesięcznyc h obrotów (Zieloni);
minimalny standard dwóch spacerów dziennie dla każdego psa (Zieloni);
wprowadzenie 10-letniego vacatio legis dla zakazu hodowli na futra i ograniczenia uboju rytualnego (Solidarna Polska i Porozumienie)..."
Otwarly sie troche oczy? Bo na TVN-ie chyba o tym nie bylo, co?
PIS-Janowy
-9 #10 RE: Dzisiaj w nocy rozpadła się Zjednoczona PrawicaPIS-Janowy 2020-09-18 16:48
Te , rolnik - a KO to ca glosowala za - nic na nich nie napiszesz? Oni moga co? A tutaj za OKO press o ustawie:
"...Koniec z fermami futerkowymi i eksportem mięsa z uboju rytualnego
Niewątpliwie najważniejszą i najbardziej wyczekiwaną zmianą jest zakaz chowu lub hodowli zwierząt futerkowych w celach komercyjnych, a w szczególności po to, by pozyskać z nich futra lub inne części ciała.
Z zakazu wyłączony jest królik. Zieloni zaproponowali zmianę, która zakazem obejmowała również ten gatunek, ale została ona odrzucona. Vacatio legis wynosi w przypadku tej ustawy rok. Ubój rytualny będzie możliwy tylko na potrzeby żyjących w Polsce mniejszości religijnych. Oznacza to koniec eksportu mięsa koszernego i halal na rynki zagraniczne.
zagraniczne.
Nowelizacja zabroniła również stosowania w rzeźniach klatki obrotowej – urządzenia, które unieruchamia zwierzę, odwraca je do góry nogami, przez co łatwiej poderżnąć mu gardło.
Użycie klatki jest dla zwierzęcia źródłem ogromnego stresu, a na dodatek po przecięciu szyi krew wlewa mu się do układu oddechowego.
Przedsiębiorcy, którzy dotąd trudnili się ubojem rytualnym, otrzymają od państwa rekompensatę finansową.
Psy na łańcuchu, ale tylko przez 12 godzin
Przyjęta przez Sejm nowela ogranicza do 12 godzin czas, w jakim zwierzęta domowe, np. psy, mogą pozostawać na uwięzi. Linka musi mieć przynajmniej 6 m długości i umożliwiać zwierzęciu poruszanie się po wybiegu wielkości 20 m2.
Jednocześnie, wiążąc zwierzę nie można używać do tego łańcucha ani metalowej obroży, w tym kolczatki. Zieloni chcieli całkowitego zakazu trzymania na uwięzi, ale został on utrącony..."
Widzisz - kroliki nawet mozesz sobie dalej tluc ... CO co sie dokladnie tutaj nie podoba "ROLNIKU" czaszkowskiego ?
PIS-Janowy
-8 #9 RE: Dzisiaj w nocy rozpadła się Zjednoczona PrawicaPIS-Janowy 2020-09-18 16:42
Rolniku - na pewno wiem o wiele wiecej od ciebie. Wywodze sie z tego srodowiska wy i tak glosowaliscie na PO i PSL - ich podnozek. Wiec nic wielkiego kaczor nie stracil. To tak jakbys napisal, ze zmniejszajac administracje PIS tarci POparcie urzedasow, he, he, he ...
A moze nam przyblizysz znawco rolnictwa kto dostanie w dupe , kogo tym posunieciem PIS "zniszczy"? Prosilbym o naswietlenie krotkie bo ja nierozumny ...Bo hodowcow bydla, swin, kur i innego podobnego inwentarza to razcej nie? A moze chodzi o to, ze burka nie mozesz na ancuchu uwiazac..? Mozesz - spoko. Tylko, zeby sie w swoim lajnie nie tarzal ...
ROLNIK
+8 #8 RE: Dzisiaj w nocy rozpadła się Zjednoczona PrawicaROLNIK 2020-09-18 16:16
Wiesz co PIS-Janowy.Ty jesteś tak głupi jak Jarek.Nie masz ćwoku pojęcia o rolnictwie.Nie masz pojęcia co tym posunięciem zniszczyli,więc się nie wypowiadaj.Nie tylko Norki były tematem głosowania.Ale nie martw się jełopie o nas-niebawem będzie głośno.To jest początek końca PIS.Trafili jednym głosowaniem całe rolnictwo.
PIS-Janowy
-9 #7 RE: Dzisiaj w nocy rozpadła się Zjednoczona PrawicaPIS-Janowy 2020-09-18 16:00
Spoko - ustawa i tak przeszla a przy okazji jarek robi porzadek i siebie. I bardzo dobrze, bo co niektore juz sobie myslay, ze moga tak jak w PO. Niedlugo zaczelyby sie kradziez machloje jak, co tam bylo standardem. na razie jest pisk o glupie maseczki, wieze w Warszawie, maile Emilki i naruszanie skurwesynow w togach. Bardzo dobrze!
PIS-Janowy
-10 #6 RE: Dzisiaj w nocy rozpadła się Zjednoczona PrawicaPIS-Janowy 2020-09-18 15:57
Nik - albo czy lew na sawannie bedzie ruchal drugiego lwa ...? Poza tym - masz racje co do ogniwa pokarmowe - dlatego nikt nie rusza byda (nawet tego oPozycyjnego), swin ani kur. Ale czy naprawde musimy tluc zwierzaki dla skor? Tak jak biali tlukil bizony Indianom w Ameryce?
nik
+13 #5 RE: Dzisiaj w nocy rozpadła się Zjednoczona Prawicanik 2020-09-18 14:36
Jarek " podziękował " rolnikom głosującym na PiS .Hodowcy bydła są załatwieni .Mówienie o rekompensatach jest bełkotem . Mam nadzieję że zapatrzenie Jarka w koci ogon rozwali układ rządzący . P.S. Dla jasności ;O zwierzęta i przyrodę należy dbać .Jednak trzeba pamiętać ,że niektóre zwierzęta stanowią ogniwo pokarmowe człowieka . Pytanie ;Czy lew na sawannie będzie jadł trawę ?
ROLNIK
-2 #4 RE: Dzisiaj w nocy rozpadła się Zjednoczona PrawicaROLNIK 2020-09-18 13:23
Kaczor-idziemy do Ciebie.Zobaczym y się niebawem.Zapłac isz za to co zrobiłeś.Na twoim miejscu już bym kota pakował.
Kek
+5 #3 KekKek 2020-09-18 10:55
Zjednoczona? Prawica? Oni?
XDDDDDD
Autor niech ogarnie 4 litery i douczy się czym jest prawica XDD.
My
+1 #2 RE: Dzisiaj w nocy rozpadła się Zjednoczona PrawicaMy 2020-09-18 10:49
A tak co niektórzy włodarze gmin - ostatnio w Damasławku- z wazelinką na spotkaniach z posłami Zjednoczonej Prawicy. A tu bum. :lol:
Poruszająca
+15 #1 RE: Dzisiaj w nocy rozpadła się Zjednoczona PrawicaPoruszająca 2020-09-18 09:42
Poruszająca informacja z Wągrowca. Lewacki portal niech sie zajmie prowincionalnym Wągrowcem i pękniętą rurą w bloku , lub kotem na drzewie. Zostan Pan na swoim poziomie.

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 501 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.