• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 3295

MEN zapowiada kary dla nauczycieli

Ministerstwo Edukacji Narodowej zapowiada wyciągnięcie konsekwencji prawnych wobec nauczycieli. Chodzi i udział w protestach przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji.

- Mamy sygnały, że niektórzy nauczyciele namawiali uczniów do udziału w protestach. Naszym obowiązkiem jest natychmiastowa reakcja na takie informacje. Zgodnie z zapowiedzią poprosiliśmy kuratorów oświaty o sprawdzenie, czy takie sytuacje miały miejsce w ich regionie i jaka była na nie reakcja dyrektorów szkół. Jeżeli potwierdzi się, że niektórzy nauczyciele namawiali uczniów do udziału w protestach lub sami brali w nich udział, powodując zagrożenie w czasie epidemii i zachowując się w sposób uwłaczający etosowi ich zawodu, będą wyciągnięte konsekwencje przewidziane prawem. Nie ma także naszej zgody na zachęcanie dzieci oraz młodzieży do chuligańskich i wulgarnych zachowań. Nie ma zgody na to, aby uczniowie zachowywali się w taki sposób — czytamy w komunikacie MEN, opublikowanym w mediach społecznościowych.

Komentarze   

PIS-Janowy
-1 #52 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycieliPIS-Janowy 2020-11-05 18:38
jkhb - nie wiem jak to sie ma do waszych super teorii o inteligencji, ale i w szkole sredniej i na studiach spotkalem wielu gosci - synow wiesniakow i pgr-usów, o zajebistej inteligencji. Nie wiem czasami, czy nie bylo ich wiecej od tych z miast, patrzacych na wszystkich "z wysoka" ... Ze szkoly podstawowej natomiast pamietam chlopaka o fenomenalnej pamieci - on przed sprawdzianem popatrzyl przez chwile w zeszyt i piateczka z marszu. Ale mu zazdrosciłem ...:> .. Syn gospodarza - prostych ludzi po podstawowkach.
jkhb
0 #51 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycielijkhb 2020-11-05 17:20
Do # 45 dlaczego budowlaniec nie moze być nauczycielem bo nierozumiem MYślisz że budowlaniec nie da rady ukonczyć płatnych studiów ? Nie każdy budowlaniec nadaje się na nauczyciela i odwrotnie Już ktoś napisał że polska inteligencje zabili rodacy merkel i putina Zostały nieliczne osoby także trzeba kilku pokoleń zeby to odbudować. Bo ci co dziś maja wyższe wykształcenie to nawet nie są zaliczani do półinteligencji bo ta jest wrodzona a gdzie tu wrodzona jak 99 % to otomkowie wieśniaków i pegerósów
PIS-Janowy
-2 #50 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycieliPIS-Janowy 2020-11-05 16:15
$$$$$$$$ - to sa ci "wybitnie inteligentni". Sam kwiat! Prosze nbie krzyczec a podziwiać.
$$$$$$$$$
+5 #49 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycieli$$$$$$$$$ 2020-11-05 13:43
Kiedy wreszcie NFZ wezmie się za nierobów z przychodni rodzinnych?Zerw ać umowy z pseudo-medykami ,nie płacić za coś czego nie robią,a do czego są zobowiązani.Tch órze w białych kitlach.Do kasy to pierwsi-do pracy ich nie ma.Dlaczego sami nie zrezygnują?Gdzi e mają HONOR?Zakładać prywatne gabinety-i jak chcesz się chować-to się chowaj.A kasę z NFZ-do zwrotu.
Pis-Janowy
-4 #48 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycieliPis-Janowy 2020-11-05 12:51
Pan tadeusz- rozni sie - roonik cos produkuje, cos daje dla spoelczenstwa, makler na tym spoelczenstwie tylko zeruje. Jak wszystkie instytucje finnsowe. A takie proste pytanko do Janusza - kto jest bardsziej inteligentny - technik mechatronik, czy po automatyce,czy tez panienka po studiach wyzszych z politologi i uni europejskiej?
Realnie ...
+2 #47 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycieliRealnie ... 2020-11-05 12:47
Pan Tadeusz boli was nierówność jeśli chodzi o wykształcenie czy poziom inteligencji , tak? Natomiast z łatwością przychodzi wam stawianie kobiet w roli inkubatorów , a także usytuowanie w dole hierarchii jeśli chodzi o zapłatę za tę samą pracę i to samo stanowisko. Tu kobieta i mężczyzna już nie muszą być rowni i nie są takimi samymi ludźmi wg. męskich ustaleń, tak? Niestety różnice pomiędzy ludźmi w każdej sferze były, są i będą. Trzeba się z tym pogodzić lub nie.
pan Tadeusz
-3 #46 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycielipan Tadeusz 2020-11-05 10:01
Czym się różni uprawiający ziemie rolną i siewca zbóż od maklera giełdowego. otóż niczym. Jak jeden i drugi jest tylko człowiekiem. Po wpisach widzimy że wągrowieckie jak i podobne towarzystwo nie dorosło do naszych przodków, gdzie były matury, mała i duża, A wypominanie się że jeden jest tylko robotnikiem a kolejny z bożej łaski inteligentem, Wyrazy współczucia
Janusz6
+3 #45 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycieliJanusz6 2020-11-05 06:04
Juras z postu 34 Gdyby nie inteligenci, to do dziś latał byś na budowie z kamieniami, a nie cegłami, wciągał byś tę kamienie na sznurze, a nie płyty i cegły za pomocą dźwigu, orał byś pole patykiem, a siał za pomocą własnej ręki nabierając nią ziarno z płachty zawieszonej na szyi. Chleb ugniatał byś własnymi rękami i wypiekał go w piecu lub ognisku. Zamiast kurczaka z różna jadłbyś dziczyznę upolowaną przez siebie w lesie. Nie wspomnę, że chodził byś pieszo, a nie woził tyłek autem wymyślonym przez kogo? INTELIGENTA. Teraz rozumiesz, co oznacza fakt, że jedno i drudzy są potrzebni, więc schowaj swój jad i szanuj ludzi, Na marginesie, jednak mając rozum na karku szybciej i łatwiej można poradzić sobie w każdej dziedzinie, to fakt. Np. taki nauczyciel może pójść pracować na kasie, ale kasjer nauczycielem być nie może. Nauczyciel może pracować na budowie, budowlaniec nie może jednak być nauczycielem. Jednak jest różnica i to trzeba zaakceptować.
Ula
+8 #44 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycieliUla 2020-11-04 22:08
Eugeniusz jest jeszcze kilku potomków dawnej inteligencji. Jeśli chodzi o obecną inteligencję masz moja zgodę.
eugeniusz
-8 #43 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycielieugeniusz 2020-11-04 21:24
Prawdziwi inteligienci tego narodu zostali w większości wymordowani przez rodaków Merkel i Putina , także teraz trzeba pokoleń żeby to odbudować W Wrc mieszka półinteligencja po postkomunistach pochodząca z byłych pgr i okolicznych wsi widać to doskonale po wynikach wyborczych.
eko
-10 #42 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycielieko 2020-11-04 20:38
Jestem za tym aby elyta tego miasta czyli lokalna inteligencja była od plebsu w jakiś sposób oznaczona np. na czole napisać im jakie posiadają skróty przed nazwiskiem . Miejscowa elita nawet sto razy przewyzsza elite np Krakowa . np nachlany sędzia itd
Xyzx
+7 #41 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycieliXyzx 2020-11-04 20:27
Re #39 Mili to działa w dwie strony. Nikt nie wylewa tu pomyj na mniej wykształconych czy mniej inteligentnych, nie sypie wulgaryzmami. Tylko tłumaczy, że zawsze byli , są i będą jedni i drudzy, czego nie mogą zrozumieć mniej inteligentni. Dlaczego wylewacie wiadra pomyj na nauczycieli? Nauczyciel nie jest cudotwórcą i nigdy nie będzie jeśli dziecko nie ma predyspozycji do nauki, to cudów nie ma i mgr inżyniera profesora z niego nie zrobisz.
&_-_&_-
+8 #40 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycieli&_-_&_- 2020-11-04 20:21
Brak wykształcenia i inteligencji = brak kultury co widać po wpisach tych nie wykształconych.
Skoro uważasz, że wykształceni nie poradzili by sobie bez sklepów i nie mają wobec tego z nich korzystać, to ci mniej wykształceni jak poradzili by sobie na budowie i przy kasie w markecie, kopalni i innych ... jak by sobie poradzili nowoczesnych technologii wymyślonych przez tych z potencjałem w mózgu, a nie w mięśniach?
Mili
-6 #39 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycieliMili 2020-11-04 20:19
Żadne wykształcenie nie zrobi z chama pana pamiętajcie o tym. I to jest fakt! Szanuj ludzi jeśli chcesz żeby Ciebie szanowano.
Julas
+4 #38 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycieliJulas 2020-11-04 20:03
No niestety czy ktoś chce czy nie zawsze są bardziej i mniej inteligentni, a tłumaczenie swojej mniejszej inteligencji pasją do fryzjerstwa jest na poziomie niższej inteligencji. Z całym szacunkiem, to żadne wytłumaczenie. Kończę dyskusję.
dw
-7 #37 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycielidw 2020-11-04 19:54
Jeżeli ktoś jest tapicerem, szwaczką, kasjerką, fryzjerką, mechanikiem lub stolarzem to oznacza to, że jest mniej inteligentny, tylko dlatego, że nie ukończył wyższej uczelni?
Ich dzieci mają mieć piętno na czole, że ich rodzice nie mają wyższego wykształcenia, więc są głupi?
Tak z ciekawości, jeżeli fryzjerka czuje się zrealizowana zawodowo, bo lubi to co robi to powinna iść na studia, bo nie ma wyżu i powinna je zrobić, żeby uznali ją za mądrzejszą?
dw
-6 #36 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycielidw 2020-11-04 19:35
Skoro pieniądze są niepotrzebne, aby studiować to chyba trzeba się w mieście wojewódzkim urodzić i mieszkać. Zapytajcie się osób, które mają dzieci na studiach ile kosztuje wynajęcie pokoju, wyżywienie, dojazdy i "kieszonkowe" na dodatkowe wydatki. Oczywiście, zaraz się znajdzie taki co powie, że na swoje wydatki można dorobić, ale to zależy od kierunku i ilości zajęć oraz ich rozplanowania przez uczelnię. Poza tym rodzic i tak by dał, żeby nauką się zajmował, a nie pracy na siłę szukał.
Pis-Janowy
-10 #35 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycieliPis-Janowy 2020-11-04 18:05
Najlepszy jest tutaj ten inteligent Madry 1. Naukowe stwierdzenie inteligenta wagrwoeickiego - uwaga, uwaga - "..z dwóch inteligentów ZAWSZE wychodzi inteligentny człowiek" i dalej - "... z dwóch nieinteligentny ch ZAWSZE wychodzi nieinteligentny ..." Moze ty jestes inteligentny jakoś, ale o genetyce to wiesz tyle co Lempart o wychowaniu dziecka ...Naprawdę nie znasz idiotów ze zwiazku dwoch inteligentów ...? Ja takich na pęczki potrafię wskazać ...
juras
-9 #34 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycielijuras 2020-11-04 17:17
Inteligienci jakby nie ci po zawodówce to dziś byście mieszkali w szalasach i żarli własne gówno Jak wam przeszkadzają mniej wykształceni to wypierdalac z ze sklepów ulic itd które budowali czy też obsługują ci po zawodówce NIe każdy mia możliwośc dalszej nauki z różnych wzgledów a ilu z was by nawet matury nie zdało jakby nie kasa tatusia milicjanta esbka czy postkomunisty Ilu z was ma prace bo starzy pomogli Sami gówna się dorobiliście a teraz żal do tych co ciężko pracują Tylko wam w te zarozumiałe mordy napluć
gugiu
-6 #33 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycieligugiu 2020-11-04 17:04
Debil twiedzi że nie trzeba mić pieniedzy żeby studiować Debilu a koszty dojazdów , stancji itd to ty cepie opłacisz ?
Pis-Janowy
-10 #32 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycieliPis-Janowy 2020-11-04 14:06
Ktos z postu 29 - mógłbys to co napisałes ująć w mniej "inteligentny" sposób? Rozumiem, ze chcesz mnie obrazić - ale czy chodziło o coś takiego "nie dyskutuj z debilem bo ci sprowadzi do swojego poziomu i tam pokona"?
Pis-Janowy
-12 #31 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycieliPis-Janowy 2020-11-04 14:04
&&&&& - "Dzis nie trezba miec pieniedzy aby studiować" - i tym cytatem mozemy zamknąc wywody "inteligenta wagrowieckiego"
&&&$&&&&$$_
+9 #30 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycieli&&&$&&&&$$_ 2020-11-04 13:40
Do ....Dw....dziś każdy może się uczyć , od dawna nie ma wyżu demograficznego , a edukacja nawet ta na poziomie wyższym była i jest bezpłatna. Są oddziały zamiejscowe można uczyć się i pracować. Trzeba mieć też inteligencję, o czym tu wcześniej pisano. A priorytetem musi być nauką , a nie pieniądze. Tyle w temacie. Dziś nie potrzeba mieć pieniędzy by studiować. Nawet nie są wskazane płatne uczelnie, bo te nastawione są na biznes, a nie na naukę. Pozdrawiam inteligentnych.
Ktoś ...
+11 #29 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycieliKtoś ... 2020-11-04 13:35
Prostak zawsze będzie próbował zrównać cię do swojego poziomu, by znanymi sobie sposobami( bo więcej jego rozum nie ogarnie) mógł zniszczyć. Typowe dla ciebie i twoich trzech liter. Słowa kieruję do Janowego.
Mądry 1
+9 #28 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycieliMądry 1 2020-11-04 13:30
Z dwóch mało inteligentnych wychodzi zawsze mało inteligentny. Z dwóch inteligentów wychodzi zawsze inteligentny człowiek. Mylisz zachowania, charakter i osobowość człowieka, które nie są uzależnione od inteligencji. Nie dyskutuje więc prosty człowieku o czymś o czym nie masz zielonego pojęcia. Bóg poskąpił ci wiedzy w tym zakresie, dał ci za to cechę pieniactwa i podatność na manipulacje sekty.
Pis-Janowy
-14 #27 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycieliPis-Janowy 2020-11-04 12:56
&8sa - czytalas moj post 17? Czy wpierdalasz sie jak typowa przekupa z morda w rozmowe i wymądrzasz. Rodzice NIGDY nie gwarantuja ci mieszaniny "inteligentnych genów" Jesli twoi rodzie tacy byli to ty jestes dowodem, ze to tak nie działa. I odwrotnie - z dwoch, nie do konca inteligentnych rodziców moze powstac geniusz - takich przykładów jest mnóstwo. Doczytaj. A potem poczytaj post #26 - tutaj jest opisane 80% sukcesu. Srednio inteligentny czlowiek ktoremu stworzy sie warunki i zmotywuje, naga do pracy bedzie w koncu przebijał inteligencja super zdolnego gościa, ktory nic nie robił aby sie jakos rozwijać. A do tego często dochodzi alkohol, narkotyki (jakze często w tych tzw. inteligenckich rodzinach) i mamy przyglupa niemalże ...
dw
-9 #26 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycielidw 2020-11-04 11:16
Niestety, ale nie każdy mógł sobie pozwolić na uzyskanie wyższego wykształcenia. Nie ma tu nic do rzeczy czy się dobrze uczył czy też nie, czy nauka przychodziła mu z trudem czy z lekkością. Bywa, że rodzice nie dali dziecku szansy na ukończenie innej szkoły, niż zawodowa, więc nie krytykowałabym osób, które mają wykształcenie zawodowe, jako gorsze. Czasami są to względy ekonomiczne, bo kilkoro dzieci w domu i żeby jak najszybciej do pracy poszły i na siebie zarabiały. Wtedy nikt nie bierze pod uwagę czy dziecko ma predyspozycje do dalszej nauki. Bywa i tak, że rodzice mają pieniądze, tylko im szkoda, żeby wydawać na edukację. Skoro dziecko pójdzie do liceum to konieczna będzie dalsza nauka, bo nie będzie mieć zawodu. Co do niektórych tak wybitnie podkreślających swoje wykształcenie, czasami magister przed nazwiskiem nie pomoże, bo i tak z niego dupa wołowa.
Amanda Carmen Dżon
+12 #25 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycieliAmanda Carmen Dżon 2020-11-04 10:51
Bob a ty ile klas ukończyłeś jako rodzic, że dzieciakowi z 3 klasy nie potrafisz wytłumaczyć zadania? To się nie dziw, po kimś to ma.
Czyciel
+12 #24 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycieliCzyciel 2020-11-04 07:48
Jak mi się zawsze chce śmiać, kiedy matka po zawodówce skarży się w kolejce swojej koleżance też po zawodówce, że jej dziecko ma wciąż problem z nauką i że na pewno nauczyciele uwzięli się na niego- nią. Wtóruje jej koleżanka, że na jej dziecko też, że uczyć nie potrafią .hahahahaha To ja pytam dlaczego mamusia i tatuś zakończyli edukację na zawodówce? Też nauczyciele się na nich zawzięli i uczyć nie potrafili, czy ich główka nie była w stanie pomieścić więcej wiadomości? Raczej a nawet w 100% to drugie
&8sa
+13 #23 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycieli&8sa 2020-11-04 07:37
Janowy Skłodowska i każdy inteligentny człowiek zawdzięcza rodzicom mieszaninę inteligentnych genów, reszta to praca własna. Inteligencji nie da się wypracować . Pokrętnie, bo pokrętnie ale sam wreszcie stwierdziłeś, że jeśli rodzice głupi, to niech nie wymaga, by dziecko było mądre. Mam nadzieje że wreszcie zrozumiałeś.
Pis-Janowy
-15 #22 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycieliPis-Janowy 2020-11-03 23:48
$$$ - Nabyta moze byc wiedza a inteligencje mozna wyćwiczyć. Jesli jestes inteligentniejs zy krócej siedzisz aby ja nabyć, cos zrozumiec. Mnie inteligentnemu przychodzi to trudniej. To fakt. ale z tego faktu wynika cos innego - ci inteligentniejs i są z reguły leniwsi, zarozumiali i mniej wytrwali. Nie zauwazyeles tego ? Inteligencja nie ćwiczona, nie używana nie zanika, tak ...? Gdzieś to wycztał takie madrości? Juz dawno stwierdzono, ze od wielu lat inteligencja wsrod ludzi jest w odwrocie ...
Inteligentny cwaniak - od razu wskazuje - tusk czy owsik - gdzoe zer tam zaraz nieuki sie znajdują. Albo ten - niedo[wpis niecenzuralny] licealista Wojewodzki ... Zbyt inteligentny aby sie uczyc był .. Rozumiesz na pewno.
Co do Sklodowskiej - nie pochodzila z takiej biednej rodziny - pochodziła jednak z wielodzietnej rodziny i byla tam najmlodsza. Dzis takie dziecko byloby na pewno wyskrobane przez kurwiszony z pizdami zamiast mózgów. A to, ze stała sie tym kim się stała ZAWDZIĘCZA TYLKO I WYŁĄCZNIE SWOIM RODZICOM (ojciec fizyk ktory od dziecka ja uczył) I SWOJEJ CIEZKIEJ PRACY. Sama inteligencja nie dałaby jej NIC!! Rozumie? Doczytac dokładniej a nie wymadrzac sie tutaj jak lesba lampert na wiecu czarownic.
$_$$_$_$$
+17 #21 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycieli$_$$_$_$$ 2020-11-03 22:52
PiS Janowy zanika wiedza, która nie jest utrwalana, a nie inteligencja. Coś słaby jesteś tej dziedzinie. Inteligencję się ma lub nie i ona nigdy nie zanika.
$_$$_$_$$
+17 #20 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycieli$_$$_$_$$ 2020-11-03 22:46
Inteligencja może być wrodzona lub nabyta. Nabyta na prywatnych pseudo uczelniach- ta się nie liczy zapewne o takiej wyćwiczonej pseudo inteligencji mówisz. Czasy, kiedy z rodzin nisko wykształconych wyrastali mądrzy , inteligentni ludzie już dawno minęły. Kiedyś nie każdy mógł się kształcić, dziś oświata, edukacja stoi otworem tyle, że chętnych, czyli tych z wrodzoną inteligencją jak na lekarstwo. Inteligencja nie gwarantuje bogactwa, sęk w tym, że inteligenci nie grzeszą zwykle pieniędzmi. Mylisz cwaniactwo z inteligencją, wszystko co się pomyliło mój drogi. Curie- Skłodowska była biedna materialnie a jej bogactwo czyli rozum, inteligencja i jej efekty służą wszystkim po dziś dzień. Zrozumiał szanowny pan czym jest inteligencja, a czym cwaniactwo?
Hahaha
+15 #19 czornekHahaha 2020-11-03 21:57
Nie takiego Czarnka przeżyliśmy! 😂😂😂
guciu
-15 #18 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycieliguciu 2020-11-03 20:57
Do # 16 Ty masz racje jeszcze w życiu nie słyszałem żeby inteligent po rodzcach siedział w więzieniu czy kogoś zabił czy okradł itd. Ci ludzie są wzorem do społeczeństwa i najlepiej jakby od małego ich od tego motłochu po zawodówce odłączyć. Najlepiej odrazu dać im tytuły hrabiostwie i niech się rozwijają. Takie małe pytanie Ty do jakiej kategori ludzi należysz ?
Pis-Janowy
-18 #17 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycieliPis-Janowy 2020-11-03 20:41
Frruuuu - nie zawsze inteligentni rodzice gwarantuja inteligentne dzieci. Doczytaj. Bardzo często nieinteligentni rodzice maja bardzo inteligentne dzieci. Doczytaj. O genetyce. Inteigencje mozna wycwiczyć. Doczytaj i rozejrzyj sie wokol. Inteligencja niecwiczona, nieuzywana zanika. Tak jak wszystko. Inteligencja sama nie gwarantuje ci nigdy, ze bedziesz bogaty czy mądry. Częściej własnie przecietniacy którzy potrafia byc wytrwali, osiągają większe sukcesy niz "inteligenci". Doczytaj.
Frrrfruuuu
+20 #16 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycieliFrrrfruuuu 2020-11-03 19:22
Inteligencję wysysa się z mlekiem matki. Na sto procent nie da jej się kupić, ani wytrenować. Systematyczny trening, czyli używanie go, opóźni tylko pojawienie się sklerozy lub zatrzyma na w miarę normalnym poziomie. Jednak niestety większość społeczeństwa , co jest obecnie bardzo widoczne poprzestało ten trening na gimnazjum i zecie , na rzecz intensywnego treningu mięśni, ot taki geniusz. Hahaha
Pis-Janowy
-26 #15 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycieliPis-Janowy 2020-11-03 19:00
Terra, Jasiu, Czyciel - wy zartujecie, twierdząc ze mozgu nie mozna wytrenować? Napiszcie, ze zartujecie... Ja po protu nie wiem co napisac na wasze rewelacje ... Do jakich wy szkól chodziliście? Do tych pewnie z ktorych ci nauczyciele tylko szukaja okazji do strajku czy podarcia mordy na procesji kurwiszonów. Nie ma innego wytlumaczenia na wasze rewelacje ...
Powtorsze jeszcze raz - genyu ci gowno dadza jesli ich nie oszlifujesz. Przecietny mozg dobrze wytrenowany (wyuczony, wycwiczony) będzie zawsze lepszy od tego "lepszego genetycznie" (cokolwiek to nie znaczy, a czym tak sie poslugujecie często) nieuzywanego. Koniec wywodu.
Taki drugi
+25 #14 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycieliTaki drugi 2020-11-03 17:48
Bob skup się na nauce swojego dzieciaka, a nie szukaniu winnych. Przecież rodzice są najlepszymi nauczycielami.
Taki jeden
+28 #13 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycieliTaki jeden 2020-11-03 17:37
Zanim będziesz miał jeden z drugim pretensje do nauczyciela, że twój dzieciak nie jest kumaty, to zadaj sobie pytanie i przypomnij sobie jak ciężko tobie wchodziło cokolwiek do mózgownicy, wtedy będziesz wiedział czyja to wina, że masz takie nie kumate dziecko. Z pustego w próżne nie nalejesz, choć byś stanął na uszach. Teraz kumasz?
Burak 7
+24 #12 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycieliBurak 7 2020-11-03 17:29
Więcej takich mądrych jak Janowy i potem jak jeden z drugim kasy na zmywaku się dorobił a skończył zete, to myśli, że kupi mądrość dzieciakowi stąd potem wymagania rodziców , a dzieciak w rozsypce, bo jego mózg nic nie ogarnia. Bo niby po kim miał odziedziczyć zdolności?
rufa
-22 #11 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycielirufa 2020-11-03 17:28
Dlaczego niektórzy myśżlą że ich prawo nieobowiązuje - viceburmistrz drze ryja na wiecu bez maseczku , policjamci nie widzą osób jadących na dachu samochodu , pani komendant udziela poparcia nielegalnie manifestującym . nauczyciele namawiają młodzierz i sami łamią przepisy antycovidowe , burmistrz też włóczy się po sądach . lekarze nie chcą leczyć bo oczekują pensji razy dwa To ja się pytam w jakim państwie jest tak że sa grupy bezkarnych idiotów .
Terrra
+24 #10 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycieliTerrra 2020-11-03 17:23
Trenowanie nic nie da jak geny nie takie jak yrzeba!. Wytrenować to sobie możesz w tylko w takim stopniu abyś zbyt szybko nie miał Alzheimera, nic poza tym . Geny nie te, to geniusza nie będzie.
JASIU
+27 #9 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycieliJASIU 2020-11-03 16:59
Słuchaj Janowy, żeby trenować mózg trzeba go najpierw posiadać.
Pis-Janowy
-27 #8 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycieliPis-Janowy 2020-11-03 15:05
Czyciel - czy was w tym wagrowcu sadzą czy jak - takich idiotów? Jasne, ze mozg mozna tak samo wytrenowac jak miesnie. Moze miec mozg geniusa ale jesli go nie bedziesz trenował to bedzie z tego tylko taka masa jak u ciebie. Ty tez pewnie po marketingu czy psychologi ...?
Czyciel
+18 #7 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycieliCzyciel 2020-11-03 14:27
Bob a ty zapłacisz nauczycielowi za pomoc słabszemu uczniowi? No ma kasy nie ma nauki. Zresztą jak jest słaby, to widocznie już taki będzie, mózgu nie da się napakowac tak jak mięśni i to powinniście zrozumieć. Są mądrzy i mniej mądrzy, tak było jest i będzie!
Pis-Janowy
-28 #6 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycieliPis-Janowy 2020-11-03 14:00
Janek56 - a jak nazwac szmaciarza ktory przerywa nauke dzieci bo chce 1000 zl na reke zaraz i na youtube wstawia piosenki i swiniach k krowach? A pozniej nie pracuje bo swirowirusa sie boi, ale gdy lazi po procesjach kurwiszonow aborcyjnych i wydziera jape wypierdalac (a moze do tego jeszcze uczni namawia jak owsik na swoich spędach) to juz si enie boi? Jak go nazwac? Nie ma takiego okreslenia - ale na pewno nie nauczyciel ... W pizdu z takim odpadami!! Mandat za brak maseczki - tak, tak - popieram, mandat za lamanie zasad przez debila krzyczącego na PIS - nie, nie - to walka o .... o co?? O mozliwosć skrobania si ena zadanie? Taki debil nauczyciel nawet nie rozumie, ze jak sie wszyscy beda skrobac na zadanie to robote straci ...
Janek56
+23 #5 MENJanek56 2020-11-03 12:43
Czy co niektórym PIS rozum odebrało. Każdy ma prawo do wolności i moze robic co uważa nie obrażając innych. Widocznie co nie którzy wolą zyć tak jak im PIS każe. Zastanówcie co piszecie. Zmienia sie czasy i to WY bedziecie osadzeni.
oooroo
+11 #4 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycielioooroo 2020-11-03 12:36
A Romanek nie ma o czym pisać. Swoją drogą brawo MEN. Jeśli to prawda zabrać się za politykowanie w szkołach i na fb.
Bob
-36 #3 RE: MEN zapowiada kary dla nauczycieliBob 2020-11-03 11:20
Popieram w 100 %. Dla słabszych uczniów czasu nie ma nauczyciel żeby wytłumaczyć to czego nie rozumie ale biegać po protestach owszem. Jeśli chodzi o protesty to dialog a nie siła i bezmyślne zachowanie w czasie pandemi. Wkrótce wszyscy zapłacimy za waszą głupotę.

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 501 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.