• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 1307

Zostań żołnierzem - wstąp do wojska

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Poznaniu zaprasza ochotników do odbycia przeszkolenia wojskowego, będącego pierwszym krokiem do zawodowej służby wojskowej.

Służba przygotowawcza to oferta dla osób z cywila, które dotychczas nie odbywały szkolenia wojskowego, a chciałyby je zrealizować w trybie ochotniczym.

Służbę przygotowawczą mogą pełnić zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Muszą być pełnoletni, niekarani za przestępstwo umyślne, posiadać obywatelstwo polskie, brak przeciwskazań zdrowotnych do pełnienia służby wojskowej oraz posiadać odpowiednie wykształcenie. W przypadku szkolenia na potrzeby korpusu szeregowych wymagane jest wykształcenie gimnazjalne lub ukończone osiem klas szkoły podstawowej.

W trakcie szkolenia żołnierze otrzymują: bezpłatne zakwaterowanie, wyżywienie, umundurowanie, opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz ulgowe przejazdy. Dodatkowo, w przypadku kształcenia w korpusie szeregowych otrzymują wynagrodzenie w wysokości 1233 zł, a po jego zakończeniu odprawę w wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę obowiązującą w 2021 roku, tj. ok. 2800 zł.

Aby zgłosić swój akces pełnienia służby wojskowej, wystarczy zarejestrować się na portalu rekrutacyjnym: www.zostanzolnierzem.pl lub złożyć wniosek o powołanie w Wojskowej Komedzie Uzupełnień w Poznaniu.

Kandydaci, którzy zadeklarują akces powołania do służby przygotowawczej, zostaną zaproszeni do Wojskowego Centrum Rekrutacji i w ciągu jednego dnia zrealizują wszystkie niezbędne formalności do powołania do czynnej służby wojskowej.

Jest to najkrótsza droga do zawodowej służby wojskowej. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego ☎️ 261 573 470.

Komentarze   

plutek
-3 #10 RE: Zostań żołnierzem - wstąp do wojskaplutek 2021-03-09 12:21
Stachu co do Kawaleri Powietrznej to akurat pierwszym dowódcą tej jednostki był mój były dowódca płk. Michalski
Stachu
+8 #9 RE: Zostań żołnierzem - wstąp do wojskaStachu 2021-03-09 03:41
Po wypowiedzi widzę że ten plutek to jakiś degenerat, najpewniej impotent i alkoholik. Internet wszystko przyjmie, każdy może sobie napisać, że był na przykład w kawalerii powietrznej.
Ja
+8 #8 Do monowskich debiliJa 2021-03-08 23:13
Strażnica WOP K********.(ale sobie ksywę wybrałeś. Plutek- najgorszy sort żołnieża w armii.)
plutek
-7 #7 RE: Zostań żołnierzem - wstąp do wojskaplutek 2021-03-08 22:04
JW 1696 kompania rozpoznawcza - lewackie cipy
PIS-Janowy
-10 #6 RE: Zostań żołnierzem - wstąp do wojskaPIS-Janowy 2021-03-08 20:22
Ja - fakty!! Czyste fakty!! O ile w takich sasednich RFN nie mialo sie szansy zrobic kariery bez wojskowego doswiadczenia to w PRL (w ktorym Wagrowiec wciaz tkwi) bylo punktem honoru do wojska nie isc i trafialy tam glownie dzieci z biednych rodzin, bez tzw. "wtykow" czy kasy na koperty. Wemy na ten przyklad prezydenta Kwacha - on nigdy w zyciu onucy nie powachal - stary (rsyjski zyd, pulkownik NKWD) postaral sie o to. A tutaj kilku ocenek ze studiow Kwacha rosyjskich:"...Na wspomnianym dyplomie (patrz poniżej) uzyskuje następujące oceny: * historia Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego - celująco; * komunizm naukowy - celująco; * ateizm naukowy - celująco; * ekonomia polityczna - celująco; * stosunki międzynarodowe - dobry; * ekonomia radziecka - celująco; * prawo radzieckie - celująco; * logika - dobry; * podstawy dziennikarstwa - dostateczny..." Niezle co? A teraz najwiekszy demokrata III RP, he, he, he ..
A kurwiszony w Warszafce wciaz blokuja ruch , miasto sparalizowany a macice bawia sie jak nigdy. Tak po zastanowieniu sie, mysle, ze najlepsym co mozna by zrobic tam tera to wycofac policje ta "faszystowka". Mysle, ze ludzie sami by z tymio odchylami porzadek zrobili .
Ja
+9 #5 Do pic-janowyJa 2021-03-08 19:55
Ale ty masz na********ne w tej łepetynie !Lecz się chłopie!
PIS-Janowy
-13 #4 RE: Zostań żołnierzem - wstąp do wojskaPIS-Janowy 2021-03-08 18:48
Ja - napislaem, z wiochy jestem a tacy nie mieli sznas aby uniknac wojska. Tgeo z fala i prysznicem raz w tygodniu w sobote ...
I nie widzialem tam synkow milicjantow czy innych "prominentnych" osob PRL-u. Jestem pewnei na 100% , ze taki Golem, syn ubdeka tez w wosjku nie byl. bo gdyby byl to nigdy w zyciu nie pisalby bzdur o bieganiu w dzinsach ... nigdy nie napisze tgeo facet ktory musial byc w przepoconym, zakurzonym mundurze prze kilka dni czy nie zdejmowal butow przez 3 dni ...
Ja
+7 #3 Do pic i plutekJa 2021-03-08 18:35
A wy cwaniaczki byliście w wojsku???
plutek
-10 #2 RE: Zostań żołnierzem - wstąp do wojskaplutek 2021-03-08 17:09
Pis Janowy masz racje te lewackie cipy to by musiały z mamusią iść do koszar .
PIS-Janowy
-14 #1 RE: Zostań żołnierzem - wstąp do wojskaPIS-Janowy 2021-03-08 15:21
A dla kogo ta oferta? Dla teczowych chlopcow w rurkach i odkrytych kostakach przy -10 stopni? czy takich golemow jezdzacych w rajtuzach na rowerkach po sciezkach rowerowych? Przeciez w wojsku mozna sie spocic a nie zawse w lesie prysznic stoi ... W smierdzacym mundurze chodzic kilka dni?

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.