• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 3071

Kolejni samorządowcy otrzymują groźby pozbawienia życia

Nie tylko burmistrz Wągrowca otrzymał maila z pogróżkami. Staroście pilskiemu grożą śmiercią w piecu gazowym, nazywają go "śmieciem i Żydem".

Wczoraj informowaliśmy o mailu, jakiego dostał burmistrz Jarosław Berendt. Więcej TUTAJ. Jak się okazuje, nie tylko włodarz Wągrowca otrzymuje groźby pozbawienia życia.

W niedzielę 21 listopada maila otrzymał starosta pilski Eligiusza Komorowski.

- Coraz śmielej poczynają sobie ci, których jedynym argumentem jest zastraszanie i kierowanie gróźb karalnych. Mając nadzieję, że ukryją się pod fikcyjnymi nazwiskami czy skrzynkami mailowymi założonymi na takie okazje, jeszcze mocniej artykułują swoje niezadowolenie i złość. Niejednokrotnie tylko i wyłącznie dla zasady. Często również z politycznych inspiracji. W życiu samorządowym bywa bowiem też tak, że im więcej i skuteczniej pracujesz, tym bardziej przeszkadzasz przeciwnikom politycznym, co jest niezrozumiałe w wypadku kiedy jest się starostą bezpartyjnym. Ataki paniki mają jednak bardzo różne objawy i są motywowane bardzo niezdrowymi emocjami. To jeden z ostatnich takich przykładów. Skala brutalności tej wiadomości nie pozostawia mi zbyt wielkiego wyboru i nie pozwala przejść obok takiego czynu obojętnie — tłumaczy Eligiusz Komarowski, starosta pilski.


 

Komentarze   

Tzeentch
+6 #11 RE: Kolejni samorządowcy otrzymują groźby pozbawienia życiaTzeentch 2021-11-24 12:53
Panie Sigmar, akurat ten nasz herb to projekt sanacyjny, komuchy zabrały tylko korone i żółtą ramke wokół tarczy
Sigmar
+6 #10 RE: Kolejni samorządowcy otrzymują groźby pozbawienia życiaSigmar 2021-11-24 08:22
Pseudo patrioci, którzy udają prawilnych ludzi, chcą walczyć o kraj, epatują barwami narodowymi, noszą koszulki z PW 44 a nie wiedzą nawet kiedy powstanie wybuchło, koszulki z orłem, którego to godło zaprojektowane podczas ich znienawidzonej komuny na którą plują ba większość z nich nie zna nawet całego hymnu, w przypadku wojny większość z nich pierwsza zwiała by do Niemiec.
Vytrofgd
+7 #9 RE: Kolejni samorządowcy otrzymują groźby pozbawienia życiaVytrofgd 2021-11-24 06:46
Pandemia , izolacja i inne ujawniły jaki ogrom społeczeństwa, głownie mężczyzn ma problem z równowagą emocjonalną. To zapewne ci sami, ktorzy kiedys w szkole mieli problemy z nauka, z dostosowaniem się do norm i zasad , to ci sami z ktorymi kiedyś rodzice mieli same problemy, a ktorzy przepychani byli z klasy do klasy, by wreszcie opścili szkołę. Teraz w sytuacji trudnej znowu wychodzą z nich demony drzemiące w głowach. A wszystko byłoby dobrze, gdyby w porę byli leczeni, a naukę ukończyli w specjałce lub zakładzie dla zdemoralizowanej młodzieży. Teraz wystarczy tylko pomyśleć co będzie się dzialo za kilka lat, kiedy ci wszyscy z licznymi zaburzeniami zwłaszcza zachowania i innymi, w ogóle nie leczone, przez rodziców wypierana choroba psych., przetrzymywani w szkołach dla normalnych i jakoś je ukończą i wkroczą na rynek pracy. Co to będzie się działo!!!! Strach żyć.
GOLEM
+5 #8 RE: Kolejni samorządowcy otrzymują groźby pozbawienia życiaGOLEM 2021-11-24 04:29
PIS-Janowy, wszelkie pogróżki pod adresem burmistrza, czyli osobą, zarządzającym naszym miastem, to poważne zagrożenie ze strony takich głąbów jak ty i tobie podobnie myślących. To nie są żarty, o czym świadczy śmierć Pawła Adamowicza, byłego już prezydenta miasta Gdańsk.
Gdyby brednie wyznawców PISdzielców, miały prawdziwy przekaz, to nikt, z waszych wyznawców, nie odważył by się obrażać osoby zmarłej, jak również jej rodziny. Wyznawcy PISdzielców, nie zważają na to, kto jest osobą zmarła, a tym bardziej na ich rodzinę. Nie mają szacunku do osób zmarłych, a więc nie będą mieć szacunku dla na osób żyjących, a tym bardziej dla nas jako osób, które będą umierać i nas nie będzie. Ja dziękuję, za taką PISdwo.tą pamięć tych troglodytów, którzy nie mają szacunku dla ludzi.
Jedyne na co im zależy, to ich własny interes i zasobność ich własnego portfela. Kłamstwa, kłamstwa i jeszcze raz kłamstwa, to jest przekaz PIS-Janowy i jemu podobni!!!!!
GOLEM
+8 #7 RE: Kolejni samorządowcy otrzymują groźby pozbawienia życiaGOLEM 2021-11-24 04:20
PIS-Janowy od tego twojego Ha Ha Ha, już się nie dobrze robi!!! Tacy ignoranci jak ty, doprowadzają do tragedii, swoim ignoranctwem. Dość już tej waszej wioch w stylu PISdzielców. Możesz się śmiać i szydzić, ale kiedy dojdzie do tragedi, to takie głąby jak ty, nagle schowacie gęby, tylko po to, żeby znowu wieszczyć teorie spiskowe na temat opozycji i innych wrogów Polski.
PISdzielce zbudowały swój elektorat, na walce z jakimś tam wrogiem. Wcześniej tym wrogiem była opozycja, teraz to są migranci, a kolejni to będą zapewne ci, którzy chcieli tym migrantom pomagać i nie mają żadnego programu. Kto tobie głąbie wmówił. że opozycja nie ma programu? Chcesz go usłyszeć?! To zacznij czytać, a nie sprzedawać kłamstwa i brednie!!!! Problem w tym, że tych, których wspierasz swoim głosem, zostaną rozliczeni za swoje kłamstwa i malwersacje finansowe.
Tobie głąbie, reżimowe media, już teraz wmawiają, że program obecnej opozycji, to rozliczenie PISdzielców. Tych złodziejii i oszustów rozliczy historia. Zapewne nikt nie będzie czekał na ocenę tej historii. Złodziejje z organizacji PISdzielców i Solidarnej Polski, odpowiedzą za swoje kłamstwa, brednie i malwerasacje finansowe. Problem w tym, że będą ci oszuści sfałszować wybory, aby uniknąć wszelkiej odpowiedzialności prawnej. Odpowiedzą przed prawem Państwa, które niby reformowali, a jak się okaże, naginali prawo do własnych potrzeb wynikających z własnego interesu i interesu rządzących. Tak rządzi mafia. Czyżby Polską rządziła mafia polityczna PISdzielców?!?!?!
Do PIS Janowy
+6 #6 RE: Kolejni samorządowcy otrzymują groźby pozbawienia życiaDo PIS Janowy 2021-11-23 22:25
Należy żałować, że nie "bawi" cię tak wykorzystywanie przez ciebie każdej śmierci do propagandy antyszczepionkowiej tak jak publikacji w Interii o groźbach wobec burmistrza. Agresja plaskoziemcow jest powszechnie znana. Wystarczy popatrzeć jak się zachowują gdy prosi się ich a założenie maseczki w sklepie. Agresja także fizyczna.
Ale cóż ? Kasa, kasa, kasa dla takich ruskich trolli jak ty
zico
+4 #5 RE: Kolejni samorządowcy otrzymują groźby pozbawienia życiazico 2021-11-23 21:17
Mnie co miesiąc szantażuje vectra że odetną mi usługę jak im nie zapłace . Gdzie mogę to zgłosić ?
PIS Janowy
-9 #4 RE: Kolejni samorządowcy otrzymują groźby pozbawienia życiaPIS Janowy 2021-11-23 21:14
Ha, ha, ha, ha - zobaczcie tylko - mail do burmistrza slynny na cala Polske !!Ha, ha, ha!! Na pierwszej stronie Interii. Oczywiscie wykorzystany jako bat na tych co do maja watpiwoscui do szczepien i czuja sie patriotami.
A nie mowilem? Spojrzcie sobie na moj komentarz z wczoraj - stalo sie dokladnie jak przewidzialem. Troche sie zyje jednak ...
Tepa, nachalna i prostacka prowokacja srodowiska lewacko-teczowych. Tak na poziomie DO PIS Janowego cy innych wypierdkow tutaj sie podszywajacych pode mnie. Na 100%.
I co? Myslicie, ze tego piszacego maile znajda? Zapomnijcie! Trezba byc tak tepym jak DO PIS Janowy aby w to uwierzyc. Ale gowno przyklejone do przeciwnikow masowych szczepien zostanie na dlugo w bankach ...
Do PIS Janowy
+11 #3 RE: Kolejni samorządowcy otrzymują groźby pozbawienia życiaDo PIS Janowy 2021-11-23 20:14
Teraz każdy wypadek samochodowy będzie następstwem szczepienia? Tobie PISJanowy styki zwarli ze strachu przed mieszkańcami Gołańczy 😊
R2D2
+11 #2 RE: Kolejni samorządowcy otrzymują groźby pozbawienia życiaR2D2 2021-11-23 19:52
Szympansom, które rozsyłają te groźby trzeba doj*bać mocno,zaraz po zmianie władzy na demokratyczną.
Za rządów PIS wszystko parszywieje a bandytów nazywa się patriotami.
PIS Janowy
-20 #1 RE: Kolejni samorządowcy otrzymują groźby pozbawienia życiaPIS Janowy 2021-11-23 19:32
Oni beda kazdy spam zglaszac na policje...? Widac, ze zbyt zajeci praca nasi wlodarzy nie sa skoro takimi pierdolami (ktore kazdy srednio rozsadny czloweik zaraz do kosza by wyrzucil) sie zajmuja. Ile oni sa tymi "politykami"? Rok czy pol, ze taka cienka skorke maja ...? Z tego co wiem to im sie placi ciezka kase za to aby byli odporni na takie maile ? Jak dziewczynki z przedszkola czy jakies jahiiry ....

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.