• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 1387

MPWiK Wągrowiec wznawia odczyty wodomierzy

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wągrowcu informuje, że od poniedziałku 18 stycznia 2021 r. wznawia odczyty wodomierzy, a faktury będą wystawiane na podstawie faktycznych zużyć.

W przypadku nagłego zwiększenia liczby zakażeń koronawirusem SARS-coV-2 spółka będzie zmuszona wrócić do wystawiania rachunków na podstawie średnich zużyć, o czym będziemy informować w osobnych komunikatach.

Pracownicy MPWiK zobowiązani są do przestrzegania najwyższych norm sanitarnych w celu uniknięcia zakażenia siebie lub osób trzecich. Jednocześnie MPWiK apeluje o odpowiedzialne zachowanie swoich klientów i informowanie inkasentów w przypadku przebywania na kwarantannie.

Komentarze   

Chce spokojnie spać
+5 #13 PSIARZEChce spokojnie spać 2021-01-19 06:43
A ja nie jaże dlaczego spółdzielnia pod wybranym blokiem w którym na parterze mieszka kumpel pracownika spółdzielni lub sam pracownik wzdłuż jednego bloku ustawia sobie płotek i sądzi wyszukane drzewka i roślinki, by nikt nie przeszkadzał mu włażąc z kiejtrami na trawnik pod okna, podczas gdy pod innymi nie ma nawet jednego kwiatka czy małego drzewka, nie wspomnę o ogrodzeniu trawnika pod oknami żeby psiarze nie robili sobie kibelka pod oknami i nie gromadzili się o 5 rano pieprząc o swoich czworonogach, nie dając spać ludziom . Opamiętać się psiarze, trawnik pod oknami jest po to, byś tam ty i twój kiejter nie właził, a tym bardziej nie bredził pod cudzymi oknami!
Jolantaanta
+5 #12 RE: MPWiK Wągrowiec wznawia odczyty wodomierzyJolantaanta 2021-01-19 06:31
Liczniki w domu, każdy dba o swój budżet , racjonalnie zużywając wodę, a przychodzi np.lato i nie ma mnie 2 miesiące w domu, a okazuje się, że opłata za wodę taka sama. Pytam jakim prawem i dlaczego dozorca podlewa sobie kwiatki, drzewka, które posadził sobie pod oknami sąsiad działkowicz wodą z bloku w którym nawet nie mieszka ten człowiek? Dlaczego wszyscy mają płacić za to, że ktoś zrobił sobie pod oknami ogródek? Skoro to to tego pana, pani, to niech podlewa wodą ze swojego mieszkania, prawda? To nie czasy komuny drogi dozorców, że kumplowi robi się dobrze na koszt wszystkich!
Zennnek
+3 #11 RE: MPWiK Wągrowiec wznawia odczyty wodomierzyZennnek 2021-01-19 06:19
Nie rozumiem jednego. Liczniki odczytywane zdalnie, a przed odczytem informacja na tablicy , że dnia tego i tego będą przeprowadzane odczyty. Na kilka dni przed takim odczytem u co bardziej" zapobiegliwych" czytaj oszustów słychać było przykręcanie, kręcenie, manipulacje przy rurach doprowadzającyc h wodę. O co chodziło?
Krystyna
+9 #10 ŚmieciKrystyna 2021-01-18 23:06
A o planowanej kolejnej podwyżce ceny za śmieci na portalu cicho sza....
olaf
+6 #9 RE: MPWiK Wągrowiec wznawia odczyty wodomierzyolaf 2021-01-18 18:27
Krycha ja też tego nie jarze . Spółdzielnia z Naszej kasy co kilka lat wymiewnia liczniki bo wyszła legalizacja a my i tak płacimy inaczej . Pani Prezes po co wyajecie nasze pieniadze na nowe liczniki skoro płacimy inaczej . Może czas ruszyć dupe i sprawdzić gdzie wam woda ucieka a nie że za wasze nieróbstwo płacimy my . Czas się obudzić to nie czasy komuny że czerwony prezes spółdzielni to czuł się tak mocny jak 1 sekretarz pzpr . Gdzie jest rada nadzorcza czy już oślepli i nic nie widzą -też uszcie dupy i sprawujcie nadzór nad tą partyzantką
Krycha
+5 #8 RE: MPWiK Wągrowiec wznawia odczyty wodomierzyKrycha 2021-01-18 17:47
Wodociągi odczytywały już wcześniej z licznikow wodomierzy a spółdzielnia mieszkaniowa doliczala co miesiąc dopłatę do czynszu za wodę, było to około kilku zł miesięcznie ale przeliczając na liczbę mieszkań to była astronomiczną kwota, pytam jakim prawem? Doliczli do czynszu za wodę skoro wodo iagi pobierały już opłatę?
zyguś
0 #7 RE: MPWiK Wągrowiec wznawia odczyty wodomierzyzyguś 2021-01-17 14:41
AS nie pij tyle gdzie ja napisałem coś o odczytach - napisałem o niepoprawnym montażu nowych liczników i o kapiacej przezto wodzie w pionach i braku nadzoru ze strony soółdzielni nad podwykonawcami .
AS
-12 #6 SMAS 2021-01-17 14:06
Pewnie chodzi tylko o domy prywatne. Spółdzielcze mieszkania odczytywane są w inny sposób.
zyguś
+4 #5 RE: MPWiK Wągrowiec wznawia odczyty wodomierzyzyguś 2021-01-17 13:12
Nie tak dawno firma zatrudniona przez Spółdzielnie Mieszkaniową w Wrc wymieniała liczniki wody i stąd moje pytanie - dlaczego nikt ze spółdzielni nie sprawdził wykonania tej pracy . Mieszkam na parterze i u mnie w pionie gdzie są liczniki kapie woda która przed wymianą nie kapała . Myśle że któryś sąsiad z góry ma wadliwie zamontowany licznik ale że niemam żyłki ormowca to nie bede chodził po moieszkaniach i to sprawdzał . Pani prezes czy jak pani ze swojej kieszeni zleca prace to też pani nie sprawdza jakości wykonania ? Czas zacząć szanować pieniądze spółdzielców .
fikus
+1 #4 RE: MPWiK Wągrowiec wznawia odczyty wodomierzyfikus 2021-01-16 20:59
Szykują potężną podwyżke to zaczynają spisywać wodomierze . Teraz słono zapłacimy za rozbudowe oczyszczalni .
PIS-Janowy
-7 #3 RE: MPWiK Wągrowiec wznawia odczyty wodomierzyPIS-Janowy 2021-01-15 20:00
kinia - sptaj sie golema czy jakiegos innego klona wagrwieckiego ktory podszyl sie pode nie w poscie #1 ...
kinia
+1 #2 RE: MPWiK Wągrowiec wznawia odczyty wodomierzykinia 2021-01-15 19:53
Pis Janowy - pan Berent to kto ?
PiS-Janowy
-4 #1 RE: MPWiK Wągrowiec wznawia odczyty wodomierzyPiS-Janowy 2021-01-15 13:09
Mówcie co chcecie ale ja zawsze będę powtarzał, że Pan Berendt jest odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku.

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 501 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.