• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 2908

Protesty w Wągrowcu i Damasławku już w tym tygodniu

W tym tygodniu w powiecie wągrowieckim odbędą się trzy protesty. Mieszkańcy powiatu wyrażą swój sprzeciw w sprawie decyzji Trybunału Konstytucyjnego.

Protesty przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego, który zakazał przerywania ciąży w przypadku ciężkiego uszkodzenia płodu, odbywają się w całym kraju.

Mieszkańcy powiatu wągrowieckiego również nie pozostają obojętne. W tym tygodniu zaplanowano 2 marsze w Wągrowcu i jeden w Damasławku.

🔸 28 października (środa), godzina 19:00 - "Pogrzeb praw kobiet" - Rynek w Wągrowcu;
🔸 30 października (piątek), godzina 17:00 - "Chcemy wyboru" - Rynek w Damasławku;
🔸 31 października (sobota), godz. 18:00 - "Spacer w imię praw kobiet" - Rynek w Wągrowcu.

Komentarze   

Pis-Janowy
-1 #71 RE: Protesty w Wągrowcu i Damasławku już w tym tygodniuPis-Janowy 2020-11-02 23:26
Pani mgr - przepraszam, ale wydaje mi sie,ze gdybym do jakiegokolwiek murzyna powiedział - "ty murzynie" to on by tylko oczy wybałuszył i tyle ...bo by mnie po prostu nie zrozumiał ... Nie sadzi pani? To jak ja go moge obrazić używając swojego języka? Moze pani to wytłumaczyć? Mnie w szkole uczono, ze murzyn oznacza czlowieka o ciemnej skorze - na wydziale kanonicznym inaczej cos było? Czy moze jacyś "eksperci" stwierdzili nagle, ze jest to obrażliwe? Znajac te bełkoczące, humanistyczne pały to możliwe ... czyzbym musiła zakazać córce mówic bajkę "Murzynek Bambo", zeby jakiegoś przechodzącego murzynka , tfu!, człowieka o ciemnej skórze nie obrazić...? A czy nie czuje sie pani obrazana kiedy mówią o Pani Polka? Przeciez mówi się np. "pijany jak Polak" - prawda. Moze "eksperci" tez uznają ten wyraz za potencjalnie obrazliwy , tak jak to jest w przypadku murzyna? Dobra
- nie bede mówił murzyn - bede uzywał czarny - pasuje pani? A w czarnego wikinga pani wierzy tez - powieczka nie drgnie jak taki "poprawny" film zobaczy? Nic a nic?
Pani magister inżyni
-2 #70 RE: Protesty w Wągrowcu i Damasławku już w tym tygodniuPani magister inżyni 2020-11-02 21:52
Drgnęła proszę pana. Takie osoby nazywam czarnoskórymi. Nie nie stosuję nazewnictwa uwłaczającego godności człowieka. Murzyn kojarzy się z niewolnictwem, o czym powinien pan wiedzieć mając w niku trzy dodatkowe litery.
Pis-Janowy
-1 #69 RE: Protesty w Wągrowcu i Damasławku już w tym tygodniuPis-Janowy 2020-11-02 21:07
Aaa .. rozumiem pani mgr inz. Z ciekawości - słyszałem, ze hasłem nowoczesnych macic XXL wieku w Polsce jest "Bog, honor, aborcja" - w Wagrowcu mlode i postepowe tez taki sztandar na dniach beda nieść? A czy pani tez wierzy ze jedną z krolowa Anglii, Henryka VII była murzynka? I achilles byl tez murzynem ...? Bo tak teraz POprawność polityczna kaze wierzyć (takie filmy się kręci)- podejrzewam, ze taka "jeuropejska" dama jak pani tez to łyknie ...Albo Swietego Mikołaja murzyna czy murzyna elfa (jak w wiedżminie ostatnim) ... Bo moja zona prostaczka gdy zobaczyła elfa-murzyna to mało sie nie zakrztusiła ze smiechu. Pani pewnie nawet powieka nie drgnęła w poparciu tej "postepowości". ..?
Pani magister inżyni
+2 #68 RE: Protesty w Wągrowcu i Damasławku już w tym tygodniuPani magister inżyni 2020-11-02 20:22
Prawo kanoniczne. Hahahaha
Pis-Janowy
0 #67 RE: Protesty w Wągrowcu i Damasławku już w tym tygodniuPis-Janowy 2020-11-02 20:03
Oooo! Pani mgr inzynier? Witam kolezankę po fachu serdecznie! Rodzynki na polibudzie! Specjalizacja.. .?
Pani magister inżyni
+3 #66 RE: Protesty w Wągrowcu i Damasławku już w tym tygodniuPani magister inżyni 2020-11-02 18:25
Janowy dla ciebie i wielu tobie podobnych im głupsza kobieta i nieporadna tym lepsza do dawania ..... wiadomo czego. Takich w XXL wieku że świeczką szukać. Chyba, że na wiosnę zabitej dechami lub jeśli masz dużo kasy to znajdziesz też taką. Hahahaha
PIS-Janowy
-3 #65 RE: Protesty w Wągrowcu i Damasławku już w tym tygodniuPIS-Janowy 2020-11-02 12:32
Kolejny przyklad (z wielu) oszalenia wściekłych macic)" z wczoraj: Na krzyżu znajdującym się na Cmentarzu Ofiar Hitleryzmu w Gdańsku-Zaspie pomalowano białą farbą napisy "Piekło kobiet", "Zabij księdza" oraz "J...ć PiS"...."
To jest tzw. jezyk milosci tych protestujacych kurwiszonow. Moze jakies autorytety moralne sie wypowiedza na temat "hejtu"? Ciekawi mnie jak te szmaciarze uzasadnią, ze slowa zabij księdza to nie mowa nienawiści a "wyrazanie swojej opini" (jak w przypadku zula owsika)?
PIS-Janowy
-3 #64 RE: Protesty w Wągrowcu i Damasławku już w tym tygodniuPIS-Janowy 2020-11-02 12:10
K-kobieta - ty powinnas w niku wpisac sobie kurwa-kobieta. Od razu byloby jasne kto pisz. Twierdzisz, z kobiety ktore maja rodziny i dzieci i są na utrzymaniu męzą są nieszczęśliwe? Ze to szmaty co sie aborcjonowaly aby same się utrzymywać to krynice mądrości i szczęścia? Zapewniam cię - jest akurat zupelnie odwrotnie. Zobacz sobie jaka "szczęśliwa" jest ta wasza Lemart, czy Szczuka czy inne fedministyczne niedrorozwoje - współczułbym im ale nie zasługują na to. Bądż milsza - to jakis facet tez cię przygarnie, nie daj sie oglupic tym chorym matronom feministycznym, ktore chca aby więcej kobiet bylo tak nieszczesliwych jak one. Chcesz walczyc przeciw naturze? Probuj - powodzenia - tylko nie obudz sie za póżno i nie wyj pozno o in vitro.
#Niewyksztalocne, nieporadne, uposledzone matki i zony#.... Ale kochane przez nas i uwielbiane!! Takie jak ty to wlasnie odpad, odrzut chory. Zmien sie bo na razie jestes najgorszym co moze spotkac normalny , powtarzam - NORMALNY facet ( a nie Biedron czy Szpak - bo takich widze podziwiasz).
K- kobieta
-1 #63 RE: Protesty w Wągrowcu i Damasławku już w tym tygodniuK- kobieta 2020-11-02 11:15
Strajku nie popierają utrzymanki swoich facetów. Niewykształcone , nieporadne, upośledzone kobiety bez własnego ja czyli bez własnej tożsamości. Zniewolone nieszczęśliwe biedne kobiety. Mamy XXI wiek drogie panie nie średniowiecze!! !
Mikołaj
-3 #62 obalanie rząduMikołaj 2020-11-02 10:25
Co wy chcecie obalać ja głosowałem na PIS aby zaostrzył prawo Aborcyjne i nie jest sam zapraszam do urn podczas wyborów a nie takie cos co jest na ulicy, my mamy dzieci które muszą tego słuchać. Obalić rząd można jak naród go już nie chce a ja idę o zakład że dziś pis również wygrałby wybory także poczekajcie do wyborów bo to nie jest tak, że Polacy was popierają tylko ich część i tez może zmieńcie nazwę na strajk pewnej grupy kobiet a nie wszystkich kobiet moja żona teściowa i wiele kobiet, które znam wcale was nie popiera i nie życzą sobie abyście urządzały takie szopki w ich imieniu.
Pawełł
+2 #61 Czy dziecko czy nie ?Pawełł 2020-11-02 10:25
Jak ustalić kiedy to już dziecko ? Jeden powie po 3 miesiącu inny jak serce będzie biło inny jak ukształtuje się układ nerwowy itd. Co będziemy patrzeć przez przyrządy i po 3 miesiącach 3 dniach i 3 godzinach w 3 minucie 33 sekundy hura to już dziecka sekundę temu to był płód, ale w tą jedną sekundę stał się dzieckiem lekarz poszedł do toalety wraca o sorry to już dziecko nie mogę usunąć spóźniałem się minutę. Prawda jest taka nie da się tego ustalić trzeba przyjąć, że od początku czyli od poczęcia czyli od momentu w którym każdy z nas startował. Życie poczęte = dziecko = człowiek. A co stoi za słowem aborcja = zabijanie człowieka we wczesnym jego stadium rozwoju. Co z prawami tych dzieci co z prawami ojców? Dajcie spokój rozmawiajmy o opiece w trudnych przypadkach nie o zabijaniu.
Piotrek
-4 #60 Bóg patrzyPiotrek 2020-11-02 10:24
Jeżeli naród odchodzi od Boga na naród spada wielkie cierpienie i ucisk, historycznie udokumentowane np. naród Izrael. Bóg posłał Jezusa, Jezus założył kościół, który jest dziś atakowany. Aborcja to jest cos co pochodzi o demona wiem bo na egzorcyzmach przy których byłem osobiście demon sam to wykrzyczał. Bóg jest Bogiem życia nie zabijania czy usuwania. To co tu napisałem to może jest dla ciebie Matrix ale uwierz, mi to ty żyjesz w Matrixie jeżeli popierasz marsz kobiet dodam pewnej grupy kobiet. Ja kiedyś też podobnie myślałem, ale się myliłem Bóg istnieje i nie pozwoli się obrażać w nieskończoność.
Milusiński
-1 #59 RE: Protesty w Wągrowcu i Damasławku już w tym tygodniuMilusiński 2020-10-29 11:39
Może mamusie i tatusiowie, babcie i dziadkowie zamiast krzyczeć zajęliby się:
a/ wychowaniem dzieci aby nie obrzucały czegoś lub kogoś np. jajkami lub nie strzelały z wiatrówek do okien,
b/zainteresowali się tym co mówią politycy - przecież PIS i prezydent Andrzej Duda nie ukrywali, że są zwolennikami ograniczenia możliwości aborcji.
PS. PIS Janowy co cię obchodzi czy ktoś lubi naturalnie czy woli coś między nogami na baterie? Nie twój biznes
Do Janusek
+3 #58 RE: Protesty w Wągrowcu i Damasławku już w tym tygodniuDo Janusek 2020-10-29 09:03
To akurat nie ta pani. :lol:
Janusek
-5 #57 RE: Protesty w Wągrowcu i Damasławku już w tym tygodniuJanusek 2020-10-29 07:18
A kto był inicjatorem pani z żninskiego domu kultury?
Dość
+7 #56 RE: Protesty w Wągrowcu i Damasławku już w tym tygodniuDość 2020-10-29 06:36
Janowy PiS to katecheta z WRC !!!!!!!
Do Rodzic
0 #55 RE: Protesty w Wągrowcu i Damasławku już w tym tygodniuDo Rodzic 2020-10-29 01:19
PIS Janowy Damasławek lewacki nie jest. Ale wójt startował kiedyś z list SLD? I kupuje gównomaty. Czy jest normalniejszy? Tu można mieć uwagi. Bo czy to normalne że marsz odwołuje osoba, która nie koniecznie była inicjatorka?
Pis-Janowy
-8 #54 RE: Protesty w Wągrowcu i Damasławku już w tym tygodniuPis-Janowy 2020-10-28 22:30
Do Rodzic - byłaby to pocieszająca wiadomość. W ogóle ten Damsławek to mi się jawi taki normalniejszy w tym powiecie czy w porównaiu z absolutnie lewackim Wagrowcem ...
lodówa ze wschodu
+3 #53 RE: Protesty w Wągrowcu i Damasławku już w tym tygodniulodówa ze wschodu 2020-10-28 22:04
Pis Janowy gdzie Twój kumpel Golem - spalił buty jak został rozpracowany ?
Ciekawski
-8 #52 RE: Protesty w Wągrowcu i Damasławku już w tym tygodniuCiekawski 2020-10-28 22:02
I co teraz zrobią jajcarze? tak chcieli pomóc w upiększaniu Damasławka :lol:
golem
-11 #51 RE: Protesty w Wągrowcu i Damasławku już w tym tygodniugolem 2020-10-28 21:39
Drogie panie które są za mordowaniem dzieci nienarodzonych , rozumiem że jak wasze dziecko np .po wypadku zapadnie w śpiączke lub będzie w cięzkim stanie to je zabijecie a za chwile staniecie w szeregu z obroncami zwierząt i karpia w torbie foliowe Jeśteście zwykłymi ku nic nie wartymi .
Do Rodzic
-2 #50 RE: Protesty w Wągrowcu i Damasławku już w tym tygodniuDo Rodzic 2020-10-28 21:27
Marsz w Damasławku odwołany? Może sprawa ma drugie dno? Podobno to nie pani sołtys była pomysłodawczyni ą a tylko się podłączyła?
Pis-Janowy
-10 #49 RE: Protesty w Wągrowcu i Damasławku już w tym tygodniuPis-Janowy 2020-10-28 17:58
Kith - sluchaj, zrob takie oswiadczenie, testament, ze jesli bedziesz pod respiratorem czy po jakims wypadku lezala nieprzytomna w szpitalu to niech ci wtyczkę wyciagna i tyle. Albo przewioza dp Holandii aby tam mozna ja wyciagnąć. Dopisz jeszcze, ze gdy bedziesz stara i beda ci ludzie musieli pomagac zejsc ze schodów to tez wtyczkę ci maja wyciagnąć. Twoja wola. Wola dorosłej, doświadczonej wsciekłej macicy. Widząc ogrom twojej głupoty, jestem absolutnie za!!
Ale te dzieci, co do których nigdy nie ma pewności czy będą chore a które chcecie z automatu ciąć, nie stosuj swojego POsranego myslenia. Daj im chociaz przezyc te kilka dni czy tygodni bo w nich juz jest instynkt przetrwania zakodowany...
Kith
+3 #48 RE: Protesty w Wągrowcu i Damasławku już w tym tygodniuKith 2020-10-28 17:47
Pis-Janowy
A czy ty byś chciał leżeć przez miesiące pod respiratorem, by w końcu umrzeć? Tylko dlatego,że ktoś zdecydował, że nie można Ci pozwolić odejść? Ja nie chcę takiej sytuacji dla siebie, gdybym miała leżeć odłączona do respiratora i pompowana Bóg wie czym, gdyby ktoś miał mi tyłek czyścić i pampersa zmieniać, to już wolałabym sama tą wtyczkę wyjąć.
Pis-Janowy
-8 #47 RE: Protesty w Wągrowcu i Damasławku już w tym tygodniuPis-Janowy 2020-10-28 17:20
Mloda babciu - tak, tak, setki ksiazek przeczytałaś ... Jasne ... I juz jestes mloda babcią? Doswiadczona taką? A co dokładnie maja walczyc te kobiety? O kastarcje dla facetow zaraz po urodzeniu czy jak? po tyle mniej wiecej przekazałas? O co maja walczyć? Czego wam dzis brakuje? W jakim zawodzei was nie ma, jakich praw nie macie? W polowie Europy premierzy to kobiety, ministrowie obrony kobiety ... Rozumiem, ze teraz nie chce wam sie rodzic? Bo sie wam moga cipy rozciagnąć, jak sie twoja kolezanka okresliła? Mozesz sprecyzować?
Młoda babcia
+5 #46 Odpowiedz do ...JanowyMłoda babcia 2020-10-28 16:24
To, że o tym piszę nie świadczy o doświadczeniach moich przodków. Po prostu uważałam w szkole na historii i przeczytałam setki książek na ten i inne tematy. Więc nie tędy droga. Jeśli masz dorastająca córkę, to wyrazy współczucia.
Pis-Janowy
-11 #45 RE: Protesty w Wągrowcu i Damasławku już w tym tygodniuPis-Janowy 2020-10-28 16:21
Ty renia tez tak cierpiałaś jak młoda babcia opowiada? Tobie tez zycze pełnych praw a nawet obowiązku aborcji cobyc sie nie męczyła nigdy bachhorami wrzeszczącymi i obsranymi. Pomyśl jeszcze o eutanazji coby jeszcze bardziej sobie zycie ułatwić - jak ci zacznie coś boleć w podeszłym wieku (tak okolo 50-ki) to cyk - i będziesz miała luz. A jak spoleczenstwo oodetchnie bo nie bedzie się musiało męczyć z takim staruchem ...
Pis-Janowy
-10 #44 RE: Protesty w Wągrowcu i Damasławku już w tym tygodniuPis-Janowy 2020-10-28 16:16
Kith - nie przesadzajmy. Ja tylko nazywam rzeczy takimi jakie są naprawdę, bez tej całej sztucznej , zakłamanej otoczki. Poza tym - jeśli szukasz wyzwisk to wejdż na posty moich adwersarzy - po zsumowaniu ich wychodzi ze 4 razy więcej ...
RENIA
+9 #43 RE: Protesty w Wągrowcu i Damasławku już w tym tygodniuRENIA 2020-10-28 16:04
Janowy, widzę że ciebie może uratować tylko jedno miejsce, gdzie trawę kosi się nożyczkami a w razie konieczności maluje się na zielono.
Pis-Janowy
-10 #42 RE: Protesty w Wągrowcu i Damasławku już w tym tygodniuPis-Janowy 2020-10-28 16:00
Młoda babcia - współczuję ci, ze takie rzeczy w twojej rodzinie sie zdarzały. Naprawdę. Widzę, ze zmiany w mózgu nieodwracalne nastapily w wyniku tego ... biedne te kobiety wokół ciebie. Dla ciebie aborcja czy sterylizacja w kazdym momencie, zebys sie nie męczyła więcej na tym podole męki dla kobiet. Nawet ja jestem za!!!
Roger
-9 #41 HrabiaRoger 2020-10-28 15:36
Dlaczego te trzy protesty nie odbywają się jednego dnia - czyżby obstawiała je ta sama ekipa szalonych femino-nazistek ?
Kith
+10 #40 RE: Protesty w Wągrowcu i Damasławku już w tym tygodniuKith 2020-10-28 15:12
Niech ktoś zablokuje Pis-Janowego, już bardziej obraźliwych postów nie czytałam.
HALO ADMIN?!
Młoda babcia
+12 #39 RE: Protesty w Wągrowcu i Damasławku już w tym tygodniuMłoda babcia 2020-10-28 14:46
Walczcie kobietki. Walczcie! Właśnie z szacunku dla waszych babć i prababać, bo teraz próbują zrobić wam taką samą krzywdę. Biedne całe życie musiały nosić brzemiona gwałtów dokonywanych wielokrotnie przez mężów oprawców, przypadkowych niewyżytych dziadów, wreszcie żołnierzy podczas 2 wojny. Wstydziły się, cierpiały, ale wychowały dzielnie po 5,6,7,8,...10 dzieci. Całe życie cierpiąc. I co im z tego życia przyszło? Nic. Całe życie usługiwanie panu i władcy i sterty pieluch, a pan chodził sobie na lewo i prawo robiąc kolejne kobiety nieszczęśliwymi , a dzieci skazywał na wytykanie palcami. A chłop zostawiał ja dla młodszej i bezdzietnej. Kobieta zostawała bez środków do życia, bo ciągle rodziła, a pan i władca zarabiał, więc wymagał.Wreszci e kobiety umierały z wycieńczenia albo głodu , bo dzieci miało gdzieś poświęcenie matki. Jak dzieciaki dopadły do kasy, to w nosie miały starą matkę, której nierzadko się wstydziły . Obecna sytuacja, poszczucie kobiet 500+ i zachęcanie by tylko rodziły i były utrzymankami facetów, no i to co teraz się stało bardzo przypomina mi to, co już przeszły nasze babcie i prababcie. Trzymajcie się kobiety!
Hbhyujk jej
+6 #38 RE: Protesty w Wągrowcu i Damasławku już w tym tygodniuHbhyujk jej 2020-10-28 13:20
Janowy ..... Oczywiście, że większość chce, a nie z takimi flakowatymi jak wy macie. Każda musi się wspomagać technika, bo jesteście do niczego
Pis-Janowy
-10 #37 RE: Protesty w Wągrowcu i Damasławku już w tym tygodniuPis-Janowy 2020-10-28 13:18
Celibat - aaaa - roumiem! Do twojej informacji - u mnie zawsze z brzuchem bylo kiepsko (ponad 180 cm wzrostu i 82 kg czystego mięsa i kości - trzeba jeść czosnek, cebule, kiszona kapustę i inne zielska, do tego mięso czasami i duzo sie ruszać - nawet w dzinsach i gumofilcach , ale sie ruszać i ruch...c - wystarczy), co do twojej opini o tym co dzis noszą faceci ( i to bardzo czesto młodzi) to muszę sie w 100% zgodzić ... Przyjemność z używania "zdobyczy techniki" zyczę i niech tak pozostanie do konca twgo zycia.
Celibat
+6 #36 RE: Protesty w Wągrowcu i Damasławku już w tym tygodniuCelibat 2020-10-28 13:10
Nie mnie boli,tylko twoją kobietę. Ja korzystam ze zdobyczy techniki, bo wy na tym chemicznie pedzonym żarciu i kolorowych energetykach oraz śmierdzącm piwsku macie duże, ale brzuchy, pozostałość to flak.hihihihihi hi
Pis-Janowy
-12 #35 RE: Protesty w Wągrowcu i Damasławku już w tym tygodniuPis-Janowy 2020-10-28 13:04
Aaaa - tutaj cie boli. Obawiasz sie, ze w wyniku porodu tak ci sie cipa rozciagnie, ze bedziesz musiała konia zaptrzegac do roboty? Dlatego bedziesz darła morde "wypierdalać" i "jebac pis" ( jak na innych demonstracjach tych kurwiszonów którym natura omylkowo dała macice), zeby zapobiec temu "wolnym skrobaniem się". Poza tym - z tego co piszesz wynika, ze nie wiele wiesz o tym co piszesz. Naprawdę.
Hahahahaha
-5 #34 RE: Protesty w Wągrowcu i Damasławku już w tym tygodniuHahahahaha 2020-10-28 12:53
Janowy i coś dalej....Mam dla ciebie radę. Weź ty lepiej sprawdź czy wymiary twojego są takie, że sprostasz twojej kobiecie. Bo jestem przekonana, że po tylu porodach to cienko przędziesz, a ona marzy wtedy o Herkulesie.Haha haha
Pis-Janowy
-10 #33 RE: Protesty w Wągrowcu i Damasławku już w tym tygodniuPis-Janowy 2020-10-28 12:50
Celibat - ty taka głupia od zawsze? To, ze tobie się nie chce bo masz jakieś zaburzenia psychiczne jak kazda feminityczna macica nie swiadczy, ze innym się nie chce. Mozesz sie pocierac z inna taka jak ty - byle nie na ulicy, coby zademonstrowac swoja "inność i wspaniałość". Tym normalnym, kochanym, dziewczęcym i kobiecym chce sie tak samo jak nam - tak natura nas zrobiła i jesłi jestes zdorwa, -wy to musi sie chcieć. Ty jakies inne nauki pobieralas? W szkolach teczowych? I nie namawiaj kobiet, zeby byly takie glupie jak ty bo im mozesz krzywde zrobisz - posłuchają cię jeszcze i mąż czy chłopka pójdzie do takiej co "będzie chciała" A takich jest większość, ogromna wiekszość - takie jak ty stanowią własnie odstepstwo od normy.
Pis-Janowy
-14 #32 RE: Protesty w Wągrowcu i Damasławku już w tym tygodniuPis-Janowy 2020-10-28 12:44
Do PIS Janowy - znam dusze prawdziwiych kobiet. Takie mnie otaczają. W powiecie zmarło od pocztalu "pandemi" 5 osob ktorym przypisano COVID. Jedna staryuszka 82 letnia, jeden pan chory na bialaczke i trzech innych - tutaj nawet nie podali czy byly choroby współistniejące . Coby ludzie nie mysleli za duoz. No izmarl kumpel Golema 63 letni - Golem twietrdzi, ze byl zdrowy jak rydz i nagle boom. Ciekawe co golem ciotowaty w rajtuzach uwaza za człowieka zdrowego skoro on sie boi swojego potu ... juz sobie wyobrazam.
A teraz: tylko w lutym tego roku zmarły dwie osoby na powikałnia pogrypowe, jedno było dzieckiem 7 letnim. Coś skojarzysz teraz?
Celibat
+12 #31 RE: Protesty w Wągrowcu i Damasławku już w tym tygodniuCelibat 2020-10-28 12:34
Te chłopy to jednak zero rozumu mają. czy do nich nie dociera ,że teraz nie dostaną d...na każde zawołanie. Nie będzie wygibasów, bo nie będzie też antykon....i. Żadna mądra i logicznie myśląca kobieta nie będzie ryzykowała, bo wam się akurat chce. Hahaha
Ciekawski
-10 #30 RE: Protesty w Wągrowcu i Damasławku już w tym tygodniuCiekawski 2020-10-28 10:45
Ci co obrzucali jajkami domy w Damasławku może coś tam pomalują w trakcie piątkowego spaceru. Przyjemne z pożytecznym:). Świeże powietrze i upiększenie Damasławka.
Do PIS Janowy
+15 #29 RE: Protesty w Wągrowcu i Damasławku już w tym tygodniuDo PIS Janowy 2020-10-28 09:58
To poza czosnkiem znasz się także na "duszy" kobiety? Nikt tak jak ty nie potrafi jasno i precyzyjnie wskazać problemu i jego rozwiązania. 😡Oszczerstwa, wulgaryzmy, insynuacje, pomówienie itd., itd. Cały TY.PS czytałeś o kolejnym zmarłym w naszym powiecie i dziesiątkach w kraju., zadowolony czy jeszcze za malo aby stwierdzić, że mamy problem?
Kobieta
-9 #28 RE: Protesty w Wągrowcu i Damasławku już w tym tygodniuKobieta 2020-10-28 09:54
Najwięcej wrzeszczą zawsze najgłupsi i oni, niestety stanowią siłę, którą się rozgrywa. Kobiety, jesteście w pozycji przegranej działacie impulsywnie. Dajecie się wykorzystywać siłom politycznym, które mają was w dupie. Przeżują i wyplują. Mądrzy rozmawiają a nie drą ryja i nie obrażają. Takie zachowanie pokazuje jak naprawdę jesteście słabe.
Pis-Janowy
-15 #27 RE: Protesty w Wągrowcu i Damasławku już w tym tygodniuPis-Janowy 2020-10-28 09:09
Autor postu # 26 - po tym co piszesz to od razu zgaduje , ze z ciebie taka "kobieta" jak Ania Grodzka .. Nie mylę sie? Tak bezdennie głupia , tak mylaca dwie rzeczy ... dla ciebie i twoich potomków ABORCJA POWINNA BYC OBOWIAZKOWA! Z automatu!!
Hghjkllazdser
+9 #26 RE: Protesty w Wągrowcu i Damasławku już w tym tygodniuHghjkllazdser 2020-10-28 08:51
Janowy coś tam..... to teraz ustawa w sprawie prostowania przekrzywionych penisów, poddawania obowiązkowemu obrzezaniu noworodków płci męskiej żeby zarazy jakiejś nie roznosili,wydłu żaniu zbyt krótkich i skracaniu zbyt długich zrównanie do wyznaczonych rozmiarów. Podwiązywania nasieniowodów do czasu pełnoletności. I kobiety nie będą musiały wychodzić na ulicę. Jest rozwiązanie, bardzo proste. Zabrać się za ingerencję w penisy i będzie koniec ataków na kobiety! A co nie wolno? Konstytucja mówi, że każdy ma być równy i ma prawo żyć w szczęściu. A przez te nierówności kobiety szczęśliwe nie są!
Starsza
+15 #25 RE: Protesty w Wągrowcu i Damasławku już w tym tygodniuStarsza 2020-10-28 08:19
Dziady nie będą miały dupy na żądanie. Biznes który lubicie upadnie. Tylko znając waszą samczą naturę współczuję młodym niewinnym córkom, matkom żonom, bo będą strasznie cierpiały przez samców. Ja bym się zgodziła na taką ustawę, pod warunkiem , że wszystkim dziadkom do 20 roku życia i do czasu stałej pracy, będzie się podwiązywało nasieniowody... A jak wzrośnie liczba rozwodów. Zaznaczam mnie już to nie dotyczy, ale jestem z wami kobiety.
Malal
+14 #24 Renegacki Bóg ChaosuMalal 2020-10-28 08:04
Chciałbym serdecznie, z całego serca podziękować osobą które głosowany i popierają PiS, bardzo wam dziękuje, mam nadzieje że było warto za to 500 zł.
HIHIHI
-13 #23 RE: Protesty w Wągrowcu i Damasławku już w tym tygodniuHIHIHI 2020-10-28 07:38
Kobietak rozumiem, że chcesz "dawać dupy" na prawo i lewo bez konsekwencji rodzenia. Nie wiem czy wiesz, ale są takie środki antykoncepcyjne , które nie są zabronione w POLSCE, ogólnodostępne itd. A zrobienie sobie ciąży musi być przemyślane przez 2 osoby a nie pod wpływem impulsu, a później budzimy się rano i stwierdzamy, że tej ciąży nie chcemy.
ABORCJA NA ŻĄDANIE ma być czymś, co nie będzie poniżało kobiet. Rozumiem, że mózgu nie masz tylko jeden zwój. Bo dla mnie poniżaniem kobiety jest "pranie" jej przez partnera, a ona to ukrywa bo się boi, że dostanie większy "wpierdol".
HIHIHI
-18 #22 RE: Protesty w Wągrowcu i Damasławku już w tym tygodniuHIHIHI 2020-10-28 07:31
Zrobionenaszro dodałbym jeszcze likwidacja konkordatu, strażnika religii, moralności i etyki, rodziny itd.
Każdy ma prawo wyboru, nikt nie musi chodzić do Kościoła, jeżeli tego nie chce, ale dopuszczenie "aborcji na żądanie" budzi obrzydzenie. Taki jest cel główny KOMITETU STRAJKU KOBIET wygłoszony wczoraj w telewizji, a WY drogie kobietki zostaliście zrobione na SZARO i bez MYDŁA.

Portal WRC

  • Portal WRC powstał w 2009 roku
  • Odwiedza nas miesięcznie 90 tys. unikalnych użytkowników
  • Mamy najwięcej fanów spośród wągrowieckich redakcji
  • Zobacz nasz profil na:

Reklama

  • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
  • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
  • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
  • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.