• Media
 • Opublikowano:
 • Wyświetlono: 3044

KWW Lepsza Gmina przedstawiła swoje plany na przyszłość

W sali widowiskowej w Łeknie odbyła się Konwencja Wyborcza, na której Komitet Wyborczy Wyborców Lepsza Gmina przedstawił swoich kandydatów na radnych do Rady Gminy Wągrowiec oraz kandydata na wójta Łukasza Kmiecikowskiego.

Spotkanie było okazją dla mieszkańców, by poznać Program Wyborczy, który składa się z 20 punktów. Wśród nich znalazły się propozycje takie jak: budowa świetlicy w każdym sołectwie, wymiana oświetlenia na nowe, a także inwestycje w system kanalizacji i gospodarkę śmieciową.

Planowane jest również zwiększenie liczby połączeń autobusowych oraz utwardzenie lokalnych dróg, co ma na celu podniesienie komfortu życia mieszkańców. Podczas spotkania mieszkańcy mieli możliwość zadawania pytań kandydatom, co dawało szansę na bliższe poznanie ich wizji i planów na przyszłość gminy. 

 

Komentarze   

Piotr,Adam123
#8 Lepsza GminaPiotr,Adam123 2024-04-03 17:47
Obecny Wójt potrafi tylko mydlić oczy,natomiast Pan Łukasz to konkretny młody człowiek.Jestem za dobrą zamianą.Pozdrawiam
Kokololo
#7 RE: KWW Lepsza Gmina przedstawiła swoje plany na przyszłośćKokololo 2024-04-03 16:38
Jacekk
Obecny wójt jest chyba już 22 lata i co zrobił tak naprawdę od siebie z naszych gminnych podatków cinw każdej wiosce tak naprawdę jest zarobione z naszych gminnych pieniędzy, podatków, żeby nie fundusze zewnątrz, dotacje i granty i by nie byli zmuszeni do inwestowania tych pieniędzy całkowite dno, a jak piszą mieszkańcy to i o niektóre inwestycje nawet nie potrafią zadbać,
Kokololo
#6 RE: KWW Lepsza Gmina przedstawiła swoje plany na przyszłośćKokololo 2024-04-03 16:33
Guzik, wolę młodego, wykształconego mądrego z pasją do zmian dla swojej gminy z dwoma trzema a nawet i czterema guzikami zapiętymi lub nie, od gościa co od miesiąca a może i dłużej w tej samej koszuli co dzień przedstawia swoich kandydatów, chrumka co chwilę jak kaban w patyku i zwracając się do mieszkańców miesza paluchami jak by się czegoś bał.
Ale ta koszula ci dzień ta sama to kompromitacja, nie ma innych i nie ma kto mu prać, tragedia 😒
Jacekk
#5 RE: KWW Lepsza Gmina przedstawiła swoje plany na przyszłośćJacekk 2024-04-03 10:43
Kandydat na wójta wspominał na jednym ze spotkań, że mieszka w gminie od 10 lat...
Co on zrobił przez te ostatnie lata dla gminy?
Tak zwyczajnie jako człowiek, czy ktoś słyszał kiedykolwiek, cokolwiek?

10 lat to sporo, żeby dać się poznać okolicznej społeczności...
guzik
#4 guzkiguzik 2024-04-02 20:25
W marynarce na dwa guziki zapina się tylko górny guzik. W marynarce z trzema guzikami zapinać należy tylko środkowy lub ewentualnie dwa guziki od góry, dolny może pozostać rozpięty - info dla pana Łukasza
czytelnik portalu
#3 RE: KWW Lepsza Gmina przedstawiła swoje plany na przyszłośćczytelnik portalu 2024-04-02 20:12
Dopiszcie do programu starania żeby jakakolwiek poczta w Wągrowcu była w soboty czynna! Poczta na swojej stronie pisze, że urząd na Pocztowej w soboty NIECZYNNY. A awiza kiedy mają odbierać ludzie pracujący???
Małgorzata J.
#2 RE: KWW Lepsza Gmina przedstawiła swoje plany na przyszłośćMałgorzata J. 2024-04-02 20:11
Na głównym zdjęciu po prawej, kto to jest? Jakoś z widzenia go znam.
Kobylec
#1 RE: KWW Lepsza Gmina przedstawiła swoje plany na przyszłośćKobylec 2024-04-02 20:07
Frekwencja mieszkańców mizerna

TRWA CISZA WYBORCZA
komentowanie zostało wyłączone do 21.04.2024 r. do godziny 21:10

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2023 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.