• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 5037

Zaproszenie na mecz z Unią Swarzędz

Wszystkich kibiców zapraszamy serdecznie na sobotni mecz 15. kolejki III ligi gr. kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej MKS Nielba Wągrowiec – Unia Swarzędz.

Dla podopiecznych trenera Marka Kamińskiego mecz z drużyną Unii będzie okazją do przełamania passy trzech meczów bez zwycięstwa. Nielbiści mieli szansę na zbliżenie się w tabeli do liderującej Ostrovii Ostrów Wielkopolski. Jednak remis 1:1 z Piastem Kobylin i porażka 1:2 z Lubuszaninem Trzcianka zwiększyły stratę do lidera. Sytuację skomplikowała niespodziewana porażka 2:3 z „czerwoną latarnią” trzeciej ligi, Górnikiem Konin. Po czternastu kolejkach żółto-czarni z dorobkiem osiemnastu punktów zajmują dziewiąte miejsce w tabeli.

Nasi rywale również będą chcieli zrehabilitować się swoim kibicom za swoje wyniki. Drużyna ze Swarzędza zanotowała trzy porażki z rzędu. Strata punktów sprawiła, że unici spadli z pozycji wicelidera na piąte miejsce. W dotychczasowych czternastu meczach ligowych niebiesko-biali zdobyli dwadzieścia dwa punkty.

Bilety w cenie 10 zł normalny, 5 zł ulgowy. Kobiety i dzieci do 13. roku życia – wstęp wolny.

Tomasz Barylski / MKS Nielba

Komentarze   

Ekonomista
+1 #5 RE: Zaproszenie na mecz z Unią SwarzędzEkonomista 2012-11-02 21:22
Cytuję dd:
Kamiński nie odejdzie bo ma plecki u prezesa, nawet jeśli Nielba byłaby na ostatnim miejscu w tabeli. Nie ma jak kumpelstwo w klubie.


Jak można myśleć o zwolnieniu brata viceburmistrza ? Jeden nie nadaje się na trenera drugi do rządzenia miastem. Druga liga - chyba w bierki . :lol:
dd
+5 #4 RE: Zaproszenie na mecz z Unią Swarzędzdd 2012-11-02 15:41
Kamiński nie odejdzie bo ma plecki u prezesa, nawet jeśli Nielba byłaby na ostatnim miejscu w tabeli. Nie ma jak kumpelstwo w klubie.
pawlo
+7 #3 zaproszenie hehe śmiech w d...e mampawlo 2012-11-01 20:27
zgadzam się z przedmówcą lepiej iść na okręgówkę chłopaki grają na swoim poziomie , a te nasze gwiazdy z III w raz z tym Kamińskim do widzenia z Nielby II liga tak szybko nie wróci do póki nie zmieni się jakiś dobry trener bo obecnego można nazwać statystą i jeszcze te ceny biletów 10 zł pytam się za co chyba żeby obejrzeć jak świetnie zleje na unia bo już każdy na leje wstyd na całym froncie wraz z prezesem Panie kołacki wróć
kibic
+10 #2 zapalić zmicz nad śp.NIELBĄkibic 2012-11-01 19:57
Lepiej te 10 złotych na dożywianie dzieci w szkole oddać,niż na oglądanie tej żenady.Trener ma wszystko w d.u.p.i.e,wiedząc,że ma plecy u prezesa adwokata-zresztą kolegę z klasy.Nielba jest trupem.Zresztą to na początku sezonu było do przewidzenia.
/
+12 #1 RE: Zaproszenie na mecz z Unią Swarzędz/ 2012-11-01 12:20
Jak Kamiński odejdzie z klubu to zaczniemy chodzić na mecze , najgorszy trener ostatnich lat . Amen

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.