• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 5758

Nielba pokonała GKS Dopiewo

W sobotnim meczu sparingowym piłkarze trzecioligowej Nielby Wągrowiec wygrali 2:0 z GKS Dopiewo.

Żółto-czarni objęli prowadzenie w dwudziestej pierwszej minucie. Z rzutu wolnego w pole karne dogrywał Jakub Mrozik. Skutecznym strzałem głową popisał się Łukasz Jasiński. Po zmianie stron na bramkę rywali strzelali m.in. Michał Goliński i Błażej Nowak. Jednak dopiero na pięć minut przed końcem nielbiści zdobyli drugiego gola. Akcję w środku pola zainicjował Miłosz Graczyk. Piłka trafiła na skrzydło do Jana Wiśniewskiego, Młody zawodnik dośrodkował w pole karne. Akcję celnym strzałem zakończył Łukasz Spławski.

Nielba Wągrowiec – GKS Dopiewo 2:0 (1:0)