• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 5466

Dittmajer: Cel to 27 punktów

Wiceprezes ds. piłki nożnej MKS Nielba Wągrowiec Maciej Dittmajer podzielił się swoimi przemyśleniami na temat poczynań drużyny w rundzie wiosennej.

O pierwszych pięciu meczach …
- Zaliczyliśmy prawdziwy falstart, porażka bardzo nas zabolała. Na szczęście wszyscy wyciągnęliśmy dobre wnioski i potem wraz z kolejnym meczem potoczyło się to lepiej. 4 zwycięstwa cieszą, szczególnie ważna była wygrana w Mogilnie, gdzie udało się odwrócić losy meczu z 0:2 na 3:2. Mam wrażenie, że to tej pory był to przełomowy moment wiosną, który bardzo scementował zespół. Od tego czasu gra nam się zdecydowanie lepiej.

O najbliższych dwóch meczach ...
- Zanosi się na prawdziwy test wartości zespołu, gramy z czołowymi zespołami ligi. Kleczew wiosną zaliczył komplet punktów, nie tracąc bramki, a zatem imponujący wynik. Dlatego podejdziemy jak zawsze z pełnym szacunkiem do rywala, niemniej zagramy o zwycięstwo, chcemy aby zespół zawsze w każdym meczu grał o pełną pulę. To samo będzie w sobotę o 15.00, już teraz zapraszamy wszystkich kibiców na mecz z Wdą Świecie. Wstęp bezpłatny, jak na wszystkich meczach w rundzie wiosennej u siebie. Dobry wynik w środę na pewno pozytywnie wpłynie na frekwencję.

O dalszej części sezonu ...
- Pozostało 9 meczów, a zatem cel to 27 punktów, proste matematyczne zestawienie celu zakładającego granie o zwycięstwo w każdym meczu.

O nowych zawodnikach ...
- Za wcześnie jeszcze na oceny, na to przyjdzie czas po zakończeniu rundy. Najważniejsze, że wszyscy bardzo łatwo i szybko się zaaklimatyzowali w zespole, mamy świetną atmosferę w zespole podbudowywaną dobrymi wynikami.

O planach na następny sezon ...
- Będziemy chcieli być tak silni jak to możliwe, wyniki II zespołu seniorów pokazują, że potencjalne wzmocnienia są na miejscu, powoli buduje się fajna wewnętrzna rywalizacja.

MKS Nielba

Komentarze   

Goo
+1 #4 RE: Dittmajer: Cel to 27 punktówGoo 2013-05-08 23:35
Jasne było, że nie zdobędziemy tylu punktów, co Pan wiceprezes mówi. Dziś przegrana, cóż gra się dalej, choć mogło być inaczej, jak by Goliński wykorzystał karnego (czas pomyśleć nad zmianą wykonawcy,bo to już drugie pudło)

Mam nadzieję, że zawodnicy powalczą na własnym terenie z liderem, nawet z punktu będę zadowolony. Oby nie było kompromitacji, jak w meczu z Ostrowią, bo jeśli tak będzie to trener Kamiński- nie ma przebacz musi odejść.
realista
+3 #3 po co te bajki?realista 2013-05-08 20:55
No i co panie prezes?27 punktów?Dalej kolega będzie pracował wyłącznie na alibi?To już jest koniec.Sezon stracony.
Ja
0 #2 RE: Dittmajer: Cel to 27 punktówJa 2013-05-08 11:39
Cel bardzo ambitny ale realny , dobra gra , atmosfera to jest klucz do sukcesu no i oczywiście dobrzy piłkarze , którzy nie kalkulują tylko grają .Wygrać dziś i w sobotę i będzie wesoło w górze tabeli.
Zyczę powodzenia i " POŁAMANIA NÓG "
NIELBA WRC
mk nielba
+1 #1 RE: Dittmajer: Cel to 27 punktówmk nielba 2013-05-07 20:16
brawo brawo jutro tylko zwycięstwo

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2019 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.