• Opublikowano:
  • Wyświetlono: 6492

Grom pokonał Nielbę 4:1

W meczu 7. kolejki III ligi gr. kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej piłkarze wągrowieckiej Nielby przegrali z Gromem Plewiska 1:4.

- Strzeliliśmy szybko bramkę. Wydawało się, że będziemy rozdawać karty. Straciliśmy dwa gole w dwie minuty – mówi trener Nielby Łukasz Mendel. – Rywale bezlitośnie wykorzystali nasze błędy. Po przerwie cofnęli się i zaczęli wyprowadzać kontry. Nasze akcje nie przyniosły efektu. Po jednej z kontr czerwoną kartkę zobaczył Ankudowicz – dodaje – Nie był to najlepszy mecz w Naszym wykonaniu, jednak nie zwieszamy głów w dół. Będziemy dalej walczyć – podsumowuje Mendel.

Nielba Wągrowiec – Grom Plewsika 1:4 (1:2)
Bramka: Adrian Pietrowski 4’ - Mateusz Klichowicz 43', 44', 88', Ernest Maćkowiak 85' karny.

Nielba: Karol Hermann – Daniel Pawlak, Adrian Mikołajczak (Robert Willisch 50’), Michał Gruszka, Patryk Sergiel (Patryk Polak 65’), Marcin Ankudowicz, Maciej Klawiński, Jacek Figaszewski, Adrian Pietrowski, Kamil Szewczyk (Miłosz Małachowski 50’), Krzysztof Wojciechowski (Marcin Sergiel 60’).

Czerwona kartka: Marcin Ankudowicz (Nielba). Sędziował: Arkadiusz Koronka (Gniezno).