• Media
 • Opublikowano:
 • Wyświetlono: 1628

Łukasz Malczewski to "Samorządowiec regionu"

Podczas siódmej edycji Orłów „Wprost” województwa Wielkopolskiego, Łukasz Malczewski, zastępca burmistrza Margonina, odebrał Orła w kategorii "Samorządowiec regionu".

Łukasz Malczewski i Adam Niedzielski / Źródło: WPROST.pl / Piotr Woźniakiewicz

28 kwietnia 2023 roku w poznańskim hotelu Sheraton odbyła się gala Orłów „Wprost” województwa Wielkopolskiego, podczas której redakcja magazynu "Wprost" uhonorowała firmy, samorządy oraz wybitne osobistości z regionu. Wyróżnienia otrzymali również przedstawiciele świata nauki, medycyny oraz działacze społeczni.

Nagroda Orły „Wprost” to docenienie tych, którzy przyczyniają się do rozwoju gospodarki, regionu oraz kraju, dbając o Rzeczpospolitą zarówno w dużych przedsięwzięciach, jak i codziennych decyzjach. W tegorocznej, siódmej edycji Orłów „Wprost”, szczególną uwagę poświęcono innowacjom, które stanowią koło napędowe gospodarki.

- Laureatom życzę dalszych sukcesów we wdrażaniu innowacji w swoich przedsiębiorstwach i samorządach – powiedziała Marzena Zielińska, prezes zarządu i przewodnicząca kapituły Orłów „Wprost”.

W kategorii „Samorządowiec regionu” Orła Wprost odebrał Łukasz Malczewski, zastępca burmistrza Margonina i dyrektor Ośrodka Kultury. Nagroda została wręczona przez ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. 

Ta nagroda jest wyrazem docenienia całego samorządu północnej Wielkopolski. Tego samorządu, który nie politykuje, tylko wykonuje swoje działania, bo do tego został powołany, Nam się udało aktywizować dziewięć tysięcy seniorów. Wielkopolska to nie tylko Poznań. Wielkopolska to też małe miasteczka i wioski. Tak właśnie rozumiem tę nagrodę i ten sukces – powiedział Łukasz Malczewski.

Warto podkreślić, że gala Orłów „Wprost” województwa wielkopolskiego to także miejsce promowania działań społecznych oraz pracy na rzecz lokalnych społeczności. Wyróżnieni działacze społeczni zostali docenieni za swój nieoceniony wkład w poprawę sytuacji społecznej i edukacyjnej wielkopolskiego regionu.

Tegoroczna edycja gali Orłów „Wprost” województwa Wielkopolskiego, pokazała, że mimo wyzwań związanych z dynamicznym rozwojem gospodarczym, innowacyjność oraz współpraca na różnych płaszczyznach życia społeczno-gospodarczego są kluczowe dla dalszego wzrostu i pomyślności regionu.


 

 

Komentarze   

BESTIA
#3 RE: Łukasz Malczewski to "Samorządowiec regionu"BESTIA 2023-05-05 11:54
Dobra ten po prawej to Maliszewski po lewej Niecielski a ten w środku ?
Baca
#2 RE: Łukasz Malczewski to "Samorządowiec regionu"Baca 2023-05-05 10:26
Masz podpisane: Malczewski i Niedzielski, zawsze podpisują od lewej, chyba, że jest więcej osób, to wskazują pierwszy lub drugi rząd. Troszkę ogłady i zrozumienia w przekazie. Analfabetyzm (człowiek umie czytać, jednak nie rozumie sensu) to zmora XXI wieku.
Kto to jest?
+1 #1 Kim on jest?Kto to jest? 2023-05-05 06:46
Czy Malczewskim jest ów z prawej czy ów z lewej???

TRWA CISZA WYBORCZA
komentowanie zostało wyłączone do 21.04.2024 r. do godziny 21:10

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2023 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.