• Opublikowano:
 • Wyświetlono: 4010

Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2024 w Wągrowcu

W niedzielę, 12 maja 2024 roku, Wągrowiec stał się motocyklową stolicą Wielkopolski. Motocykliści z całego regionu zjechali na rozpoczęcie sezonu motocyklowego 2024.

Już od wczesnych godzin rannych na ulicach Wągrowca można było zauważyć zwiększony ruch dwukołowych pojazdów, które zebrały się, by wspólnie ruszyć w paradzie z miejskiego Targowiska do Amfiteatru, gdzie zaplanowano główne atrakcje.

Organizatorem wydarzenia był lokalny klub Moto Wągrowiec przy współpracy z WRC na Kołach, Moto Szajka i Krainą Urwisa.

Wśród gości specjalnych znalazła się burmistrzyni Alicja Trytt, która podkreśliła, że ma w rodzinie motocyklistów, a zdarza się, że sama korzysta z przejażdżek motocyklowych.

Imprezę uświetniły stoiska z jedzeniem, akcesoriami motocyklowymi oraz występ zespołu Czysta Energia, który dostarczył zebranej publiczności rozrywki na najwyższym poziomie. 

 

Komentarze   

Piotrrrr
-1 #10 JuuraaPiotrrrr 2024-05-14 22:30
Hi*ler był jaki był,ale gdyby dziś żył to takich ludzi jak ty by nie było
Amalasunta
+4 #9 RE: Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2024 w WągrowcuAmalasunta 2024-05-14 13:44
Panie Logika ( dziwna ona, ale dobrze, o Pana logiczności nie będę dyskutować bo jak widać, Pan ma swoją i sądzi, że jest ona najlogiczniejsza ;)). Nie wiem, czy ma sens tłumaczyć Panu, że każde hobby, pasja, wiąże się z jej uzewnętrznieniem w taki, czy inny sposób. Biada Pan, że stroje niechlujne, muzyka drażniąca Pana wysublimowany gust muzyczne, brak kultury wśród uczestników zlotu . Skarży się Pan na udręczanie mieszkańców pierdzeniem motorów, jakby zloty odbywały się codziennie , a ludzie biorący w nim udział jeżdzili przez miasto 24 godz, na dobę.Mam wrażenie- Pan wybaczy- że jest Pan otoczony ludżmi z zaburzeniami jelitowymi , którzy chozą nadęci, jak najeżki , popierdując co chwila. Przez to ma Pan ich dość i wszędzie słyszy odłosy odgazowywania końcowego odcinka przewodu pokarmowego
A feeee ;). A teraz bardziej poważnie- człowieku, więcej życzliwości, zrozumienia, mniej zazdrości i zgryźliwości. Życie i tak jest dostatecznie trudne, po co je sobie jeszcze obrzydzać i utrudniać? I już na koniec odnośnie korzyści z pasji do motocykli- nawet Pan nie wie ile dobrego robią. Nie nie, nie organy mam na myśli. Zbiórki dla domów dziecka, schronisk dla zwierząt, chorych, kalekich dzieci.
Czesiek Hydraulik
-8 #8 Do logikaCzesiek Hydraulik 2024-05-14 08:54
Jeśli chodzi o organy do przeszczepu, to Tobie przydało by się przeszczepić mózg
Logika
+8 #7 Post poniżejLogika 2024-05-14 06:31
To odpowiedź do #2
Logika
+8 #6 RE: Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2024 w WągrowcuLogika 2024-05-14 06:29
O właśnie w samo sedno w ostatnim zdaniu...dopiero w ostatnim cytuję" realizowanie WŁASNYCH marzeń jest czymś wspaniałym.." I tu skomentuję jeśli to chodzi o własne marzenia, to po co się z tym obnosić i zmuszać innych do słuchania pierdzenia setek motorów jedząc po mieście? Czyżby nie było to chwalenie się? A ta muzyka, te stroje niechlujne, zachowanie niekoniecznie kulturalne. Dlaczego całe miasto zmusza się do słuchania czegoś takiego?No co innego, gdyby to była pasja z której wynikają też korzyści dla innych ludzi ale pierdzenie motorem? Chyba, że chodzi o organy do przeszczepu, to co innego. Nikomu nie zazdroszczę motorka człowieku, nie zazdroszczę niczego innym, też mam swoje pasje ale nie obnoszę się z tym, bo po prostu nie mam zaburzonej osobowości. Chwalenie się, to raczej cechą osobowości dziecka z której podobno każdy dorosły powinien wyrosnąć.
Do #4
-13 #5 RE: Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2024 w WągrowcuDo #4 2024-05-13 20:46
5 rano?
Czy może chciałbyś, żeby go Policja złapała?
Nie bądź niegodziwy, Policjant to też człowiek, też chce się wyspać. A w radiowozie jest niewygodnie, i kolega obok pochrapuje.
Bądź człowiekiem, znieś godnie ryki motocyklisty i okaż serce policjantowi.
alojz
+24 #4 RE: Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2024 w Wągrowcualojz 2024-05-13 17:17
Ciekawe czy ten w kolorowym skafandrze na motorku który ryczy na Reja o 5 rano też się zjawił. Kto dopuszcza na drogi takich ludzi?
60tka
-13 #3 RE: Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2024 w Wągrowcu60tka 2024-05-13 09:25
do #1 właśnie do takich jak ty żeby ci gul skoczył i mógłbyś napisać taki komentarz. Nie zmienia to faktu że jest to okazja do wspólnego spędzenia czasu ze znajomymi, poznania ludzi ze wspólną pasją czy też zjedzeniu kiełbasy z grilla zwieńczonym przejażdżką po ościennych gminach czy też powiecie.
Amalasunta
-10 #2 RE: Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2024 w WągrowcuAmalasunta 2024-05-13 09:09
Poprzednia wypowiedź jest kolejnym ( niestety) dowodem na potwierdzenie opinie o nas-Polakach.Jacy jesteśmy? Pełni żółci i jadu. Wszystko potrafimy pobrzydzić,zohydzić,wyszydzić. A to miny nie takie,poziom niski, a to intencje zlotu żałosne ,a to nie ma wiatru we włosach o odpowiedniej prędkości i składzie. Ludzie,co z Wami? Skoro Panu tak nie odpowiada taka forma spotkań pasjonatów motocykli i wszystko Pana drażni w tych ludziach to na diabła Pan tam bywa ? By obserwować,podsłuchiwać, bawić się w jasnowidza ( bo na pewno kasa zarobiona na zmywaku, albo z dodatków unijnych), piszę Pan o skaczącym gulu. Komu on skacze,nie Panu czasami? Jeśli nie ma Pan innych pasji,niż krytykowanie innych to nie zrozumie Pan innego pasjonata i wszędzie znajdzie powód do naruszenia,choćby to miał być pochód niebiańskich aniołów. :) ;) . Brawo za świetną imprezę, realizowanie swych marzeń jest czymś wspaniałym. Lewa w górę !
Juuraa
+18 #1 RE: Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2024 w WągrowcuJuuraa 2024-05-13 05:50
Oj tak, na pewno kultura na najwyższym poziomie. Boszszsz chyba ten, który tak myśli nigdy nie widział imprezy kulturalnej na najwyższym poziomie. To chyba była akcja promocyjna jakichś firm motoryzacyjnych. Widać tam 99 % znudzonych panów, którzy pieniądze z wiejskich dodatków unijnych i zarobionych na zmywaku zainwestowali w zabawki na dwóch kółkach, żeby innym gul w gardle skoczył z zazdrości. Po to robią te złoty, bo przecież trudno pochwalić się na pustej drodze pędzącym motocyklem. Powtarzam tylko słowa, które uslyszałem od jednego takiego, który w tym celu kupił sobie motocykl. Tak więc, widać wieje czymś innym, a nie wiatrem we włosach.

Portal WRC

 • Portal WRC powstał w 2009 roku
 • Wydawca: "FOOBU" Roman Kowalczewski
 • Adres Redakcji: ul. Mickiewicza 17/30, 62-100 Wągrowiec
 • Redaktor Naczelny: Roman Kowalczewski
 • Telefon: +48 503 142 937
 • mail: [email protected]
 • Zobacz nasz profil na:

Reklama

 • Niezależny Portal Powiatu Wągrowieckiego
 • Nr 1 w Powiecie Wągrowieckim
 • W naszej ofercie znajdziesz, bannery, materiały sponsorowane, filmy reklamowe oraz reportaże wideo.
 • Całą dobę sprawdzamy skrzynkę: [email protected]

ZAPYTAJ O OFERTĘ

X

Ostrzeżenie

© 2009-2023 Portal WRC. Wszystkie prawa zastrzeżone.