• Wyświetlono: 4352

Nielba przegrała na wyjeździe z UKS Olimp Grodków

Piłkarze ręczni przegrali na wyjeździe z UKS Olimp Grodków 29:28 (14:13).

W sobotę, 19 września, piłkarze ręczni wągrowieckiej Nielby na wyjeździe przegrali z UKS 29:28 (14:13).

Gra toczyła się w bardzo szybkim tempie. Bramki padały z obu stron boiska, ale to gospodarze byli o krok dalej od Nielby. Kiedy Olimp wygrywał 24:20 na kilka minut przed końcem wydawało się, że dwa punkty pozostaną już w Grodkowie. Od tego momentu ciężar gry wziął na siebie Bartosz Świerad i Dariusz Widziński.

Waleczna Nielba doprowadziła do remisu na minutę przed końcem spotkania. Olimp miał piłkę i dużo czasu na rozegranie akcji. Jej bohaterem został Bartosz Żubrowski, który dobił niecelny rzut jednego ze swoich kolegów. Po tej bramce kolejny raz Olimp wyszedł na prowadzenie.

Nielbistom zostało około 40 sekund na doprowadzenie do remisu. Jednak przez faul w ataku i piłka wróciła do gospodarzy. Olimp nie oddał już piłki i wygrał na własnej hali 29 do 28.